Отговори
# 720
  • Мнения: 338
Здравейте момичета, преди малко изядох една ябълка, първата за деня ми.
Сутринта чистих вкъщи, къпах се, мотах се напред - назад и хич и не се сетих за ядене. После ходих на парфюмна среща с няколко прекрасни дами  Heart Eyes и улисана в сладки приказки и пробване на нови аромати издържах и хич и не се сетих за ядене. Само чайче.
 

# 721
  • Мнения: 37
добро утро момичета , днес ми е 7 ден от плодуването ! Стриктна съм до край , хапвам банани и ябълки от време на време портокали . Не съм се мерила на кантара ,защото още е рано (според мен ) Пожелавам ви леко плодуване без изкушения !  bouquet

# 722
  • Мнения: 338
Доли, значи с теб вървим заедно  Wink. На мен също ми е 7 ден. Вече наистина имам видима разлика  Grinning.
Сега пия цитронада и след малко излизаме на една хубава дълга разходка.
Успешен и ползотворен ден на всички плодчета и много минусчета   bouquet

# 723
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен, компанията се разраства- супер!
Мини Маус, chugra, как върви захранването? Аз съм с вас и вчера гледах да видя какво сте включили още в менюто, но вие нещо не се отчитате. Днес ми е 6-ти ден захранване и досега съм включила морков, картоф, краставица, домат и орехи. За днес съм приготвила варени  #Crazy грах и царевица, пък как ще ги ям незнам... За утре мисля вече супа с картофи, моркови, домати и фиде и малко масълце- дали може според вас?
Лек и успешен ден на всички!

# 724
  • Мнения: 338
Къде се изпокрихте всички? Защо не пишете?
Estreа, ако не се лъжа Мини Маус беше споменала, че ще пътуват до Англия  newsm78.
Не знам защо, но днес ми е нещо нервно Twisted Evil. Времето е топло, но има вятър и отложихме разходката за следобяд, пък да видим.

# 725
# 726
  • Мнения: 9
Здравейте, на всички от 8 дена съм на тази диета и съм свалила 3кг Може ли някое да ми каже, може ли да се пие кафе, аз не мога без него и без това от тая диета сякаш ми се спи повече. Laughing Laughing Благодаря предварително

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 26 591
еми поспивай си,стига да не е на работното място...не че е разрешено кафето и цигарите,но при пристрастени,които не могат без тях е позволено...след кафенцето пийни и едно чайче....Обикновено след 7-10 дневен глад не се изпитва нужда от тях,з-то човек става по-бодър и свеж....но при всеки е различно

# 728
  • Мнения: 0
здравеите на всички!виждам,че не сте писали от един месец и малко се притеснявам,че няма с кого да споделя мъката си с килограмите...ако все пак някои се вклучи-много ще се радвам!на 21 съм и родих преди 10 месеца.когато забременях бях 59,по време на бременноста качих само 8 килограма и те изчезнаха още в болницата,но след това...сега сум 75!мъжът ми и всички около мен са просто скъписани в какво съм се превърнала.сега съм мн депресирана.и днес реших окончателно да се заема със свалянето,защото ще правим след 2 месеца кръщене на малкиа и не искам да изглеждам по този начин.сигурно вече прочетох всичко,което има в google по тази тема и попаднах на вас.краи!!!!краи с шоколада и производните му!утре ще ми е първи плодов ден и като чета вашите коментари се надявам да има резултат след 10 дена.дано някои се появи,за да даде кураж!

# 729
# 730
  • Мнения: 0
здравеите на всички!виждам,че не сте писали от един месец и малко се притеснявам,че няма с кого да споделя мъката си с килограмите...ако все пак някои се вклучи-много ще се радвам!на 21 съм и родих преди 10 месеца.когато забременях бях 59,по време на бременноста качих само 8 килограма и те изчезнаха още в болницата,но след това...сега сум 75!мъжът ми и всички около мен са просто скъписани в какво съм се превърнала.сега съм мн депресирана.и днес реших окончателно да се заема със свалянето,защото ще правим след 2 месеца кръщене на малкиа и не искам да изглеждам по този начин.сигурно вече прочетох всичко,което има в google по тази тема и попаднах на вас.краи!!!!краи с шоколада и производните му!утре ще ми е първи плодов ден и като чета вашите коментари се надявам да има резултат след 10 дена.дано някои се появи,за да даде кураж!сега copy и paste,защото не знаех,че сте сменили мястото  Naughty сега ми е първи ден
 
   
 

Общи условия

Активация на акаунт