С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 286
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 006
  Да се запиша. И понеже имаше питане - аз колосвам с желатин.  Peace

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 16:05 от katri

# 16
  • Мнения: 114
Да Ви се фръцна с един етап от терличето на дИтето. Довечера другия и зашивам.  Hug

# 17
  • Мнения: 27
Oще веднъж, благодаря на всички!
big pufana, ще помагам с каквото мога, но с тези 100гр/100м мисля, че за приличен шал ще ти трябват поне 3 гранчета. Моята прежда е 100гр/550м и ми се щеше шалът да е по-дълъг, но за съжаление миналата година купувах преждата, съответно новата партида е доста различна... Sad Мисля, че ще е по-подходяща някаква по-тънка прежда...

# 18
  • Мнения: 4
  Да се запиша - аз колосвам с желатин.  Peace

katri, не ми беше хрумвало! Мерси, че сподели Hug

Благотворителен базар на Международния женски клуб с участието н … етем заедно"
Ще се видим там в неделя!


# 19
  • Мнения: 114
big pufana, ще помагам с каквото мога, но с тези 100гр/100м мисля, че за приличен шал ще ти трябват поне 3 гранчета. Моята прежда е 100гр/550м и ми се щеше шалът да е по-дълъг, но за съжаление миналата година купувах преждата, съответно новата партида е доста различна... Sad Мисля, че ще е по-подходяща някаква по-тънка прежда...

Благодаря ти за отговора, Сънче.   bouquet

Аз имам от Ализето едни 300 гр. Ще го тествам, та ако ще кучка на каручка да се качи.  Joy Много ме зариби с този твой ВИП ентрелак шал.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 15
Благодаря за идейте!   bouquet докато търсех бебешки модели останах очарована от това което правите  smile3501

# 21
  • Мнения: 114
Раче осмокраче, изтрий си ЛСтата.

Ето превода, колкото можах.
Трябва да го пробваш, обаче. Така не мога да ти кажа, дали става.  Heart Eyes

# 22
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте момичета

Преди време попаднах на един модел на шапка, забутах я и сега я намерих. Твърде възможно е тук да съм попаднала на нея. Сега проблема ми е друг. Понеже не мога да плета (е, майка ми ме е учила когато съм била дете, но само толкова), а много искам да подаря за Коледа такива шапки, би ли се наела някоя от вас да изплете 2 бр., разбира се срещу заплащане. Живея в София, Младост и ако имам избор, е добре да се видим, а пък не мога да пътувам надалеч, не излизам от квартала. Схемата е doc файл. Може на лични да ми пишете, и за схемата и за всички подробности. Може би времето напредна, мисля си за това още от началото на ноември, дано не е прекалено късно. Ух, успях да го съчиня, малко ми е неудобно...

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
katiABV, какви са ти дръжките? В предишната тема ти бях показала това, не става ли така? newsm78


Ей сега ще взема да снимам и да покажа за какво става дума.

# 24
  • Мнения: 4
Раче осмокраче, изтрий си ЛСтата.

Ето превода, колкото можах.
Трябва да го пробваш, обаче. Така не мога да ти кажа, дали става.  Heart Eyes

пуфанче това имах впредвид http://picasaweb.google.bg/racheosmokrache/EJjQUH#5409178306591406114
листята и правия елемент под тях но ти благодаря ще пробвам  Heart Eyes , а какво значи свивка на дясно?  Hug

# 25
  • Мнения: 114
Раче, аз ти преведох схемните означения. Те са същите и за това, което искаш, мила.  Heart Eyes

А иначе свивките ги давах тук. Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 172
Eто ти снимка как се свива наляво и как надясно
http://picasaweb.google.com/Amelly82/_#5139002052930431474

важно е да се спазва посоката,когато плетеш фигури,защото тези свивки ти оформят ръбче, нещо като контур на фигурата

# 27
  • София
  • Мнения: 1 626
И в двете теми пишете май.  Crazy
Айде да се запиша и тука, да не пропускам дискусиите.

# 28
  • Мнения: 1 523
Пренасям се и аз тука.
 Големи красоти показвате, трудно ще ми е да ви изброя всички!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 172
ти няма ли да покажеш някоя нова твар? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт