Като изтекат водите...

  • 19 325
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Към края на бременноста и аз имах усещането че ще ми изтекат водите и така ще тръгна да раждам.Четири дена преди термина в 4 сутринта се събудих защото сънувах точно това а то се случваше и в действителност.Събудих мъжа ми и тръгнахме за болницата,преди това си взех душ в нас но те течаха доста и продължиха по пътя за болницата и в приемния кабинет.

# 91
  • Мнения: 1 107
Първият път бях в  болницата и водите ми изтекоха там, бяха като капково напояване, по малко и постоянно. Бистра водица. В началото си мислех, че се напикавам  Mr. Green

същото беше и при мен, но у дома. Цяла нощ си капеха, но нямах контракции. Следобед отидох да чуят тоновете и тъй като нямах още контракции се върнах обратно у дома. Родих 48 часа след началото на "капковото напояване".....(много пасва този израз Mr. Green)

# 92
  • Мнения: 165
и аз не можах да усетя какво е това да ти изтекат водте,защото ми ги спукаха в болницата.

# 93
  • Мнения: 920
На мен ми изтекоха водите и след шест часа започанаха контракциите.
КаКТО си бях полегнала блаженно пред телевизора, усетих все едно се напикавам, буквално. Изтече доста, намокрих се цялата, изкъпах се и се преоблякох, сложих превръзка и тръгнах. През цялото време до болницата течеше, в приемния кабинет направих локвичка, в стаята където ме настаниха омокрих леглото, почти цяла нощ ми течаха водите. На сутринта нямаше вече, бяха се изляли всичките.

# 94
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
На мен и двата пъти ми ги пукаха в болницата. Но то не боли. Те си знаят работата. Не го мисли от сега. Няма страшно. Peace

# 95
  • Мнения: 320
Бях в болницата ,първо ми падна тапата,въобще не усетих а видях нещо като огромен сопол Sick на крака си.... легнах да спя и се събудих ,че нещо ми беше мокро.След като станах потече бистра водичка ама много странно миришеше newsm78 и така Simple Smile

# 96
  • Мнения: 9 814
Вторият път като ми изтекоха водите точно след два часа гушках вече бебето.

# 97
  • Мнения: 365
Добре де мамита,споделете като ви изтекат водите чакате ли да почнат контракциите или веднага след като се изкъпете отивате в болницата!?!? newsm78

# 98
  • Мнения: 9 814
Добре де мамита,споделете като ви изтекат водите чакате ли да почнат контракциите или веднага след като се изкъпете отивате в болницата!?!? newsm78

Аз нямаше какво да чакам.
След като ми изтекоха водите, започнаха и болезнените контракции.
Пълно разкритие имах само час и 15 минути след това.

# 99
  • Мнения: 36
Изтекат ли ти водите отиваш в болницата, не чакаш да ти зачестят контракциите
 

# 100
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми бяха ме приели предишната вечер в болницата с идеята на другия ден да ми пуснат с-ма за предизвикване на раждането в 6ч. В 5.45ч. ми изтекоха водите Laughing аз се чудих кога ще свъриш това изтичане newsm78 тъкмо се измих и оправих....и айде пак протече...на няколко пъти така Crazy
Не го мисли толкова Hug

# 101
  • Мнения: 219
Както си бях легнала в 22.30 се чу пукване, изправих се и хайдеее  Mr. Green. Ужасно много течеше и то на порции беше. 3 пъти се преобличах докато успеем да тръгнем  Grinning. Мен ме обзе истеричен смях, защото тъкмо се облека и се намокря наново.  Joy  Контракциите започнаха 2 часа след като отидох в болницата към 2ч.

# 102
  • София
  • Мнения: 233
Водите ми започнаха да изтичат по малко два дни и половина преди самото раждане. Още тогава ме приеха в болницата.
"Големият дъжд" беше няколко часа преди да започнат контракциите.

# 103
  • Мнения: 262
записвам се да следя че и аз съм в лека паника...

# 104
  • София
  • Мнения: 1 635
При мен беше особено забавен момента с изтичането на водите. Значи, седя си аз в болницата за преносване и вече приритвам да се ражда туй дете. Същия ден сутринта с докторката започнахме предизвикване на раждането с хапченца под езика. И аз супер доволна си викам, първото хапче в 7, ехеее до 16 (когато са свижданията) съм родила и направо ще съобщя хубавата новина, за да не се притеснява майка ми, че ми е малко паника. Ама не... става 14, 15, 16 - никакви признаци за раждане. Ок, мисля си, минават свижданията и тогава ще се ражда, а аз пак ще си мълча като партизанин на разпит. Идва народа на свиждане, слизам аз в кафето и както си сядам на стола, така си и станах. Потече един малък водопад. Трябваше да обяснявам какво става. Отиде ми цялата конспирация на кино. И се наложи да подтичвам към асансьора с надеждата, че никой не вижда мокрото ми дупе.  Whistling После имаше още няколко масивни теча, които спасявах с кърпа между краката. Беше съвсем бистра водата.

Общи условия

Активация на акаунт