Коледни подаръци на подфорум "ГОБЛЕНИ"

  • 16 813
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 910
Хора незнам, сигурно е малкия, но на схемата пише гобленов бод. Ще снимам с телефона и ще сложа снимка да ме напътствате

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Страхотни подаръци сте получили. Да са ви честити.

# 32
  • Мнения: 200
Днес изпратих и моя подарък. Вече нямах търпение.

# 33
  • Мнения: 0
Моят също замина още вчера.Надявам се утре да зарадвам другарчето си.

# 34
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Отивам да си пусна подаръчето. Да тръпне в очакване Североизтока. Пратката ще пристигне утре в рамките на работния ден с куриер.
Надявам се, че ще зарадвам другарчето си приятно.

# 35
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте и аз да се похваля с моят подарък .Много благодаря на sissak толкова ме зарадва  bouquet . От утре ще почна коледните играчки за да си до украся елхата.
А моето другарче ще го поизпотя още малко ама мисля да пращам подаръците или в петък ,или в понеделник дано не ми се сърди много. Hug

# 36
  • Мнения: 434
Ох, пристигна най-после.Със здраве да си ги ушиеш нещата.Дано съм успяла да те усмихна.

# 37
  • София
  • Мнения: 210
И аз днес изпратих подаръка. След два дни трябвало да стигне до получателя, казаха от пощата.  Simple Smile

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Аз да попитам, някой знае ли как се проследява пощ пратка? Пробвах днес с бар кода, но моят не е като тези примерните в сайта на Бълг пощи. Пак са направили нещо като нищо - абсолютно неразбираема история. Има проследяване, обаче не става за в България.  Cry

# 39
  • Поморие
  • Мнения: 85
did tag, отивай в пощата предполагам че там ще ти дадат информация. Не случайно слагат баркод. Аз много често изпращам препоръчани пратки и понякога се случва да се забавят с 1-2 дни, но винаги е пристигало.

# 40
  • София
  • Мнения: 83
И аз да се похваля .
Благодаря на Рися !Страхотен е. Излъчва такова спокойствие.
Не мога да го снимам сега ,нищо не се вижда.Ще го пусна в събота или неделя.Съжалявам ама съм до тъмно на работа.
И пак Благодаря!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 780
Здравейте!
Да се похваля, че Дядо Коледа посети и мен Simple Smile)))

Комплектовка на Lanrte и чудесна картичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ти Galle74   bouquet  bouquet  bouquet

И само да кажа, че моето още не съм го пуснала, ще поизпотя другарчето още малко да почака  Whistling

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 21:14 от Ivanichka

# 42
  • Поморие
  • Мнения: 85
Ivanichka, много се радвам че ти е харесал подаръка  Hug

# 43
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!
Отдавна не съм писала,защото няма какво да покажа,но днес...имам.Дядо Коледа посети и мен

http://jojod.snimka.bg/tapestries/koledna-tombola.452001.16327744

Огромно БЛАГОДАРЯ на didkin за страхотния подарък
  bouquet   bouquet   bouquet
Изпратих подаръка на моето другарче днес,дано се зарадва толкова,колкото и аз.

Нека коледното настроение бъде с вас!!!

# 44
  • Мнения: 434
Аз да попитам, някой знае ли как се проследява пощ пратка? Пробвах днес с бар кода, но моят не е като тези примерните в сайта на Бълг пощи. Пак са направили нещо като нищо - абсолютно неразбираема история. Има проследяване, обаче не става за в България.  Cry

did tag, отивай в пощата предполагам че там ще ти дадат информация. Не случайно слагат баркод. Аз много често изпращам препоръчани пратки и понякога се случва да се забавят с 1-2 дни, но винаги е пристигало.

Нищо като подобно.Може да се проследява, но след 20- я ден.Днес ще проверя дали това е така.След като препоръчана пратка ми се забави 13 дни, опитах да я проследя.Сайта ми показа среден пръст.Отивам в пощата и пита - какво става.И там среден ми показаха - ми ние нищо не можем да направим.Е как нищо бе, що ги слагате тези бар кодове.Има телефони, обадете се на колежките си.Нъцки.Ще ходя да се разправям.

Пуснах една бродирана картичка.Момичето се обади, че е пристигнала при нея с отворен плик и прегъната на 2.Тя беше обикновена пратка.Пуснах и още няколко такива писма........едва ли ще стигнат.

Извинете за многословието, ама като се сетя и ме хваща яд.

Иначе, ЧЕСТИТИ ПОДАРЪЦИ

Общи условия

Активация на акаунт