Февруарки 2010 (32)

  • 17 557
  • 744
  •   1
Отговори

Анкета

Коя зодия сте ?

Опции:

# 30
  • Мнения: 97
Добро утро на всички Hug Hug
Сана, добре дошла при нас - леко изкарване Hug
Към това на Кристинчето за болките - аз също съм така последния месец, първо си мислех, че е някаква мускулна треска, дето много щъкам насам-натам Crazy, ама може
наистина да се разширявам - направо на 4 листна детелина ще си заприличам Joy Да не говорим, че само чакам да мерна във форума някоя вкуснотия ( най-често тестеничко или шоколадово), та съм първа писта Crazy
Ника,
Значи сме от една зодия Hug Защо пък да не отидеш на ОВ - аз от 2градска наистина съм впечатлена( не че е трудно след МД Mr. Green)- всичко им е ново, не е много голямо - имат само 20 легла, а обикновените им стаи са за по 2 майки, както и вип-ът( той е  80 лв. на вечер, ако искаш да си сама, а ако искаш с някоя друга майка - по 40 лева). Чистичко е много - на мен ми направи впечатление, че и персоналът е много спретнат, както и , че така познатият левкопласт липсваше - няма залепени с него кувьози,кофи и така нататък. Операционната им също беше много чиста и я ползват само и единствено за оперативно раждане, без каквито и да е било други гинеколгически операции. За Шейново - наистина не знам,ако някой отиде на ОВ да драсне как е Praynig

# 31
  • Мнения: 307
Добро утро!Тази нощ така хубаво спах,както не ми се е случвало от многооо дълго време!
Сана,добре дошла!  bouquet
Ники и мен ме е хванало май нещо такова-мъжа ми каза,че откакто съм забременяла съм станала голяма скръндза Grinning
Днес е Св.Сава-ако имаме именници-да са живи и здрави!
Желая ви приятен уикенд!
Дано не завали,че следобяд се канимда ходим на разходка.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Велв, ще я преслушам втора градска задължително. Снощи станах разногледа в темата за болницата, 30 страници противоречия, ептен се обърках, честно. Joy  В тази връзка да опитам - може ли ВИП без избор на екип, дали разбра?

# 33
  • Мнения: 102
Sana_ добре дошла при нас.
Радост, и аз очаквам всеки път да чуя че не е момче, а момиче, но си купувам дрешки в синьо и ако се роди девойка, ще си ходи в небесно сини дрешки от изписването докато и станат малки нещата, които сме купили.
Гледам че яко ни тресе въпроса с раждането, и аз се шашардисах снощи като прочетох , че дископатията е предлог за секцио, а аз при това че я имам мисля да раждам нормално??? та и аз до към 2 през ноща, се рових из темите, и нищо не разбрах, ще питам доки.
И аз сънувах, че отивам на преглед и след 10 минути раждам.

# 34
  • Мнения: 97
Велв, ще я преслушам втора градска задължително. Снощи станах разногледа в темата за болницата, 30 страници противоречия, ептен се обърках, честно. Joy  В тази връзка да опитам - може ли ВИП без избор на екип, дали разбра?
Да, може- само си казваш. Иначе за секцио - 10 дни преди раждането отиваш при тях и ти сравняват резултатите от твоите изследвания с техен специалист, понеже имало много майки дето се изхитряли и секцио по желание го минавали като "по медицински показатели". Само за инфо де - не че ти си ги нямаш.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Велв, не ме притесняват, да ме пращат където искат.  Laughing Ако диоптрите ми изчезнат ей така по чудо и ретините ми са наред, ще родя тризнаци вагинално, без да гъкна.  Joy От друга страна вчера доктора ми каза, че дори и да искам нормално, трудно се навиват лекарите да водят нормално след секцио.

# 36
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!(То хич не си е утро , ама Айде!)
За болежките по таза-имам си и напрежение във влгалището си имам от време на време и се чудя с моя късмет и нетърпеливост,дали и момъка няма да реши,че е нетърпелив и да тръгне да излиза по-рано newsm78
За раждането вече мога да кажа,че се притеснявам дотолкова,че да се чудя за колко време ще приключи и дали случайно няма да има усложнения,но определено не се вкарвам в разни филми.Чакам да дойде 15-ти и да се видя с моята акушерка,да се разберем и вече да си седна на г**за и да мирясам.
Вчера купих на бебешора олекотено комплектче за креватчето,залъгалка и едно шишенце,като последното си беше просто защото държах да го купя BlushАко не бях похарчила толкова много пари в пазаруване предния ден,сигурно щях още нещичко да купя.Набарах си едно магазинче , където има всичко от 0 до 7години,а цените са ... няма да ги коментирам(само ще кажа,че комплект за изписване с одеялце е 34лв и сами си правете сметките).

