ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 27 328
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Титиии, имай милист молим тееееее..... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 46
  • Мнения: 8
Чао за сега ,отивам да се катеря на смърча в градината,че да го украся Коледно! Flowers Sunflower  party006 santa2  madnoel Close-mas: People Santa baloni
Ако се не включа до няколко дни значи съм паднала и съм се потрошила muhi muhi muhi

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чао за сега ,отивам да се катеря на смърча в градината,че да го украся Коледно! Flowers Sunflower  party006 santa2  madnoel Close-mas: People Santa baloni
Ако се не включа до няколко дни значи съм паднала и съм се потрошила muhi muhi muhi
ПУ ПУ ПУ....не говори така .....да не дава господ....плюй си у пазвата молим ти се.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 48
  • Мнения: 188
Къде сте бе хора,всички ли украсявате коледни дръвчета.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 433
ехоооо, ей ме и мен Hug
ма за един ден ви изпуснах и вие сте се нароили като близнаците от новия сценарий hahaha
Бризче, Hug нищо лично, ма с две теми, нещо ще се загубим и объркаме newsm78 newsm78
защо да не си пишем тука-в мелодията, от лятото, от как е свършил филма се коментира само Джемил , новият му филм и т.н,  Thinking
всичко друго но не и мелодията, пък никой не ги е затворил newsm78
не виждам никакъв проблем и ние да си пишем тука, в крайна сметка обсъждаме си героите от Изгубените и техните нови участия, пък и нали си е Клюкарник newsm78
вие как мислите newsm78
на мен ще ми е трудно да лавирам в двете ни теми Sick Sick

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галкее, аз съм ЗА да си пишеме тука...... Peace
Днеска се създадоха егати проблемите.... ooooh!
15 теми изписахме...кво пречи да продължим.... newsm78

Днеска аз изживех егати екшъна....сърфирам у темите кат луда....пишем на всякъде....за да държим темите ГОРЕ....мани , мани....зоооор.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
По едно време Бризка помагаше...после си би камшика....и аз станах разногледа.... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Следобед с Тити сме се гонили из темите кат алтави.... Mr. Green

Да обобщя.....кажете къде да се пише и да пишеме.....НА МЕНЕ МИ ПИСНА ДА СЪРФИРАМ..... Sick
Сутринта беше интересно....но вече не мие весело..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 51
  • Мнения: 1
И аз това се чудя къде ще е купонът тази вечер ? smile3525

Зизка, как си ? Меемет пита за тебе и за колетчетата, пак е поналяло момчето покрай сладките на мама Фатош hahaha

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз това се чудя къде ще е купонът тази вечер ? smile3525

Зизка, как си ? Меемет пита за тебе и за колетчетата, пак е поналяло момчето покрай сладките на мама Фатош hahaha
Тонкаааа, аз съм навсякъде.....нали станах разногледа.... #Crazy #Crazy #Crazy
Утре пак че пратим диетични колети....да го укараш у ред за ролята... hahaha hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 1
И аз това се чудя къде ще е купонът тази вечер ? smile3525

Зизка, как си ? Меемет пита за тебе и за колетчетата, пак е поналяло момчето покрай сладките на мама Фатош hahaha
Тонкаааа, аз съм навсякъде.....нали станах разногледа.... #Crazy #Crazy #Crazy
Утре пак че пратим диетични колети....да го укараш у ред за ролята... hahaha hahaha hahaha
Той ако не се вкара в ред , знаеш колко кандидати чакат пред блока на опашка hahaha Има да си кастингуваме месец най малко докато се спрем на идеалния кандидат  Joy

# 54
  • Мнения: 188
Като мръдна някъде идвате,като дойда няма ви.На криеница ли играем тази вечер newsm78

# 55
  • Мнения: 1
И мен ме объркват малко тези теми,защото и двете ми харесват

# 56
  • София
  • Мнения: 1 433
ми аз викам да ги синтезираме у една и да си караме като Мелодията, там са се прекръстили на Джемилкьой, па не са ги затрили досега Joy Joy Joy

айде един музикален поздрав за настроение hahaha hahaha

http://www.vbox7.com/play:f0b6d762

# 57
  • Мнения: 188
На всякъде пише че нашето момче има и брат,а никъде не споменават нищо за него newsm78
Никъде не прочетох нищо за него,да нее по-хубав от Сару и за това да не го показват?

# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз оставам ТУКЯ.....ПИСНА МИииииииии......... smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Ако искате седете ....ако искате бегайте....кат нема никой....се махам от форума и точка..... Mr. Green
Аз се разбих цел ден.....вместо да се разтоварвам....се натоварих..... ooooh! ooooh! ooooh!

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
На всякъде пише че нашето момче има и брат,а никъде не споменават нищо за него newsm78
Никъде не прочетох нищо за него,да нее по-хубав от Сару и за това да не го показват?
Нема как да е по хубав.....тоя нашия е класика.... hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт