Отговори
# 45
  • Мнения: 2 492
Нещо от йогите - те правят 90 дневен пост на сокове  след което се захранват със сушени сини сливи .
Според тях те най - нежно събуждат храносмилателната система за работа .

След моето плодуване при Емилова , което завърши юни , до сега си запазих сваленото .
Така и повече не взех хапчета за кръвно , някой по нагоре спомена .

Само нещо да отбележа , забелязвам интерпретации при захранването , които не са от полза .
Не е въпроса да бърза човек да въведе всичко - след плодуването останах 3 месеца стриктен веган - без мляко , сирене , кашкавал , месо от какъвто и да е вид , само риба си позволих .
Цял живот имате да ядете , като правите нещо , поне го довършете като хората , за да има смисъл - супи на вторият ден , млека на петият ... хъм .

# 46
  • Мнения: 9 990
Подкрепям.

# 47
  • Мнения: 67
Ееееееееее,къде сте всички?Да не хапвате покрай празниците? newsm78Аз да се оплача,досега задържах 10 те свалени кг.,но хапнах 1,2 неща които....(баница,сърми,шок. яйце....)и сега качих 2 кг.Сега минах на леко хранене и повече плодове,дано устискам само с тези 2 кг. да е качването Twisted EvilВесели празници и  не се тъпчете,не смесвйте много храни и помнете колко глад отнесохме,докато свалим килцата!

# 48
  • Мнения: 9 990
Аз моята диета за тази година приключих.Сега си ям, след захранване.След НГ ще направя пак един кратък курс.

# 49
  • Мнения: 9
и ние така с мъжо приключихме за сега диетата Laughing може би догодина ..............ние малко не се захранихме както трябва Embarassed
изкарахме 20 дни на плодове и чай.честно казано накрая ми беше много слабо...... може би трябваше да започна с по малко дни на глад.........постъпих малко необмислено........ за  продължителността,но вече си знам как да процедирам Rolling Eyes .......и  така де.....
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ- много здраве щастие и любов ви желая от сърце ! Hug

# 50
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честита нова година!

Искам да ви питам нещо - знаете ли до колко е удачно да се прави този режим за проблеми с жлъчката?

# 51
  • ES
  • Мнения: 2 172
.....
Искам да ви питам нещо - знаете ли до колко е удачно да се прави този режим за проблеми с жлъчката?



Заболявания и оплаквания, които се повлияват благоприятно от програмата  Заповядай

# 52
  • Мнения: 6 060
Здравейте момичета.
От утре съм пак с вас Бях на ДюкаH, но явно не е моята диета. Реших да пробвам 20дена с плодуване- да видим накрая какво ще се получи  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 9
Здравейте всички! Първо Честита Нова година!!! Бъдете живи, здрави, винаги усмихнати и слабички! Simple Smile От няколко дни следя темичката ви и определено искам да се включа. от опит знам, че без подкрепа е много по трудно. Хубаво да споделиш с някой, който те разбира и ти дава кураж в трудни и гладни моменти Simple Smile. Решила съм от утре, 02.01 да запояна плодолечението. Имам нужда да сваля 10-15кг, защото вече нищо не ми става, депресирам се и не мога да се гледам. Желая успех на всички и се надявам да ме подкрепяте! newsm10

# 54
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
.....
Искам да ви питам нещо - знаете ли до колко е удачно да се прави този режим за проблеми с жлъчката?



Заболявания и оплаквания, които се повлияват благоприятно от програмата  Заповядай


Много благодаря! Явно от утре пак съм във вашия отбор за известно време. Планувам да направя един курс 5 на 5.

# 55
  • Мнения: 180
Честита Нова година на всички !!
Радвам се че попаднах на тази темичка . Отдавна се замислям да започна лечебно гладуване.  Правила съм го при това доста успешно преди години... Килограмите вече сериозно ме безпокоят.  Надявам се да се организирам и да се справя.... Успех на всички през новата година в борбата с излишните килограми .

# 56
  • Мнения: 9
Здравейте момичета! Днес започнах 20 дневно плодолечение. дано да се справя. Ще похапвам мандаринки. Проблемът е, че не мога да ги изтегля, но съм решила да си купувам от всеки плод точно по кг и така ще си знам. Странното е, че вчера си направих нещо като подготовка, пих доста вода и ядох доста плодове плюс едно хапване за обяд. Тегля се днес -1кг. Но може би е нормално, имайки предвид коледно и новогодишното преяждане. Очаквам да пишете и ако може качете по някоя снимка преди/след за да се мотивираме още повече. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 312
За много години и за много по-малко килограми Hug
Връхлитам в темата, отдавна не съм се включвала в групата на плодуващите (близо година май Embarassed) но сега съм се нахъскала да изкарам едно достойно гладуване Grinning
От вчера съм на чай и мед (пийнах повечко около 1.5л, но ми беше доста гладно та за това) 2бр. кивита и четвърт грепфурт.

# 58
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте плодорани, както бях обещала след БГ съм пак с вас. И ето ме. Стартов първи ден- начало 72 кг. Ще правя 20-дневно плодуванве. Бях си задържала килограмите от август. Сега покрай празниците имам качени 3 кг, но това го очаквах (слаб ми е ангела по празниците) и затова набелязах като януари за месец на ежегодното ми плодуване. Simple Smile
Успех на всички.

# 59
  • Мнения: 0
От днес и аз съм тук.Незная колко дни ще изкарам,но съм мотивирана.
Засега съм на 1 чай,1 банан и 2 мандарини.Ще ям всякаквки плодове неискам да влизам в скучна моно-диета.
Успех на всички! Старт 80 кг.

Пожелавам на всички весела и успешна година!   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт