Коледата идва вече- известява го с ритниче МАЙското човече №10

  • 17 069
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 369
 Честит празник на всички студенти:) Аз отдавна не съм от тях,има-няма 12-ина години Mr. Green но за сметка на това съм празнувала повече от десет години студентски празник с тоя, с оня и така... напразнувах се когато му беше времето. Сега само благородно завиждам и потъвам в спомени:)

 Мойта Бела я заведохме на море като беше на 4-5 месеца. Изкарахме си супер. Детето беше само на кърма и цокаше навсякъде- на плажа,по заведенията. Къпахме я и в морето, и в басейна. Тя се кефеше много. Хората ме гледаха малко накриво, имаше множество забележки къде сме повели това малко дете по плажове, ама не е ли много малко да го топим в морето и ала-бала. Хем се дразнех много, хем ме хващаше и малко шубето да не стане нещо и да не се окаже,че са прави... Но слава богу беше супер:) / http://kikiniki.snimka.bg/sea/ravda-2008.275716.7070160 / С бебе беше по-лесно,в сравнение с едногодишно. Догодина,живот и здраве, ще разказвам как ще е с  бебе и 2-годишно...ако изобщо се навия да тръгна. Ние много обичахме да пътуваме с мъжо, обаче събирането на багаж за 2-3 дни и после всичко обратно нещо не ми понася напоследък. Предпочитам да я оставим на свеки и да идем двамата някъде. Хем и да се видим.

 Кенга,страшна тема си изработила:))    bouquet

# 46
  • Мнения: 2 558
KikiNiki, ама тя, малката сладурка, и с бански дори Joy

# 47
  • Мнения: 40
KikiNiki Супер снимки, а вярвам че е било и страхотна почивка. И на мен много ми се иска да отидем поне за мъничко на море с бебо към края на Август или Септември догодина, но ще видим. До тогава много време има Simple Smile

# 48
  • Мнения: 32
Eeeee чудесна темичка - БРАВОООО! Благодарности на Кенга Simple Smile Да ни е честита и да я напълним само с хубави новинки Simple Smile

KikiNiki, много сладка снимка Simple Smile

# 49
  • Мнения: 62
Еееееееех ,така ми се доходи на море! Crazy

# 50
  • Мнения: 17
KikiNiki много сте сладки, а малката е такъв бонбон , че и с бански  Grinning

Ние Ивчо го закарахме на море на годинката някъде, но той е роден на 29 юни и просто нямаше как да го заведем още първото лято.

# 51
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
KikiNiki  много сте сладки - пу-пу-пу!
Аз юркам милото да идем до Каварна за две седмици август - септевмри, ама той не е убеден. Ако някой попадне на статии, че няма нищо страшно да се пътува с бебе на море, да праща Simple Smile

# 52
  • Мнения: 233
спирито, девил, благодаря за успокоението!  Hug
Надявам се всичко да е наред с тази предна плацента, ще следя нещата!

Таничка, Мишел е родена на 26 юни и на 2 месеца вече видя морето, под чадъра, разбира се... Нооо, ние сме си малко откачени родители де.  Laughing Blush

# 53
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!
Домъчня ми за вас!
Набързо скачам в страхотната нова темичка и отивам да изчета старата, че доста съм пропуснала Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 735
Кенга, мерси за темичката   bouquet много предпразнична Simple Smile
мислех си, че вече бая бебета са се показали, ама ще си е голяма играчка да се събере цялата информация...

Mentha , за възглавничките - вчера ходихме да ги видим, ама както каза майка ми - малко съмнителни ни изглеждат, пълнежът е от тези неща, които са по житните класове, уж обирали вредното лъчение на компютрите, ама кой да ти каже. и за тези пари.. може би по-добре 2 от обикновените, които продават по магазините.

еййй, ако се организираме за тениски и аз искам Simple Smile има страхотни! бихме били много оригинални с тях Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Милкинис, не се притеснявай за БХС. Ужасни са да стресират излишно хората... Имам чувството, че не си дават сметка какво причиняват на родителите. Всичко ще е наред, ще видиш  Praynig

Кикиники, снимките са страхотни, а малката е уникален сладкиш!  Hug

danly, успех с открития урок. Бях ходила на такъв по балет на детенце на приятели, беше голямо забавление. утре ще разкажеш Simple Smile

а вие нямате спирка с писането Simple Smile днес ни монтираха новия гардероб в коридора, та цял ден с майстори. и едвам смогвам да ви изчета, като почна пак работа, не знам кога ще успявам  Laughing

И не на последно място - ЧЕСТИТ 8МИ ДЕКЕМВРИ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ЧУВСТВАТ ИЛИ СА СТУДЕНТИ!!! Весело изкарване! Аз не знам кога ще успея да се дипломирам, почти на финала съм на магистратурата, и ми се иска преди бебка да се е появила да приключа... (организираност моя, къде си?!?!  Laughing ) пак стана ферман... извинявайте  Embarassed

# 55
  • Мнения: 150
KENGA, страхотна темичка, само хубави неща да има в нея и много коледно настроение. Hug

KikiNiki, много сладка принцеса, страхотна е Peace

ЧЕСТИТ 8-МИ ДЕКЕМВРИ НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ....  bigdance2

# 56
  • Мнения: 143
Живот и здраве аз се надявам да заведем бебока на първото му море края на август - ще е на има няма 3месеца.....а аз как ще се справя не знам ама.........

# 57
  • Мнения: 1 167
Наистина,страхотна темичка да ни е честита и пълна само с хубави новини.Честит празник  и на всички студенти.

# 58
  • Мнения: 72
Ейййййй! Страхотийска темичка просто  Nature Snowman- Коледно настроение ..... santa2  madnoel

Ние с Пламито ходихме на море като беше на 8 месеца Simple Smile доста по- спокойно ми беше в сравнение с тази година - тя беше на 1г и 7м и беше просто .... абе колкото детето е по- голямо толкова по- големи грижи имаш Simple Smile

П.П.Честит празник на празнуващите днес! Tada

# 59
  • Мнения: 234
Честита ни темичка , страхотно оформление и настроение лъха от нея  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт