Коледни подаръци на подфорум "ГОБЛЕНИ"

  • 16 815
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
 newsm68 newsm44
И аз получих подаръка си - мноооооооого съм щастлива!
БЛАГОДАРЯ PEPEN  newsm51- зарадва ме страшно много - нямам думи да опиша в каква еуфория бях изпаднала... взех го от пощата и веднага започнах да звъня по телефона и се хваля Simple Smile
Ето го - или по точно ето ГИ :
http://kosibosi.snimka.bg/tapestries/podaryci.451967
От мерак снощи уших едното птиченце.

# 46
  • Мнения: 7 803
аууууу, завидях ти и то не много благородно  Embarassed сори за офчето, пепен, ако може схемата на мечо пух

# 47
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
  bouquet Добър ден и от мен!  smile3525 Сега се връщам от пощата! Още някой да чака изненада!  smile3508 Надявам се да му хареса!
Аз вече съм нетърпелива! Няма ли и мен да ме посети Дядо Коледа! smile3515 smile3511
ЧЕСТИТИ ПОДАРЪЦИ НА ПОЛУЧИЛИТЕ! newsm51

# 48
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
sissak, аз моя подарък го пуснах с обратна разписка. В събота. В понеделник жертвичка Уиуи го беше получила.  Peace

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 143
 newsm68 newsm44 Най после и аз си получих подаръчето!Щастлива съм много!Благодаря ти Йоана  от Русе ,но все пак не си си писала ника и аз съм в  newsm78




krk_kr - радвам се че си доволна ! Hug


Дъмпер - Heart Eyes Hug за тебе винаги ,но малко по -късно! Wink

# 50
  • Мнения: 8

pepen това съм аз,но с този един акъл за къде по напред
newsm43   smile3538   smile3538
Извинявам се и се радвам,че ти е харесал подаръка.
Лек ден на всички!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Честито момичета  Simple Smile
Сис, аз сутринта бях по работа в пощата и питах, пратките за България /без София/ могат да се проверят по бар код, но........ само при тях. В сайта им се проверяват пратките за чужбина, а за София - никак Simple Smile Хубава работа, ама .................... българска. Казаха ми да си занеса бележката за да я проследят и още, че те пускат 1 известие и ако да 20 дни не се вземе - връщат. Поне така ми обясниха, но знае ли човек?

# 52
  • Мнения: 12
Yolinka,
радвам се, че ти харесва подаръка, дано наистина е така  Hug .Аз го купих още преди да знам на кого ще подарявам  Blush .

Честито и на всички, които също си получиха подаръчетата. Сигурно е много хубаво. Иска ми се и моето да пристигне вече Praynig

# 53
  • Мнения: 144
 samokovi , още веднъж ти благодаря от сърце , много е нежно. Heart Eyes
Хайде и аз пуснах подаръчето . Пловдив да е в очакване  Laughing

# 54
  • Мнения: 910
И аз снощи пуснах подаръчето. Надявам се моята жертвичка да го хареса, много трудно го избрах

# 55
  • Мнения: 87

Aз пък чакам все още подаръчето за моето момиче да пристигне от Америка- специално съм го поръчала...Така, че малко ще позакъснее , но надявам се ще е приятна изненада

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Хайде и аз пуснах подаръчето . Пловдив да е в очакване  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Някой от Пловдив е очарован, но от болни деца и поликлиники - не може да се похвали от сутринта. Yolinka, благодаря ти от сърце   bouquet- ти осъществи част от мечтата ми - сега остана аз да я избродирам. Прекрасна картичка с топли пожелания и още по прекрасна - Малката Китайка на Ланарте. Гледайте и завиждайте:  Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз също си получих подаръчето вчера.
Ето го и него

Благодаря на КотеВаня Hug

# 58
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Радвам се, че е пристигнал благополучно.  newsm03

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честито на получилите подаръците си!
Аз също съм поръчала подаръка за моята жертвичка, но още не е дошъл, а стана месец откакто е изпратено. Доста се бави и вече се притеснявам, така че аз ще се забавя с изпращането.
Може де стиснете по едни палци да пристигне по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт