Опит за измама - Познавате ли това бебе?

  • 42 773
  • 699
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 13 512
момичета,някой може ли да ми каже,как мога да се свържа с администраторите на форума,да махнат снимките на детето ми
на кой форум? НА Бг-мамма ли?
Натисни "Информирай модератор" и пиши,че искаш да се махнат снимките на детето ти.
Не съм следила случая, отсъствах- разбра ли се със сигурност, че това е твоето дете?

# 541
  • Мнения: 20
естествено,все пак си познавам детето Simple Smile ,все пак аз съм ги правила тези снимки

# 542
  • Мнения: 13 512
естествено,все пак си познавам детето Simple Smile ,все пак аз съм ги правила тези снимки
да, де, но  по принцип и аз мога да кажа, че това е моето дете и да искам да се махнат снимките, за да не се шуми повече.

# 543
  • Мнения: 20
то повече от това няма на къде да се шуми

# 544
  • Мнения: 107
Момичета, прочетох темата от..до. Само искам да отбележа, че даже и да не е посочен титуляр на сметката, парите могат да постъпят там. На мен веднъж ми се случи следното : бях объркала името на титуляра и вместо Ейвън козметикс и т.н бях сложила моите три имена за получател. Парите си пристигнаха по сметка на Ейвън без никакви проблеми. Така че ако някой е решил да преведе пари на името на г-жата от ФБ ( не си спомням имената от профила) е възможно и да са постъпили някакви средства. Дано да не съм права Peace

Не може без титуляр, но може с друго име. Права си и затова - внимавайте!
И аз прочетох темата. Браво на всички ангажирали се и направили едно голямо добро дело!  bouquet

# 545
  • Мнения: 1 484
Коя е  точно  жената  http://sisi7970.aha.bg/photo.php?show=4

# 546
  • Мнения: 20
профила вече  е изтрит ,и излиза началната страница на  аха

# 547
  • Мнения: 2 018
Мисля, че spasimira.mavrova доказа, че е майката на детенцето, като каза предварително, че ще има репортаж по пловдивското тв. Така, че не виждам причина да не се уважи желанието И, снимките от тук също да бъдат премахнати.

Спасимира, пиши на лични на авторката на темата и тя може да помоли модератор да бъдат изтрити.
Успех момиче!  Peace

# 548
  • София
  • Мнения: 3 064
Авторката на темата даже сама може да ги махне.

# 549
  • Мнения: 2 018
Авторката на темата даже сама може да ги махне.

Е, нали не може да се редактира мнение след 24 часа?
Не знам, може и да може.  Peace

# 550
  • Мнения: 6 362
Тъй като се очаква все пак да има някакво разследване по случая не ми се ще да редактирам първия постинг по темата.
Това, което мога да направя е да го отделя и скрия, за да го запазя в оригинал, като темата ще започва от втората публикация (тази на tonkabonka). В тази (втората) публикация мога да цитирам публикацията на небесната краставица, като я копирам без снимките.

# 551
  • Мнения: 471
боже боже, колко безсрамни хора има на този свят.
Така да спекулират с мъката ....

# 552
  • София
  • Мнения: 443
Баси, чак сега четох темата. Преглъщах и четох...Мислех си, че можеше да са снимките на моите деца.
Браво на авторката, аз не бих се усъмнила, нямам опит с такива неща.
Съчуствам на майчето на бебето, сигурно косите са й се изправили. Спокойно майче, да ти е живо и здраво бебчето, много е сладко  Simple Smile

# 553
  • Мнения: 4 916
Днес в едно списание видях снимка, която съм на 99 на сто сигурна, че съм е виждала в тема "Покажете си детските стаи" или нещо подобно. Така че имайте предвид, че каквито и снимки да качвате в нета, винаги може да се намери някой, който да им намери приложение - в случая да си напълни списанието с безплатни фото-та.

# 554
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пак срещнах една група във Фейсбук... Тоест другарка я срещнала, та ми я показа. Не видях тема в бг-мамма, пък и самата група е доста постна откъм информация. Голяма мъгла ми изглежда. Даже са събрали средства, така както виждам.
Някой чувал ли е за Лили на 7м с диагноза Аниридия - липса на ирис в окото?
Бях длъжна да попитам!

http://www.facebook.com/group.php?gid=183106544484&ref=mf

Общи условия

Активация на акаунт