И през Новата Година,за НоЕмВрИЙЧЕ весели игри,бели и смях ще има

  • 26 889
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 165
За всички които по някаква причина нямат възможност да присъстат утре, предлагам в най- скоро ( януари де, не другата семица  Mr. Green ) да си спретнем пак пица за Елицаи да се  lalalala  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
Много странно, че на картата са посочили улицата (157) отворена...тя е затворена  Rolling Eyes Няма как да го оправя, това е официална карта на Гугъл. Първата отворена улица е тази, на която пише жк Дианабад  Laughing

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 13:23 от diana_t

# 47
  • София
  • Мнения: 12 095
Весело изкарване на всички утре! Hug

кате пица за Елица твърдо. Все се каня и все не се получава, но този път ще се организирам по- сериозно.

# 48
  • София
  • Мнения: 165
Ново предложение  Mr. Green, който не дойде януари, ф-ри той ще черпи  Party.....................

# 49
  • София
  • Мнения: 12 095
Ново предложение  Mr. Green, който не дойде януари, ф-ри той ще черпи  Party.....................
Яз толкова пъти не дойдох, че януари определено ще черпя. За февруари да му мислят тия, които няма да дойдат януари. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 262
Днес бяхме при нашата докторка, която освен, че е лична на мен и на мъжо, е и педиатър и обгрижва и децата.

При Кари най-вероятно е от последните 2 кътника (какво съм броила, мислех че имаме всичките, пък то 2 съм изпуснала  Laughing) - пробило е по едно връхче от всеки. Ще я наблюдавам и тази нощ и ако няма други оплаквания, утре сме на линия  Heart Eyes
Взехме й кръв и за контролна кръвна картина, че последния път хемоглобина й не беше особено висок.
Мъжо също даде кръв (от пръста!) и му стана лошо.
И на мен ми стана лошо, защото имам един остатъчен конец от секциото, който ми прави проблеми. Докторката се опита да го дръпне, ама мен ме беше шубе и сега ще ходя при АГ-то да ме цепне  Tired Rolling Eyes
Окончателно се довърших като ни обърна внимание, че на бебе Вики едното краче потреперва повече от другото. Не знам това за какво е симптом, тя каза, че няма страшно, ама аз сега съм в страшен стрес и само страхотии си представям.

Та, днес съм напълно дерайлирала, дано като приспя да ми мине, че утре няма да съм приятна компания  Tired

Стискайте ми палци, че след час отивам да ме цепнат  ooooh!

Боянка, януарската сметка май ще я делим, че и аз имам безброй неизвинени от предни пици  Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 37
Привет, хелоу, здравейте, още нещо, аА?
Много ме мързи, не ми се пише, не ми се гледа, ауу, аууууу. Ама размислих, че сме с нова страхотна тема - ДЕС  Heart Eyes  bouquet 10х и склоних де.
ТАш - страхотен аватар, разкажи повече за него, какво е всъщност това, автопортрет,програма, която разчита така твоя снимка или снимка на твой портрет Simple Smile???? Дано вчера не съм позвънила в неудобен момент.
Лучи - липсваш ми
Катюш - кажи, кажи коя е тази мацка де  Mr. Green Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Обичам тЪ.
Бояна - ти се креиш от нас, хайде..... поне почерпи февруари.
Ванилия - стилът ти ми липсваше ужасно.
Моничка - къде си? Принцеските ти и ти как сте, здравословно и не само“
Деска 666 - хайде пиши нещо и ти де.
Дианче - до утре !  Heart Eyes
Креми - ох, стискам палци, спокойно де, две деца роди, един шев ли ще ти опре.

# 52
  • Мнения: 199
Ей много сте писали и много се забавлявах с вас  Laughing Hug.

Таш утрепа ме с тоя аватар - прекрасен е Heart Eyes, айде разкажи Hug
Дианка на линия сме Hug нямам търпение  Grinning
А говорехте за татковците-те ще идват или не, само информативно питам, нашият май ще си има работа, ама да знам каква е традицията,че ние утре инцидентно ще си имаме баба и дядо та можем и да го вземем, но не е задължително де, само ако присъстват други (ох как се обяснявам  Laughing ooooh!)
Креми дано е ицидентно и да се видим утре  Hug. И Васко наскоро вдигна 38 и нещо-39 без никакви други симптоми, така и не разбрах какво беше това чудо. Идеи как да ги отделиш нямам за съжаление и аз се чудя как да опазя дребния от целувките, че вече почна да му ближе и лапа целите ръце от лИбоФ Crazy Ох сега ти прочетох поста - стискам ти палци, а за Вики щом тя е казала, че няма нищо тревожно би трябвало да е така, не съм чула за подобен проблем.

# 53
  • София
  • Мнения: 63
Ей, зор за тоя аватар, то хубавото си хубаво  smile3534

Ето тук:
http://ru.photofunia.com/

Направих една на Марианка, но нещо не можах да кача снимка в албумчето  newsm78

Ние ще дойдем с метрото, така решихме, струва ми се по-лесно май.И да не чувам за отказали се, пиците са си пици, утре си е за утре  Laughing

Лилчо, взимай го, не мисли, че Славчо ако е сам мъж, ще ми се разсърди  Laughing

Крем, дано е само зъбче при Кари, а Викторчо нали е момченце, прави се на интересн  Heart Eyes.Целувки  Hug

Лучи,  Hug

Цеце
, с това Банофи, изпращай сега рецептата  Praynig.Славчо има рожден ден във вторник и реших в неделя да я правя /има да се вари мляко  Crazy #Crazy/

Хайде, много имам да чертая, а трябва да успея на време, че не ми се остава точно днес.
Вие не се притеснявайте, де, пишете си, така страхотно си почивам  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 1 100
Таш, много сгреши като ни откри произхода на аватара си - сега гледай как целият форум ще се напълни с такива, а аз ще остана гладна, защото вече се залисах по сайта. Joy
Иначе Рони най обича аватара на Галакси и ако съм с него пред компютъра, само нейните постове мога да чета. Wink

Креми, не се вкарвай във филми! Naughty Ако беше нещо сериозно, лекарката щеше да ви насочи някъде, а след като не го е направила, значи наистина няма нищо страшно. Hug

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 16:06 от Ванилия Канелска

# 55
  • София
  • Мнения: 12 095
Таш направих си всички видове и сега ще си сложа един, ако не възразяваш.  Mr. GreenСайта е уникален- благодаря!

# 56
  • Мнения: 37
Таш - душице и аз се запалих много, измайсторих си 5-6 10 постера, ще метна и във фейса после, че то такива забележителности кЪт нас няма. Утре ще давам автографи Simple Smile Отивам да взимам ники от яслата  и до скоро.
Ванилия - ще се старая заради теб да има много мои постове, че шеф Рони да позволява да седиш при нас Simple Smile

# 57
  • Мнения: 528
Пльос и аз с нов аватар  Mr. Green

ТашHeart Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 208
Ах, как ме дразните  Crossing Arms  аз като нямам снимка на този комп само лиги точа.

Дита, забравих да те поздравя за Моната.  Flutter Не съм се и съмнявала че друг може да спечели  Grinning

Оф сетих се  - от фейса, малко старичка снимката, ама сърце не трае  Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 63
Естествено, че не възразявам за аватарите-прекрасни сте, момичета, направо като звезди   newsm10

Цеце, защо не ми вдигаш, сърдита ли си ми нещо  newsm53

Галакси, взе ли Никчо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт