ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 27 344
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 188
Аз оставам ТУКЯ.....ПИСНА МИииииииии......... smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Ако искате седете ....ако искате бегайте....кат нема никой....се махам от форума и точка..... Mr. Green
Аз се разбих цел ден.....вместо да се разтоварвам....се натоварих..... ooooh! ooooh! ooooh!
Зизка не се нерви цапни едно големо и споко,всички сме си тук у дома Hug

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз оставам ТУКЯ.....ПИСНА МИииииииии......... smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Ако искате седете ....ако искате бегайте....кат нема никой....се махам от форума и точка..... Mr. Green
Аз се разбих цел ден.....вместо да се разтоварвам....се натоварих..... ooooh! ooooh! ooooh!
Зизка не се нерви цапни едно големо и споко,всички сме си тук у дома Hug
Вили ти не знаеш кво преживех....да се грижим за двете теми.....аз вече съм с главоболие..... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Ако не пишеш  изпадат....после къде че си търсиме темата....беги,беги.... Crazy Crazy Crazy
С тити днес...немое да се откриеме из темите....гониме се кат алтави.... #Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 1 433
На всякъде пише че нашето момче има и брат,а никъде не споменават нищо за него newsm78
Никъде не прочетох нищо за него,да нее по-хубав от Сару и за това да не го показват?
Вили, що да има брат newsm78
в Йени башта или както се чете там главния герой има брат, ма той един такъв русоляв, суникакъв #Crazyне ми лови окото хич, нашия направо трепе рибата и сваля нощници с поглед hahaha hahaha hahaha
Зизке, не се нерви джанъм, наистина удари едно големо утре за празника и спок, па сме си тука hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy JoyЗизке, с Тити се гоните като Есмерсито и Езото hahaha hahahaнаправо не можете да се намерите Joy Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 188
Видях аз че сте държали темата на "високо".Аз в почивните дни нямам много време щото децата се прибират от даскало и искам да си ги поглезя,ама като мога се включвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 433
Чакайте да рекна и за анкетата
бих променила неколко неща, жалко че нема поне две опции Thinking
финала естествено, и оная тъпата раздяла втората-дето Есмерсито натири Езото да е болногледачка и се овърза с оная оФса Мелек #Cussing out #Cussing outте тва беше изключително тъпа част дето най ме обостря Wink Wink Sunglasses

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
На всякъде пише че нашето момче има и брат,а никъде не споменават нищо за него newsm78
Никъде не прочетох нищо за него,да нее по-хубав от Сару и за това да не го показват?
Вили, що да има брат newsm78
в Йени башта или както се чете там главния герой има брат, ма той един такъв русоляв, суникакъв #Crazyне ми лови окото хич, нашия направо трепе рибата и сваля нощници с поглед hahaha hahaha hahaha
Зизке, не се нерви джанъм, наистина удари едно големо утре за празника и спок, па сме си тука hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy JoyЗизке, с Тити се гоните като Есмерсито и Езото hahaha hahahaнаправо не можете да се намерите Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha....Остана и да се уцелиме и да се подушиме.....и екшъна че е пълен..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Мнения: 188
Гале четох че има и брат и сестра че за това питам.
И аз бих променила някои неща ама каката така е решила.
Зизка надушвам че сме от една порода-зодия "Кръстоносец" Hug

# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гале четох че има и брат и сестра че за това питам.
И аз бих променила някои неща ама каката така е решила.
Зизка надушвам че сме от една порода-зодия "Кръстоносец" Hug
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 68
  • София
  • Мнения: 1 433
тва с подушването Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
направо си е запазена марка на Сару, ше земе да ви иска Аблата комисионна, за плагиатство Joy Joy Joy Joy Joy
са се сетих, ми и Геджеманки, я ги вижте, 1001 Нощи свърши отдавна, повторението също, ма темите си им вървят, обсъждат си сватбата, бременността на Берг, после бебето сигурно, различните им хилми и продукции-нейни и на Халит и т.н. пък никой не им е спуснал кепенците, не мисля че некой Мод ще има нещо против нашите писаници Wink Wink Wink
освен ако съпругата му не е Кайболанка и не кисне по цел ден у темата Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Вили, има само сестра и тя е певица, накой беше поместил клип с нея Peace

# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде лека от мене...!!! Отивам да пием апче и си легам....!!!!

# 70
  • Мнения: 263
Ааа много теми ми станаха нещо #Crazy
Дайте да се местим у тая за Сару сите,'щот и без това само него си  обсъждаме, а там може и Кайболана и Енибащана ик'вот се сетим да си плескаме Peace
Така....много разводнено става и на една от 2-те теми че врътнат ключа Naughty
Какво ще кажете?
Аз лично отивам в другата и ви чакам там Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бряяяяяяяяяя newsm78 отидох на концерт то тука голям купон станал, че и оттъй- у другата тема -също. #Crazy ЯАма както и да е - вече съм тук. Не се нервете и не се впрягайте- пак ще кажа- целта на другата тема беше за да се придържаме към правилата на форума, който Cry за съжаление твърде често се нарушават.
само да уточня нещо- там БГ папа некакъв цитат ми е сложил, дето никога не съм го казвала- пишеше аз Не харесвам Бурак Хакъ- ми не е верно- никога не съм го казала и няма да кажа такова нещо, просто ми е безразличен, което е различно от не го харесвам! Както и да е! Айде да е весело!  bouquet Оттатък ще слагам инфо за другите филми щото вече ме гледат под лупа и ще инф. модератор за мен ! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 72
  • Мнения: 188
Където сте вие там съм и аз.Нема да се цепя от колектива я.Малко тук малко там,пък премето ще покаже.

# 73
  • Мнения: 263
Ааа предния пост го почнах преди 3 часа (обиколих болниците с малкия ) кат се връщам, вече не е актуален Joy

Кажете сега къде че плюеме,да знам. На мене в  2 теми не ми се пише, не'ам толко вдъхновение newsm78
Ма не ми се и изпуска клюката отдругата.
дайте да оставаме тогава тука, дорде ни пометат Модовете и тогаз' да му мислим Thinking
Бризче,мол' ти са пиши тука, не мо'ем те гоним из целия Клюкарник,пък си те Арчим Hug
Зизууу пак изпадаш в розовохапчести настроения...че ти гепим Мурат да немаш време да изпадаш у депресивни състояния Naughty Mr. Green

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И аз ма йще се кютвам у кревата- концерт, кръчма, малко Сару- Врабеца за лека нощ и  bowuu bowuu Hug Hug оох какво му трябва на човек!!! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт