Февруарки 2010 (32)

  • 17 568
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Sana , добре дошла при нас!! Леко бременеене до края!  newsm51

# 16
  • Мнения: 219
Добро утрооо!



Sana, добре дошла! При нас е весело, както предполагам си забелязала  Grinning ! Леки оставащи бременни месеци!

Навън наистина е неприятно. Обличам се и отивам на разходка обаче. Луд умора няма  Joy. Баща ми и мъжа ми ще правят нещо по апартамента и изчезвам да не се пречкам и аз с тумбак  Grinning.

Хубав съботен ден! Целувки много и до по-късно!  lovekiss Flowers Bouquet

# 17
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен.Изчетох всичко, ама и вие сте едни, в 2 часа посред нощ стигнах до един пост за баклава и я мислих до 5 сутринта.Kristinchetto  нормални са тези болежки в срамната кост ,ще трябва да се изтърпят.
При мен новото е,че след 10 консултации бебчо се видя като момиченце на доки,а всеки път усмихнато казваше момченце попитах за теглото ,а той вместо мерките от уз си извади една подобна на нашите таблички и многозначително каза за тази седмица би трябвало 1400-1500г ,ходи че разбери сега.На въпрос всичко в норма ли е отговаря -би трябвало ,все едно ходя на гледачка ама няма да се кося с него.Сега какви дрешки да купувам  newsm78 ,жълти и зелени.
Пожелавам ви хубави почивни дни и моля без кулинарни изкушения по никое време Stop -клизми -може. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 304
  Добро утро и от мен!
Сана добре дошла   bouquet
 Аз болежи в костите нямам за сега,дали е нормално  newsm78
 И аз се обличам и излизам за лекцията,а после и да се видя с приятелки.Хубав ден ми се очертава днешния.Довечера сме и на имен ден
 Лек ден момичета  Hug

# 19
  • Мнения: 9
Сана  Добре дощла и от мен!! Тук е доста забавано!! сама ще се увериш

Добро утро:

Дано сега да не ви се дохапва точно това както стана с наполеонките  Laughing

Мамита, и на мен ми се случва да ме болят костите. А на всичкото отгоре вчера такова схващане на седалищните мускули (т.нар. дупи  Joy), че едвам си тръгнах от работа.Абе смешна работа.

Хубав ден

# 20
  • Мнения: 60
Добре дошла Сана Hug
Офф,момичета,това безсъние е ужасно,през час се будя,и после гледам като пукъл в тъмното,а като се сетя,че допреди месец си спях
съвсем нормално Sadдаже и следобеден сън си правех,а сега не могат и 6 часа да ми се съберат за цялото денонощие #Crazy
А може би бебка ми настройва биологичния часовник още от сега Rolling Eyes

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро и от мен !!!
Пеперудке ,мерси за новата темичка  Hug
Че даже и анкетка си имаме .
Сана,добре дошла при нас ! По-често да имаш време да пишеш ти желая !  Hug
Рали ,мерси за здравословната закуска,както винаги и мерси за кафенцето на Мепофка !
Ей,добре че е Кристинчето да ме светне,и мен ме болят костите долу,ама все си мисля че е схващане от неправилна поза ,ама колкото повече се замислям ,наистина е това.
Ей ,много съм заблудена в това отношение, ще ми почнат контракциите и няма да ги позная  hahaha
Отивам да хапвам.
Слънчево настроение на всички и хубав уикенд !  newsm08

# 22
  • Мнения: 4 187
Сана  Heart Eyes, добре дошла Hug ! С особен сантимент съм към ника ти, предвид това , че така бяхме решили да си кръстим евентуалното момиченце  Grinning !

Привет и на другите момичета , вчера пропуснах да ги поздравя ! Безпроблемно бременеене и леко раждане !

radost 76 , добре дошла в клуба  Laughing ! На следващата консултация момата може да се затвърди !


Благодаря за закуската и кафенцето Flutter ! Приятни почивни дни  Hug !

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Запис

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Болките в таза са точно от разширяването му.  Peace Мен засега не ме боли нищо, но и първия път ме заболя чак накрая, но за сметка на това хем качествено, хем количествено. Ако щете вярвайте, но не можех да ходя повече от 100 метра без да спра да попремине болката, не беше много приятно.  Mr. Green След като родих, естествено, болката изчезна веднагически.  Laughing

Айде и аз в клуба на недоспалите, щото мислих къде да раждам!  Shocked Shocked Shocked Божке, това хормоналния дисбаланс взе да ме тресе яко.  Joy Снощи изчетох темата за втора градска, ся отивам и за Шейново да чета.
Имахме дълъг разговор с мъжа ми по повод болницата, той е против да си правя експерименти, май се презастрахова, че нещо ако не съм доволна ще мрънкям поне 3 години след това.  hahaha Дори ми дойде гениалната идея да се запиша на ОВ на двете места, да видя, дет се вика, пък Вита няма да се гътне, поне там съм наясно с всичко.  Rolling Eyes

Сана, добре дошла!

