Коледа е тука, с Май-ско бебче няма скука!

  • 18 258
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Минолтичка, бързо оздравяване на малкия Бо  Praynig Това да е онзи гаден вирус с повръщане, разстройство и температура, много е отвратителен, ама пък знам, че бързо минава, само не позволявай да се обезводнява. давай и сок, и вода, и кърма, всичко което приема.  Hug
МамаЦвети, абе много рано ви е посетил този дядо Коледа. Направо ме развесели, колко е хубаво като гледаш как детето се радва на тези неща  Heart Eyes
Смехоранке, дано скоро да починеш малко, а и бебчо да се кротне, явно нещо го тормози дечкото  Hug

Ей, това малкото ще вдигне къщата с главата нагоре, бягам, че пак нещо гътна  ooooh!

# 31
  • Мнения: 626
Здравейте момичета , Мадленка мерси за темата   bouquet.

Минолтичка гоорихме се преди малко с Танчето за Пейпал , ще отиде до банката да провери какво може да се направи . Момичетата в една друга тема се съмняват че сметката е дарителска заради номера с който започва , та ще трябва и с това да се разправя .
Дайте ми съвет да пиша ли нещо в тази тема или е достатъчно че администраторката е защитила Таня - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449856.540

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 491
Slavaa според мен трябва задължително да се намесиш, а  може би и ние самите. НЕ бива да остава ни най-малко съмнение и да се уточни, че реалната искана сума не е събрана, а става въпрос за началната сума само. Това по повод следното написано там:

Аз не разбирам.
Около 27ноември е списана групата, следват 2 почивни дни и в понеделник са в Германия със събрани пари. В групата пишат само приятелки на Таня, вероятно майка на детето... Много хикс!

# 33
  • Мнения: 142
Здравейте  Grinning
Аз докато се включа и вие нова темичка сте започнали - Мадленка   bouquet !
Първо честито на патерици на всички които са имали имен ден вчера и месечинки - да са живи и здрави ! Честито и на днешните празнуващи !  Heart Eyes

Ние вчера цял ден бяхме на гости на свекитата и този път не мога да се оплача - всичко беше ок и никой нищо не натрапваше !  Blush  Цял ден гледаха детето и му се радваха - хранеха го , сменяха памперси , приспиваха го....абе не можах да се докопам до него от мераклии да го гледат....даже искаха да го оставяме при тях да спи , ама аз не искам още  Rolling Eyes
Не успях да си хапна рибка вчера ,макар че имаше много....нали съм на диета , та само я гледах  hahaha  Е и салатката беше хубава  Mr. Green
 
Катилиас тортата е невероятна - съмнявам се че аз ще успея някога да измайсторя подобна... Mr. Green За това ще купувам... hahaha
Смехорана аз когато правех каша (вече не правя) я приготвях с АМ и на кутията на млякото пише 1 час ....предполагам че толкова...Ама то Сашо я омиташе за 5 мин така че не съм я оставяла...
Аз на проходилка го сложих на 6 месеца , но скоро не съм го слагала - научи се да пълзи и сега това му е по- интересно... Mr. Green
Много се радвам за малкото Лили ! Дано всичко се нареди по най-добрия начин и да може да си вижда душичката малка! Много късмет пожелавам !
Стискам палци болничките бебенца да сде оправят вече!! Моето още кашля , но не е като миналяв ден!

Ставам че имам да сменям наакан пасмперс.... Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 12 241
  Мерси за темичката  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 626
Десив така е , но все пак Мама която е администратор на бг.мама е защитила Таня и Лили -

По отношение на детенцето с очния проблем - аз знам със сигурност, че има такъв случай. Изключително рядко се случва да се роди дете с такъв проблем. Ако не се лъжа детето се беше родило в Окръжна болница в София преди 5-6 месеца.


П.П. Докато пиша somebody ме е изпреварила. Не знаех обаче, че майката пише тук.

# 36
  • София
  • Мнения: 2
Здрасти от нас и честита темичка - достойна за Мадленка Simple Smile (само дето ни няма на първа страничка - може ли да се включим  Praynig)

Стискаме палци на Лили! Дано това да е първа от много успешни стъпки към пълното и възстановяване.

Искам да споделя две неща:
1. Имаме зъбче  newsm44 Току-що ми чукна лъжичката в него. Колко хубаво!

2. Направихме страшна реакция на третия Пентаксим в събота. На 40 градуса спрях да меря температурата. Даже в неделя се събуди с 38. Сега, като виждам зъбчето, си мисля, че много му се е събрало на котенцето - и ваксина, и зъбче...

Но днес вече сме супер - озъбени и обезтемпературени, готвим се за сряда Simple Smile

# 37
  • Мнения: 79
За темичката единствена заслуга има Миноличка   bouquet, аз просто съм я копирала  Mr. Green
Мисля, че в темата, която цитира Слава са разсеяни всички съмнения относно проблема на Лилито, за което и Айла има принос  bouquet, но все пак смятам, че Славето може да пише там, като човек осведомен подробно и ангажиран с кампанията.

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас!Чета и направо не мога да повярвам какво ни чака с тези зъби...Аз май напипвам че първото зъбче е пробило венеца,но Жорко общо взето е спокоен и си спи нощем.Само много настървено си пъха ръчичките в устата

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Тук.
Мерси за темичката   bouquet

Много добри новини за Лили! Моля се наистина професорът в Германия да направи чудо и ЛИли да вижда  Praynig Praynig Praynig
Видях че сте писали в другата тема и сте защитили Танчето и ЛИли, така че няма да пиша и аз.

Австралия, страхотна торта!  Hug ( може ли така да те прекръстя ? Grinning)
Минолтичка, дано Бо да се оправи бързо  Praynig

Гого е лепнал вирус. Заспа тази сутрин в 6 часа. Цяла нощ рева. Луда станах. Ходихме на доктор и вече не знае какво да му изпише. Какво ли не пи малкото. Пак ревна....

# 40
  • София
  • Мнения: 5 247
Таня, мила, благодаря ти, че ни писа!Не си представям колко сила се иска за всичко, което правите с Лили. Милата душица! Браво, че не само се върнахте благополучно, ами и с такива обнадеждаващи новини и факти! Дай Боже се получи максималното добре за малката ти кукла! Да може да вижда максимално повече и да е със здрави очета. Praynig
Глъмче! Честито ви зъбче! И аз се присъединявам към същата новина. От днес Божко също си има зъбче! Да си пожелаем здрави, бели бисерни зъбчета!
Ели, твоето момченце много изтърпя! Дано вече не боледува! Praynig

# 41
  • Мнения: 61
Да се запиша и аз в новата тема  Peace
Миналата седмица обсъждахте свекървите, знам че решихте от веселата страна да гледате на нещата, но моята се качи преди малко и ме вбеси... #Cussing out Тя се качва от дъжд на вятър при мен и обикновено за по 30 мин и това почна едва след като Алекс стана на 5 месеца, преди това се качваше и от разстояние я гледаше, нищо не ми помагаше... Днес мъжа ми и поставил някаква задача да свърши и тя нещо( да кажа, че тя не работи, не готви, единствента и задача са сутрешното и вечерното хранен на кучетата ни, но и това мъжа ми го прави понякога)идва и ми казва, че ще гледа Алекс да ходя да направя въпросното нещо. 1. че не знам за какво става 2. че и го е казал на нея, а то работа за 2 мин, но  не дай си боже тя да свърши нещо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Съжалявам, че ви натоварих. Мислех въобще да не пиша за нея и да не коментирам темата, но като ти дойде в повече и имаш нужда да разкажеш на някого.
Роси напълно те разбирам, че и се ядосваш, но е мн добре, че Боби е зад теб. Не съм съгласна, че само защото са отгледали такива добри мъже  и те са добри, в крайна сметка е важна и средата, в която са живели и нещата които са преживели. Дендри и Лианка мн ме разсмяха с постовете си за свекитата
Сиси и Дикси вашите истории с децата също мн ме разсмяха и ги разказах и на мъжа ми и на родителите ми, голям образ е Митко и Божи, която вече се е сблъскала с гладно бебе по среднощ Simple Smile  Flutter
Мийка и на мен понякога ми идва да го изгоня мъжа, но този уикенд толкова ми беше перфектен, че не си го давам
Много се радвам, че новините от Лили и Таня са добри, дано и следващите операции да са успешни и да може да вижда малкото цвете! Simple Smile
Честит имен ден на всички, които имаха повод тези дни! Честита месечинка и на малките- големи бебоци!
Ставам, че имам супер мн неща за правене вкъщи( от една седмица не сме се прибирали)
Минолтичка има едни соли в аптеката, които са за хидратиране, мисля, че стават и за бебета пробвай да му ги дадеш. дано скоро да се оправи малкия Бо!

# 42
  • Мнения: 61
Ели, дано Гого скоро се оправи, защо не пробвате с хомеопатия?

# 43
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Ели, дано Гого скоро се оправи, защо не пробвате с хомеопатия?

В градът ни няма кл. хомеопат. Има един, някакъв, ама бил доста груб и т.н.

# 44
  • Мнения: 66
Минолтичка има едни соли в аптеката, които са за хидратиране, мисля, че стават и за бебета пробвай да му ги дадеш. дано скоро да се оправи малкия Бо!

Благодаря, Ще проверя.

Общи условия

Активация на акаунт