СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 7

  • 16 748
  • 713
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 62
Добро утро и честит първи сняг и на варненки!
Каква хубава изненада беше като се събудих в 4:30 да храня Жорката и навън побеляло и тихо се сипе.. за разлика от сега.  Joy
 Хайде ще се включа по-късно, че ще се храним..

# 61
  • Мнения: 5 026
И при нас има сняг, не е малко хич  PartyХа, добър ден  Grinning
Свилката ми изнесе 15 минутен концерт на ранина, а как се беше оакал  ooooh! До раменете, прелива...
Цвета, ще сееш ли доброта днес  Laughing Как се смях с теб.
Свилен е адски оплешивял,ама много. Божидар се роди с четина, 1 косъм не му падна, но туй е с як косопад  Wink
Здрасти на новодошлите мами  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 150
Ох, момичета, много ми е притеснено Sad На малчо бузките са се изринали целите, той и преди имаше обривче, но сега направо до рани ще го докара. Не знам реакция към нещо което съм яла ли е, какво? От понеделник започнах да спазвам по-строга диета, а то тогава все по-зле става Cry Бу, помогни със съвет, моля те.
Оплаках ви се рано сутринта, ама надявам се ще ме извините.

# 63
  • Мнения: 53
Добрютро и от нас Hug
Обожавам съботния ден, а вкъщи е една малка идилия - аз си лежа с лаптопа и кафето, а малкия гледа Mtv и подскача на по-ритмичните песни  Mr. Green
Добре дошли на новите мами - със сигурност ще ви хареса нашата малка лудница Crazy
s0nic , дано не е нещо сериозно, а ако го намажеш с "Бочко" дали няма да пооблекчи положението? Или с балсама на д-р Тайс - аз мажа Аси когато му се появи леко обривче и нещата се оправят Peace

Свилката ми изнесе 15 минутен концерт на ранина, а как се беше оакал  ooooh! До раменете, прелива...

И ние сме така сутрин при първото пълнене на памперса - и 3 памперса един върху друг да му сложа - пак ще се омаже до ушите ooooh!
 Айде и аз за косичката - нашата отгоре опада, но на тила си седи около 2-3 см  дълга - приличаме на Гацо от Бацова махала от шоуто на Слави, ако се сещате Mr. Green

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 09:52 от vesita007

# 64
  • Мнения: 17
 Добро утро  Hug
 честит Ви първи сняг! И при нас вали на парцали, дано натрупа, че малко трудна работа  Mr. Green
 честито на месечинките ни днес   bouquet Hug
 Бамба, ти душкооо с тия ароматни кафета, чак не ми се ляга повече, ами отивам да си пускам моето. Мерси де  Hug
 За косичките на бебовците - Наталия отпред има 1см, а отзад към 5  Mr. Green Тя така се роди само че отпред нямаше грам... Сега започна да расте, но и тази отзад капе, там където и е главичката има косъмчета все.  Peace
Atrakcia, вдъхнових се с тия вкусотии, супер
 До после  Hug


s0nic , и ние се бяхме обринали почти по описания начин. Педи каза тогава, че от млякото, оказа се че е от едно олио на ХИП /повече от тази марка не купувам/ ooooh! То явно не ни понася, сега съм взела на Себа Мед, превъзходно  Peace Та педи предписа някакъв крем, който ми забъркаха в аптеката, мирише малко на нафта, но много помага. Тия пъпки за 2-3 дни нямаше и следа. Сега само да видя мажа и край. че и себе си мажа, не знам какво е чудо просто. Най-добре се консултирай с педиатъра ви  Hug

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 09:53 от bebe6oci

# 65
  • София
  • Мнения: 2 150
Най-добре се консултирай с педиатъра ви  Hug
Ох, така и ще направя, само се чудя дали още днес да я притесня или да чакам консултацията в четвъртък Confused
Веситка, мазала съм го и с Бочко, ама ефект няма. Напоследък го мажа с едно кремче на Мустела, дето е от серията за атопична кожа, освен то да не му понася newsm78
Иначе за балсама на д-р Тайс само хубави неща чувам/чета, ако друго не помогне ще опрем и до него.

# 66
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 Mr. Green Дубрутру
Миша ми беше оплешивяла отзад и се оправи към 6-я месец. Все се чудех дали няма да си остане така Crazy Габи оплешивява отгоре, кат чичко дет викате. И е смешно щот хем дълга, хем 3 косъма, ама бате не дава да го подстрижа. Щяло да му е студено през зимата newsm78

Ние сняг нямаме. Прехвърча нещо, дето не мога да го дефинирам още. бате отиде на работа та хич не ми е готено Rolling Eyes И се чудя дали да пускам Миша на ясла, че само слушам как ходили по 2 дена и на третия болни. Пред голяма дилема съм ooooh!