# 25
  • София
  • Мнения: 246
Добро утро и от мен ,

Добре дошла ,Сана !  Hug

Радост , много лошо те е объркал доктора ! сега има да се чудиш ,но май по-добре поспри с покупките. Peace

Аз пък имам някакво чувство на напрежение във влагалището. Може да е от тежестта на бебето ,но съм чувала,че и разкритието така се усеща. но не съм се притеснила. Вече малко ме понаболява от движенията бебето ,но не е нетърпимо.  baby_neutral

Оставям ви,че имам гости .  Simple Smile

# 26
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Ники, идвам се теб на ОВ-тата, поне това на Шейново. Аз още не съм се записала, но те пък не вдигали телефона, разправят момичетата. Трябва да питаме кой как се е записал. newsm78

Направо не мога да повярвам, че точно ти си се разколебала!! Shocked Хормона явно яко те е разтресъл. Мен си ме тресе отрано, та вече нищо не може да ме учуди в мислите, поведението и мераците ми, на вс. отгоре се менят ежедневно. (Вече ужасно започваш да ми приличаш на лъвска порода, просто някои черти са неоспорими -- ако не слънчев знак, със сигурност имаш някоя значима планета в лъв Laughing)

Да не говорим пък колко странна се виждам на себе си с тоя огромен за моите скромни размери корем. А пък иначе не съм мръднала и ако продължавам така, съвсем ще замязам на бременна хлебарка.

П.П. Имам напрежение, ама не в тазовите кости, а в бедрените, имам чувството, че някой нощеска ме чекне, а през деня ме оставя да се наслаждавам на постигнатото. Може би това е прословутият таз?!

П.П.2 Утре е Никулден, а ненавиждам риба. Сега като си помисля, направо ми се сгажда. Жалко, че и малката е от същия тертип. Баща й, за сметка на това, обожава и много страда, че у нас не се готви. Също така страда и за шкембе чорбата, и за киселото зеле, и въобще за повечето месТни ястиЯ Sick Sick Sick.

П.П.3 Пеперудке, според мен разкритието изобщо не се усеща. Аз имах 3 см. без въобще да знам. Shocked Но гинекологичният преглед си е съвсем осезаем, за сметка на това, особено ако рачат да ти издълбаят допълнителни сантиметри. Twisted Evil Но всеки си чувства нещата различно, хайде да не обощавам пък аз!

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 11:21 от Мяуче

# 27
  • Мнения: 85
Привет и от мен-вече съм в 8 месец-да се похваля,че сте се прехвърлили в нова тема.Днес си получих комплекта авент-стерилизатор,помпа,шишенца и някои др аксесоари-аз смятам да кърмя,но знам че сигурно ще влязат в употреба,а  и офертата не беше за изтърване.Засега гледам като индианец-нали ми е първо бебе.. Shocked
Добре дошла на Сана и успешен завършек на чакането Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, аз още не съм търсила тел. на Шейново. То в събота предполагам, че няма и кой да отговори, от понеделник ще ги тормозя, ако се свържа ще ни запиша и двете.
Зодия лъв съм.  Crazy Joy
Доктора е виновен, не просто ми пусна муха, а две оси в главата и сега аз трябва да ги усмирявам.  Laughing
От една страна не ми се влиза в месомелачките, чиста проба страх, вероятно. От друга страна въпросните два бона спестени от раждането бих ги наместила чудно баш в този момент. От трета страна, на мъжа ми през ноември заплатата му беше намалена с 400 лв. и не се знае какво ни чака и занапред, вероятно ще трябва да позатегнем коланите.  Thinking Предупредени са вече, че един месец ще стоят в неплатена след НГ /дано поне е февруари/.
И отделно мен от известно време ме тресе явно някакво гнездене /нормално за състоянието, нали?  Crazy/ и нещо не съм в състояние така с лека ръка да пилея.  Rolling Eyes
Абе общо взето - не мога да се позная, такива размисли не са ми присъщи.  hahaha

# 29
  • Мнения: 40
Ха, добро утро!

Санаwelcome ! Леко доизкарване на бременността! Надяваме се да ти хареса при нас.

Ние снощи до 2 часа играхме карти с приятели, а днес в 10:30 съседите решиха, че ще правят ремонт и ни събудиха. Сега съм намислила да метна една баклава във фурната, тъй че, Kristincheto, ще ти пратя едно парче по мейла.  Wink

Желая ви хубав съботен ден, момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт