Отговори
# 30
  • Мнения: 380
Голяма тишина тук. Може би поради празниците:)

Днес ми е ден трети на захранване. Варихме си супичка:) Понася ми доста добре засега. Странно но никак не ми липсва солта.

Чувствам се изключително енергичен.

Допълнително си купих и Л карнитин и прекарвам по 40 мин на ден на велоергометъра:)

И тенис играя почти всеки ден:)

Живота е хубав!!!

Скоро ще смачкаме всичките кила. Успех на всички!!!

# 31
  • Мнения: 9 990
Ми то за 1-2 кила кво да говоря аз тук... CrazyДето даже и не личат има ли ги, няма ли ги.Захранване 4 ден съм.Не мърда кантара.Ама както казах-нормално.Нямам 20 за махане а 2, та е малко по-различно.
Нищо не играя всеки ден, защото съм плътно на бюрото. LaughingТова става, ако си си вкъщи.
Имам драма аз с липсата на време , затова изцяло разчитам на глад, а спорта-в дуг живот.Достатъчно ми е предшоковото състояние покрай ясли/градини и училище и невъзможността да напусна работа, за да разкарвам деца където е нужно. Tired

# 32
  • софия
  • Мнения: 88
Jizzlobber,
стана ми интересно за 1-2 кила които не личат защо изобщо се подлагаш на такива диети и глад? смисъл... с малко ограничения за седмица 2 сами ще изчезнат???

# 33
  • Мнения: 9 990
ц, не чезнат Laughing Crazy, аз принципно не преяждам... Laughing

# 34
  • Мнения: 10
аз все още съм на плодове, но имам едно въпросче към тези които се захранват:успявате ли да издържите при вида на вкусна храна, как го правите, споделете как ограничавате количеството?

# 35
  • Мнения: 380
Да си призная аз не изпитвам никакъв глад. Даже се насилвам да ям защото след салатата не ми се пипа супата:) (трети ден)

Плашех се много от това захранване, но то си върви съвсем лекичко.

Организма ми беше свикнал на малкото храна и всяко нещо повече, даже и един моркор или пасиран картоф му идваше добре.

Сутринта се премерих. След 3 дни захранване още килограм и половина надолу.

Но се движа много, карам колело към час на ден и взимам Л Карнитин. Използвам все още нискокалоричната диета за топене на "любовни дръжки".

Лошото е, че някаква хрема ме гони а не искам да взимам лекарства. Ще ми препоръчате ли да взимам нещо друго освен лимон?

Успех на всички!!!

# 36
  • Мнения: 72
аз все още съм на плодове, но имам едно въпросче към тези които се захранват:успявате ли да издържите при вида на вкусна храна, как го правите, споделете как ограничавате количеството?
Просто готвиш толкова, колкото трябва да изядеш за деня Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 990
Венета имаше май съвсем друго предвид.Принципно за заобикалящата я храна.Предполагам не живее сама... LaughingАз например, Не готвя за себе си, защото готвя вечер след работа и храня деца главно.Та с дажба варен картоф те няма как да минат.И например правя пиле с ориз... LaughingНе вярвам да се полакоми за неограничено количество варен картоф, по-скоро иде реч за всякаква друга храна извън позволената в режима, която обаче неизменно ни заобикаля.Не всички у дома ги интересува, че аз съм само на плодове и съответно няма само плодове в къщата, а има и вафли и кроасани.Ако по принцип това ви влече-да-трудно е да устояваш.Вика му се воля. Grinning Peace

# 38
  • Мнения: 72
На мен лично захранването не ми беше трудно, защото имах ясната представа какво може да си навлека, ако го объркам.Надявам се всички са на ясно, че при не изпълняването на захранването, освен качването на свалените кг, може да си навлечем много здравослвни проблеми.НЕ трябва да се натоварва организма с друга храна след е гладувал толкова много време. Здравето е най-важно!
Пожелавам на всички леко и разумно плодуване!  bouquet

# 39
  • Мнения: 0
аз от днес започвам плодове (пак) и до коледа ще се опитам да смъкна още 5 килца та дано да успея

# 40
  • Мнения: 0
до магьосникът от оз варените лимони с мед на водна баня вършат чудесна работ от личен опит ти ги препоръчвам, но ако ме си падаш по лимините сложи повечко мед и на екс Whistling

# 41
  • Мнения: 19
Здравейте на всички !
Някак си без да искам започнах да спазвам този режим ... реших да си направя просто едно разтоварване за което знам от обща култура.И я подкарах на плодове и вода - вече 5 дена , като първите два пиех и чай/без захар, така го пия/ и като гледам даже съм спазила долу-горе часовете  newsm78 ... Обаче!На третия ден потърсих информация из нета за плодова диета защото така или иначе се чувствам добре, не съм постоянно гладна или изнемощяла и реших да сваля някое килце ... но кантара не е мръднал никак ... През тия дни съм само на ябълки , круши , портокали, мандарини и лимони ,като не съм ги омесвала много много ... Дайте ми някакви идеи и съвети ,пък ако може и линк към споменатата книга на д-р Емилова , но да се вижда от чужбина  Sad
Благодаря на всички и успехи   bouquet

# 42
  • Мнения: 9 990
А колко кг имаш в излишък?Ако нямаш-напълно нормално е да не свалиш.Аз съм в норма.Направих 7 дена+5 захранване, за общо 12  дена, единя от които даже лунуване/само на чай, неподсладен и аз го пия/ съм свалила цифром и словом 2/два/ килограма, ако едно кило е от поизчистени черва.

# 43
  • Мнения: 380
Да докладвам аз за първото ми гладуване.

Много съм доволен. Направих 20+9 захранване. Доста стриктен бях. Не ползвах описаната диета за захранването. По - скоро следвах описанието.

Гладуването мина изключително леко, продължавам да не изпитвам глад. Изненада ме.

До 9 тия ден бях свалил 8 кг. а за следващите 12 дни свалих само още 4. По време на захранването паднаха още 2. Краен резултат -14 кг.

Много са но и имам много за сваляне. Бях 107 кг. сега съм 93 кг. Оптимално тегло 80-82 кг. които живот и здраве напролет със следващото гладуване може и да стигна.

На мен освен като намалено тегло ми се отрази много положително и в доста други аспекти.

Напълно ми се промени разбирането за храненето. Сякаш научих, че организма ми оцелява и освен, че оцелява даже се чувства и по-добре без храна. Преди при малки пристъпи на глад изглеждаше, че света свършва.

Вчера например лунувах - само вода. Никакъв дисконфорт.

Промени ми се и отношението към живота. Станах по - спокоен, по малко войнствен, повече даващ. Незнам защо се получи.  Може би липсата на месо и хормоните в него или просто променена химия... Кой знае. Но като резултат съм решил да намаля месото до минимум. Въвеждаме поне 2 пъти на седмица риба.

Продължавам с разделно хранене, което според мен е чудесна идея и наблягам много на живите салати. Захарта си я получавам от плодовете и меда в чая, който ми остана.

Спрях напълно кафето. И въобще не ми липсва. Направо не мога да повярвам, че се случи. И не мога да кажа, че не съм бодър:) без него.

Пиех от 5 години лекарства за кръвно. Ако не сте се сблъсквали лекарствата за кръвно се пият до кат мърдаш.
Е да ама не. От вчера съм без лекарства за кръвно. По време на захранването ги намалявах постепенно и сега кръвното ми е бетон.

Втори ден без лекарства ми е. Дано не се налага да ги връщам. Незнам как се отразява на вас, но на мен се отрази прекрасно.

със сигурност ще се видим пак тук напролет.

успех на всички  bouquet

Щастливи и спокойни празници.


# 44
  • Мнения: 9 990
Маг, не знам дали е от месото  Crazy,т.е. от липсата му.Съпругът ми е на дюкан, той знае режима много преди да се наводни пазара с книжката тук, като човек, интересувал се от силов спорт чисто любителски но все пак.Та-на него едно такова плодуване му пилва нервната система, мине ли на протеини-сиреч месо, месо и пак месо-кротва като заек... LaughingИстината е, че всеки организъм е различен и е много важно да следите тялото и реакциите.Ако при теб е благотворно влиянието на плодуването-при други не е така.Нужно е човек да напипа и точния режим за него.Това е и като намек за момичетата тук, които не се чувстват добре, не свалят/ако има много за сваляне/-да огледат хубаво ситуацията, за да не се получават недоразумения от сорта-еми аз не отслабнах, ставаше ми лошо и т.н. и т.н. Peace

Общи условия

Активация на акаунт