Атракция, добре че нямам пари да пазаря, че твоите вкуснотии направо ги сънувах Whistling

# 67
  • Мнения: 53
Най-добре се консултирай с педиатъра ви  Hug
Ох, така и ще направя, само се чудя дали още днес да я притесня или да чакам консултацията в четвъртък Confused
Веситка, мазала съм го и с Бочко, ама ефект няма. Напоследък го мажа с едно кремче на Мустела, дето е от серията за атопична кожа, освен то да не му понася newsm78
Иначе за балсама на д-р Тайс само хубави неща чувам/чета, ако друго не помогне ще опрем и до него.
Бай дъ уей, онзи ден като бяхме на дерматолог ни препоръчаха козметиката на А-ДЕРМА, още не съм купила, но за сега чувам много добри неща за нея Peace

# 68
  • Мнения: 277
Ха добро утро и от мен  Hug
Аз днес няма да присъствам много, защоти леля ми ще ми идва на гости.
соник, и ние пак имахме малко обривче отстрани на слепоочието, в косичката. мажа с линола фет - има ефект. То зависи и от какво е обрива, най-добре питай лекар преди да експериментираш с мазила в/у бебешката кожичка!  Peace
Честит първи сняг. То не че е баш сняг, ама е нещо от сорта  Crazy
Ина ми е на състезание по математика, тати на работа... Направих солени мъфини и така вкусно мирише сега... Аз и кашкавалче добавям и... познайте!
Ами айде, засега ви оставям!   love001
е стига с тия нови отговори де Wink

# 69
  • Мнения: 333
Sonic, много неприятно наистина  Confused, лекарят какво казва  newsm78. На нас също ни се наложи да използваме балсама на д-р Тайс за една екзема на Моника и да ти кажа след първото намазване резултатът беше удивителен  Peace. Дано се оправите бързо Hug
Бебешоци, съжелявам че така се е получило наистина  Confused. При мен беше по-скоро това, което бях чувала че се случва при наличие на кърма и след като при мен не стана, много се обърках първия път  Confused
Wish, същата като тебе съм и затова нямам идея как да те успокоя  Rolling Eyes  Hug. И моето голямо не ходи на градина, не спи при бабите и бла, бла.  Grinning

# 70
  • Мнения: 631

А добрЮтрУ. Днес нашия тати ме остави да се наспя, та сега пия кафе и се размотвам, но няма да е за дълго защото малкия змей ще се събуди да яде Wink

При нас също вали някакво подобие на сняг - а вчера какво беше хубаво времеееее Sick





Кога ще се науча да се деля от детето си бе хора? Три години така и не мога да го преживея...
Аз чак скоро почнах да пращам Мая да спи по баби без нас. Така де Grinning Който си има деца, да си ги гледа. Аз го приемам нормално, но баща й не го свърта на едно място Laughing

Ако питаш моя мъж - Никой не е длъжен да гледа на бабите внуците

# 71
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Добро утро!
Добре дошли на новите мами  Hug
Много теми сте зачекнали, ама сега нямам много време да пиша.
Следобед ще ходим до търновският МОЛ да търся подарък за Алекс в Хиполенда. Спряла съм се на една голяма магнитна дъска с чин и дано да й е интересна.

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 10:42 от valkata78

# 72
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Mr. Green Дубрутру
Миша ми беше оплешивяла отзад и се оправи към 6-я месец. Все се чудех дали няма да си остане така Crazy Габи оплешивява отгоре, кат чичко дет викате. И е смешно щот хем дълга, хем 3 косъма, ама бате не дава да го подстрижа. Щяло да му е студено през зимата newsm78
hahaha тези два косъма където са му останали ли ще го стоплят ?
И тук трупа снежец .
bebe6oci ще споделиш ли рецептата на крема .
И нашите бузи са обринати ,мазах с много неща ама файда йок .Свекървата вчера донесе някакъв немски мехлем на билкова основа от който в много доволна и сега като че ли не са толкова червени .Иначе нашто педи ни изписва само скъпи кремове и от тях нищо не стана само където ги купувам .
mamelitka тук ще ти хареса  Peace .

# 73
  • Мнения: 68
Честит Първи Сняг и от нас- и тука има нещо такова, както каза Цвета не мога да го дефинирам  hahaha


И Алекс има такова нещо по лицето. Има и едно нещо като лишеи, но педка каза с нищо да не мажа-  щяло да мине  Rolling Eyes Ама аз си мацам с Бочко, Судо и Здраве  newsm78 Сега на 23-ти сме на консултация и ще й кажа да му обърне повече внимание, защото снощи се появи такова нещо и на дупето
Хайде на снежните човеци вънкаааааа Nature Snowman Nature Snowman

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Кво правите бе хорааа hahaha

# 74
  • Мнения: 277
Ако питаш моя мъж - Никой не е длъжен да гледа на бабите внуците
Мнооого ми хареса!  Peace Евала на мъжа ти!

Общи условия

Активация на акаунт