# 37
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
И аз ще дойда на II градска май, че ми е тука под носа, пък и вие направо ме изкушавате сериозно, голяма тумба се заформи. newsm19

Отиваме на пазар. Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяуче, в понеделник ще звънна и ако се свържа ще ни запиша пак и двете.  Laughing За там май тумбата е най-голяма - Велв, Хкат, Шаманката, ако има друг от темата да каже. Май и Бръмби се е насочила натам.

# 39
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Мяуче, в понеделник ще звънна и ако се свържа ще ни запиша пак и двете.  Laughing За там май тумбата е най-голяма - Велв, Хкат, Шаманката, ако има друг от темата да каже. Май и Бръмби се е насочила натам.
Да, и Бръмбито.

# 40
  • Мнения: 88
здравейте,аз му ударих един хубав сън от 8 досега и съм малко по-добре Simple Smile Sana,добре дошла   bouquet двете с теб сме с термин 10.02 Simple Smile видях,че ще си имаш една красива мома,да ти е жива и здрава и леко доизкарване на бременността  Hug
bobi6ana,и мен това ме тревожи-мъника стана много напорист последно време,всеки ден имам контракции,напрежение и ужасни болки в кръста и гърба.малко се плаша да не тръгне сега,като почне да си бута ръчичките и крачетата все едно ще ми пръсне корема.а за раждането,там ми е още по-стресирано.не мога да разбера в каква поза е сега бебока,но май още си седи седнал,досега се навивах за нормално раждане и се бях успокоила,и ме изненадаха,че ако бебо не се завърти ще има секцио.и вече не знам какво да мисля,не се вкарвам във филми,но пък имам чувството,че ако раждам секцио ще пропусна всичко.мога да понеса болката и в двата случая,но вече дотолкова се притесних,че не знам какво да мисля. Sad

# 41
  • Мнения: 36
Определено ми стана по-добре като разбрах, че и вас ви боли там долу Simple Smile
Отивам да закусвам, че то станало обяд,а после колко работа ме чакааа......бая ще походя (мъжа ми каза онзи ден, че имал чувството, че ще се разпадна след малко  Joy като ходя по дълго време костите ми яко започват да пукат и скърцат).

# 42
  • Мнения: 304
bobi6ana,и мен това ме тревожи-мъника стана много напорист последно време,всеки ден имам контракции,напрежение и ужасни болки в кръста и гърба.малко се плаша да не тръгне сега,като почне да си бута ръчичките и крачетата все едно ще ми пръсне корема.а за раждането,там ми е още по-стресирано.не мога да разбера в каква поза е сега бебока,но май още си седи седнал,досега се навивах за нормално раждане и се бях успокоила,и ме изненадаха,че ако бебо не се завърти ще има секцио.и вече не знам какво да мисля,не се вкарвам във филми,но пък имам чувството,че ако раждам секцио ще пропусна всичко.мога да понеса болката и в двата случая,но вече дотолкова се притесних,че не знам какво да мисля. Sad
Не се притеснявай!!! HugКакто и да родиш резултата е един и същ,така че по-добре не се стресирай допълнително!Не мога да кажа,че не ме е страх,но сега когато имам уговорката с тази жена(а и 3 прителки родиха с нейно асистиране и са невероятно доволни от помощта,която им е оказала) някак си се поуспокоих.А всъщност не знам и аз как ще раждам newsm78-ще се види (вероятно) на ЖК на 14-ти.

# 43
  • Мнения: 60
bobi6ana,това магазинче от 0 до 7 години някъде в Люлин ли е Wink

# 44
  • Мнения: 88
Кристинче,аз съм същата-костите ми пукат,пъват ми се маточните връзки и карй-нито крачка повече не мога да направя. Sadпреди няколко дни излязохме на разходка с мъжото,аз повървях 5 минути и се свих,нямаше къде да седна,та си харесах една училищна ограда,подпрях се там и седях така сигурно към 10 минути.а той само ми се присмива каква съм била станала.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт