Какво става с БГ пощи?!?

  • 6 657
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
От мин.седмица нито едно писмо не е пристигнало.......
утре ще пиша жалба в пощата....
всички ми се оплакват...
това не е било никога.....
хората не получават нищо....
никога не се случвало....
мин.седмица съм пратила 12 писма,нито едно не е доставено.....
непрепоръчани.....
Какви са тия неща?!?
Говоря за София,Люлин 10

# 1
  • Мнения: 17 546
Не само в Люлин е така. Задръстени са от писма и пратки по празниците и не само у нас. Чакам три пакета от чужбина, които иначе пристигат за 5 дни, а сега се бавят повече от две седмици! Crossing Arms
Отгоре на всичкото нашата поща е най-голямата за целия квартал и когато в други пощенски клонове получават пратките си на третия ден от изпращането, ние тук ги получаваме на петия! Колкото и да обяснявам на хора, които ми пращат разни неща, не ми вярват...

# 2
  • Мнения: 1 517
Не знам какво им става, но наскоро едно мое писмо пътува от Варна до Провадия за месец и половина. После от провадийската поща до адреса в Провадия - още седмица.
Сега чакам писма от Русия - за Коледа. За тази или следващата обаче, не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера минах да си взема един колет. Нямах известие, но беше минало достатъчно време и реших да се опитам. Жената беше любезна, взе ми личната карта, гледа в една тетрадка, рови в едни пакети...Моят го нямаше Rolling Eyes Прибирам се вкъщи и познайте какво ме чака при портиера - известие, че имам колет в пощата Mr. Green Е, това как става, не мога да си обясня Crazy

# 4
  • Мнения: 5 710
Днес изпратих картички за Коледа, а тези за Никулден още не са пристигнали.  Confused
Ако нещо не е изпратено препоръчано опита ми е, че 80% няма да пристигне. И то не от вчера.
+ това само да вметна, че винаги изпращам нещата към хора, които имат имена на пощенските си кутии, защото това май е широко оправдание за непристигане...

# 5
  • Мнения: 9 973
Вчера минах да си взема един колет. Нямах известие, но беше минало достатъчно време и реших да се опитам. Жената беше любезна, взе ми личната карта, гледа в една тетрадка, рови в едни пакети...Моят го нямаше Rolling Eyes Прибирам се вкъщи и познайте какво ме чака при портиера - известие, че имам колет в пощата Mr. Green Е, това как става, не мога да си обясня Crazy
Joy Joy Joy

това днес ми се случи!Влизам в пощата и казвам,че трябва да имам писмо от Търговище.Търи,търси...няма.Прибирам се аз и хоп-известието ме чака  Whistling

# 6
  • Мнения: 2 472
Аз чакам колети от САЩ и  един от страната.Няма да се изненадам,ако този от страната пристигне последен.
Вчера минах да си взема един колет. Нямах известие, но беше минало достатъчно време и реших да се опитам. Жената беше любезна, взе ми личната карта, гледа в една тетрадка, рови в едни пакети...Моят го нямаше Rolling Eyes Прибирам се вкъщи и познайте какво ме чака при портиера - известие, че имам колет в пощата Mr. Green Е, това как става, не мога да си обясня Crazy
Joy Joy Joy

това днес ми се случи!Влизам в пощата и казвам,че трябва да имам писмо от Търговище.Търи,търси...няма.Прибирам се аз и хоп-известието ме чака  Whistling
И на мен ми се е случвало!

# 7
  • Мнения: 206
Аз например си го обяснявам, че като дойдат пратките те се разпределят по участъци и пощальоните записват в книгите си всеки за своя участък и излизат да разнасят пощата.
А в книгите по които търсят служителките на гишетата са описани пратките, които не са разнесени по ред причини, като отсъствие на абоната например.
За това може да се получи така, че вие да търсите писмото си в пощата, а пощальона в същото време да търси вас.Аз така си го обяснявам!

# 8
  • Мнения: 539
И аз пратих няколко картички за чужбина - обикновена поща. Дано да стигнат до получателите си (ако не на време, то поне някога). Tired

# 9
  • Мнения: 1 517
Добре, че татко пратил колета с подаръците по приятел. Като ми разправя пък за руските пощи - как всичко отваряли...ама ми е дерт за картичките коя Коледа ще пристигнат.
Моя позната работи в пощата - наскоро ми каза, че нямат хора, едвам успяват да разнесат фактурите на фирмите, камо ли да се занимават с писмата на обикновените граждани.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Добре, че татко пратил колета с подаръците по приятел. Като ми разправя пък за руските пощи - как всичко отваряли...ама ми е дерт за картичките коя Коледа ще пристигнат.
Моя позната работи в пощата - наскоро ми каза, че нямат хора, едвам успяват да разнесат фактурите на фирмите, камо ли да се занимават с писмата на обикновените граждани.
Ами да си наемат бе ,пари ли нямат или не обичат да плащат  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 517
Че то на кой му се плаща  Grinning

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
пратих писмо от София до един град до Варна и вече втора седчица не е пристигнало  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
поручателите са ходили да го търсят няколко пъти но няма Confused
дано не ми се налага да ползвам пощите скоро

# 13
  • Мнения: 592
Е кво се възмущавате - това е Български пощи!! Вий кво искате - пратка с панделка ли? Да сте емигрирали навреме!  Crazy

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ползвам БГ пощи за лични нужди почти всяка седмица - нямам проблеми, всичко пристига и получавам до ден-два. Служебно също се налага ежедневно - всичко е точно, но с препоръчана поща и с номер на пощенска кутия.
В интерес на истината обаче, скоро не съм забелязала от кога са ни писмата и имам една пратка, за която нямам отговор дали е получена.
Все още са най-изгодни като вариант и няма начин да не се товарят и бавят.

Общи условия

Активация на акаунт