ШиБнати хоТмони, Дизияк и прЪвУписТни колебанЙя-38 броИ

  • 26 632
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 128
Цитат
Регистрирах се в този сайт защото търся мненията на улекнали жени и майки.



 Joy олекнали или улегнали  Flutter

# 91
  • Мнения: 1 908
Цитат

 хванах мъжат си да си пише тайно от мен в скайпа с бивша своя колежка. Пише от офицялният си скайп..............


Това е началото. Целият пост е  ooooh!МъжАт в заглавието на темата фигурира като мАжът hahaha

# 92
  • София
  • Мнения: 15 485
"Отидох да раждам в болницата + 22 кг отгоре/ 82/.Като не съм си огаждала."

Тайна, това откъде е?Просто не мога да повярвам, че е от форума...!?
От форума е, но е много дълго, та пропуснах цялата история, само грешките копирах.

# 93
  • София
  • Мнения: 11 121
Цитат
Теди чака да я капя

# 94
  • Мнения: 348
Цитат
Групата е разполагала и с богад арсенал оръжия
  Shocked
Не е от тук, от vesti.bg е и затова, мисля, е още по-потресаващо.

# 95
  • София
  • Мнения: 15 485
Цитат
на луненпарк

# 96
  • Мнения: 348
Цитат
..търса я е тека, з лиготия, не си говорим за нищо осдобенно - за работата и това е. ... Пишел си е тека с нея да си оплътни времето...

Е те тека!  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 224
Цитат на:  
Наистина са гадна работа подобен вид кошмари,макар и само сън,остават ужасни чувства в човека поне няколко дни.Аз също съм сънувала страшни неща,после цял ден ми е криво.
Майка ми като бях малка сънувала,че някой ме вкарал в перална машина и пуснал цинтрофугата.Тъпо звучи,ама си спомням,че й беше много гадно и само ме прегръщаше и целуваше.
Спокойно,няма от каво да се трвожиш,това са само сънища.Усмихни се!

Каво ли е цинтрофуга  newsm78

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
не разбра хали

# 99
  • Мнения: 2 241
Цитат
направи си нов акаунд


В тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455594.0

1235658354 пъти се споменава думата валчер   smile3555

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 18:57 от F_Diamond

# 100
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Цитат
Ето какво съ ми написъли

Цитат
добре но пратката ми е за поща а вобще не стигала до наща поща а направо е върната вси4ки прадки парво на митница ли отиват за да знам къде да ги търся.

Цитат
Ева от връбдебна ми искат някъкъв номер на пратката кога е пратена.От каде да го взема. имам само фактура когато съм я поръ4ала.

Цитат
моми4ета можете ли да ми помогнате имам поръ4ка от 11.11 и е върната в франция без да е стигала до нашта поща каде пристигат тези поръ4ки преди да ги разпределят за поща или митница защото имам и от 10.11 и някаде седи и нея ще я върнат ако има някои тел моля да ми го даде .

Вай, вай, вай!!!


# 101
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
"ЕФЕРАЛГА свещички и намикрих една кърпа и го увуих в не за 4-5мин. след 20мин температурата му беше 37.3. аз избягвам да давам нрофен, защото не деистав при темперарра(според мене де) - давам му го, а след 1-2ч той пак вдига.  #Crazy"

# 102
  • Мнения: 682
"ЕФЕРАЛГА свещички и намикрих една кърпа и го увуих в не за 4-5мин. след 20мин температурата му беше 37.3. аз избягвам да давам нрофен, защото не деистав при темперарра(според мене де) - давам му го, а след 1-2ч той пак вдига.  #Crazy"
Това е за преводачка!Може да е писала бързо жената, ама все пак  Shocked

# 103
  • Мнения: 1
Цитат

 хванах мъжат си да си пише тайно от мен в скайпа с бивша своя колежка. Пише от офицялният си скайп..............


Това е началото. Целият пост е  ooooh!МъжАт в заглавието на темата фигурира като мАжът hahaha

Е много ясно, как така ще има цели две букви "ъ" в една-единствена дума, и то едва петбуквена  hahaha Joy hahaha Joy

# 104
  • Мнения: 348
Цитат
миач на чинии
Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт