БГ телевизия в чужбина?

  • 225 209
  • 409
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 659
От Англия как може да се гледа БГ телевизия он лайн?

# 346
  • София
  • Мнения: 7 987
През телемоста не става ли?

# 347
  • Мнения: 5 659
През телемоста не става ли?
Не става и за това питам за други начини

# 348
  • Мнения: 1 101
Аз гледам от Бг среща или от скоро от тук Peace
Искам да ви питам дали от чужбина отваряте Нова плей Thinking от една седмица не ми отваря нито едно предаване..писах им ..отговориха ми че нямало проблем и да се обърна към провайдера си ooooh! бла бла бла..какво общо има но...
Имам съмнения че откакто  инсталитах Аддблок заради досадни реклами се появи проблема но хем деактивирам за сайта пак не тръгва нищо.

# 349
  • Мнения: 6
Може булсат

# 350
  • Мнения: 6
Може булсат

# 351
  • Мнения: 6
Абе кво става що го пуска по 2

# 352
  • Мнения: 6
Абе кво става що го пуска по 2

# 353
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте!
Отварям последно време ето тук.
Като се отвори прозореца на дадена програма изчаквам 25 сек.-чуквам в дясно да се изключи  и гледам.
За сега е безплатна!

# 354
# 355
  • На зелено
  • Мнения: 655
Аз пробвах през много сайтове и от никъде не се получава. Или засича, или въобще не тръгва, а да не говорим за постоянните реклами  #2gunfire

# 356
  • Мнения: 1 308
http://drundoo.com Този сайт работи! Аз в момента гледам "Столичани в повече" smile3508 Само да попитам след трите месеца какво става? Трябва отново да се регистрирам, как бих могла да продължа да гледам?! Thinking

# 357
# 358
  • Мнения: 2
Ето един много добър сайт за телевизии http://bg-gledai.tv

# 359
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравейте,

бих искала да попитам тези от вас, които ползват Bulsatcom, дали имат проблеми.
Аз съм в Австрия и от доста време всеки ден някъде от 19:15h постоянно няма сигнал в продължение на поне 30-40 минути, а често и по-дълго, и това без значение дали времето е лошо или не, и след този час има и други прекъсвания за кратки моменти отново. Преди всичко беше супер, но в последно време никак не съм доволна.

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 20:45 от Venetta

Общи условия

Активация на акаунт