Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 88
Маг, аз вярвам, че ще ти стигне волята...  Hug

толкова издържа, за 10 дни ли ще се чудиш, освен това имаш и по-голям избор за хапване! успех  newsm10 newsm10 newsm10

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 13:02 от Дидишонче

# 16
  • Мнения: 72
Да побутна темата Simple Smile)))))  Аз сега си хапвам вкусна елда със зеленчуци и салатка от зеле и ряпа(7-ми ден захранване) и ви чета.
 Hug  bouquet

# 17
  • софия
  • Мнения: 88
ето ме и мен, прилоша ми и съм хапнала едно парче черен шоколад за кръвното...

ама продължавам...

# 18
  • Мнения: 72
 за кръвното можеш просто мед да хапнеш Simple Smile  bouquet

# 19
  • Мнения: 9
ИМА ЛИ СТУДЕНТИ ПЛОДЧЕТА СРЕД НАС? Grinning АКО ДА ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  !!!     bouquet
ДНЕС ДЕН 1 ОТ ЗАХРАНВАНЕТО ХАПВАХ МОРКОВЧЕТА .................КАКТО Е ПО СХЕМАТА .НО РЕШИХ ДА НАПРАВЯ И СУПИЧКА Wink ВЗЕХ ЕДИН МИКС ОТ ЗЕЛЕНЧУЦИ СВАРИХ ГИ И ПОСЛЕ ГИ ПАСИРАХ.СТАНА НЕЩО КАТО КРЕМ СУПА.САМО ДА КАЖА НЕ СЪМ СЛАГАЛА  НИКАКВИ ПОСПРАВКИ , СОЛ САМО СВАРИХ И ПАСИРАХ  Rolling Eyes СПОРЕД ВАС ДАЛИ ПРИБЪРЗАХ С ВАРИВАТА?ДАЛИ Е ФАТАЛНО? newsm78  ...............И ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ ДА СИ Я  ХАПВАМ?

П“П"-дидишонче -на мен също ми беше много зле днес мотаеше ми се главата  слабо ми беше .......пооплаших се кръвното ми беше паднало Sad пих едно кафенце и както ти и каза ЛИЛИ -МИКИ наблегнах на меда и полежавах доста..... Rolling Eyes

ПОЗДРАВИ НА  ВСИЧКИ!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1
Момичета... Като прасе съм   Cry не знам какво да правя... Стигнах до 5тия ден, но провалих всичкоо  #Cussing out Почвам да гладувам .. Глад ... Нищо няма да ям.. Доста нездравостловно мисля дя направя това, ама не мога да се погледна.. Всичко ми тежи..

Молете се за мен ...  Cry

# 21
  • Мнения: 380
Добро утро и от мен:)

Изминаха сравнително бързо 20 дни плодуване. Направо да не повярваш.

Резултати: До деветия ден свялях много интензивно - 1кг на ден. След това се кротнах.

Краен резултат - малко повече от 12 кг (не се премерих добре в началото) или както ми хареса едно сравнение - 50 ПАКЕТЧЕТА МАСЛО!!!.
Започнах от 107 и слезнах под 95 кг. Висок съм 183 см и таргет теглото ми е 83-85 кг.

Запалил съм се доста по разделно хранене. Намерих си една хубава книжка и мисля да ме води. Това ме очаква след плодуването.

Освен това вчера си купих и велоаргометър. Истината е, че май няма значение колко ядем ( стига да е правилно) а колко се движим...

А на мен определно ми липсва движение. Малко ни е малка къщата, но ще го сместим:)

Алекс според мен избързваш. Не съм правих захранване досега, но където и да четох препоръчват много постепенно натоварване на стомаха. И най-вече солта най-рано 6-7 ден. Била причина за много отоци и проблеми.

Не бързай нали си ми дружка давай ще вървим заедно.

Много ли ти огладванвяш като започваш да захранваш?

# 22
  • Мнения: 254
Добро Утро и честито на всички бивши и настоящи студенти... Да сме живи и здрави и да не спира нашето желание за наука и знания...

Аз докато не си купя нови батерии не мога да се претегля... но гледам да внивам какви ги върша, че иначе жалко за успехчето макар и малко да е то!!!

