ЧИПС без мазнини - домашен и супер лесен

  • 33 268
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
Днес останах много учудена, защото видях в предаването на Гала тази рецепта за чипс! И то  1:1. Явно готвачът плагиатства от форума  Laughing

# 61
  • Мнения: 577
дядо хаджия , бързо си признавай без бой!Имаш ли пръст в тая работа с предаването`На кафе`  Sneaky

# 62
  • Мнения: 8 242
МИсля, че това имаше предвид за приспособлението за чипс за микровълнова Simple Smile

# 63
  • Мнения: 7 474
Направих го преди малко, чудесно стана  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 2 045
  bouquetМерси за рецептата ,става много вкусно HugТака отвреме навреме ще хапваме чипс,че иначе не купувам такива неща

# 65
  • Мнения: 2
super e tozi chips,men sno6ti mi go kazaha,i dnes go probvah ,samo vremeto za pe4ene go ucelih ot tretiq pat,no si zaslujava.!! Grinning

# 66
  • Мнения: 10
Колко тънко трябва да са нарязани картофите?Не може ли върху обикновена хартия?Какви подправки се слагат?Помогнете,моля Embarassed

# 67
  • Мнения: 469
Колко тънко трябва да са нарязани картофите?Не може ли върху обикновена хартия?Какви подправки се слагат?Помогнете,моля Embarassed

трябва да са нарязани много тънко и равномерно, примерно с белачка за картофи. хартията трябва да е за печене за да не залепнат. подправки примерно сол или ако харесваш други.

# 68
  • Мнения: 10
Мога ли да заменя тази хартия с друга Thinking

# 69
  • Мнения: 469
Мога ли да заменя тази хартия с друга Thinking

според мен ще залепнат.

# 70
  • Мнения: 10
Благодаря за съвета Hug Ще си купя такава хартия и ще пробвам..... Wink

# 71
  • Мнения: 577
Благодаря за съвета Hug Ще си купя такава хартия и ще пробвам..... Wink
Има я във всички магазини и в `левчетата` също   Wink

# 72
  • Мнения: 10
Благодаря на всички-ще пробвам  задължително  chef

# 73
# 74
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 656
Утре ще го пробвам и аз!

Общи условия

Активация на акаунт