Браво Маг, и за килограмчетата и за дисциплината и за колелото. Наистина само след 1 месец ако правиш редовно ще видиш една огромна разлика!!! Наистина всичко е до движение!!! И аз съм навита за разделното хранене след това.... Стомахчето много ми се е свило след гладуването и вчера на половина порция от това което си хапвах усещах как не мога повече...

Приятен ден на всички...

# 23
  • ES
  • Мнения: 2 172
4естит празник на вси4ки бивШи, настояЩи и бъдеЩи студенти¡

Алекс, аз се захранвах по схемата, не пребързвай, 4е след 20 дена плод и 4ай е много опасно. Аз на 9_ия ден попрегреШих със солта и не се 4увствах никак добре. Захранването е като при бебенцата _ морков4е, катроф4е, меки зелен4уци. В замразения микс има зелен боб, който образува газове и тежи4ък за стомах изнежен 20 дена, при захранването се вклю4ва към края.

Маг, поздравления с резултата. Сега наистина тепърва предстои голямото предизикателство на гладуването, волята ти трябва да е пове4е от колкото първите дни на плодуването. ЗаЩото вкусът, мирисът, вси4ки сетива свързани с храненето са така 4увствително изострени, 4е изкуШението да се поддадеШ на неЩо лелеяно е непреодолимо в моменти. успех¡ И наистина движението е много важно. Сега и аз съм на РХ, има страхотно рецепти¡

Джули, какво стана по4на ли захранване и ти?

От тази ве4ер 2 h запо4ва лунната фаза (последната 4етвърт) който иска да лунува с мен.

Поздрави на вси4ки

# 24
  • Мнения: 9 990
Много килограми за махане се махат бързо с подобен глад.МАг-ът е доказателство.Успех със захранването.
Аз-7 дена до неделя на плодуване, като сложим и лунуване-24 часа чист глад-съм минус 2 кг.Да, нямам за махане 20-25, та затова така-бавничко. LaughingДнес съм втори ден захранване.смятам по празниците да съм захранила, за да не е товарещо.Също така или иначе аз не прекалявам с меса, та не ме плаши.И след Нг, като повторя, може и да доближа заветната цел-т.е.още 2 кг надолу. Hug
Стартирах 56, днес се мерих 54, пак казвам, след 7 дена плодуване/един ден пълен глад/ и вече втори ден захранване, значи, общо 9 дена диета-2кг. Sunglasses
ПП, ако направя лунуване утре, значи, да прекъсна захранване, което не мисля, че е добра идея...какво мислите вие? Thinking

# 25
  • софия
  • Мнения: 88
честит празник!!!

и аз ще лунувам... Simple Smile

# 26
  • софия
  • Мнения: 88
ей сега се премерих...

55 кила съм, свалила съм 5 кила за няма и 7 дни и с ядене на баница едната вечер. Simple Smile

супер доволна съм, но докато не видя 50 няма да спирам Simple Smile

# 27
  • Мнения: 22
аз реших да карам на грейпфурти до неделя  Party и вечер салата,че ми боли стомаха

# 28
  • Мнения: 254
Aз като вечна студентка... празнувам с кафе със соево мляко в ръка...

Гери-то, аз от няколко дни захранвам, ама не по схемата на Лидия или на Емилия... позволявам си само зеленчуци и едно такова дето живее във водата Laughing * да не дразня тези дето още са на гладуване*...
Днеска си направих постна супа, сложих подправки, но без сол и без олио. Е не беше толкова гадна... Наблягам на кестените, ама за тях чета, че са много калорични... Другото са пак плодчета...нещо обаче хич не ми се пият течности... чак се притеснявам...

Браво на Дидишонката, а искаше да се отказваш, я какви хубави резултати имаш. Поздравления...

И аз ще лунувам с Вас от тази вечер...

Още нямам кантарче, но ще гледам утре най-късно да организирам нови батерии..., че да не му изтърва края...

# 29
  • Мнения: 10
идвам при вас за 10 дни за да имам време да се захраня преди празниците, днес -1 ден стартирам с 60 кг. wavey

Общи условия

Активация на акаунт