Коледа пристига вече,а мама узнава какво е МАЙското човече №11

  • 21 281
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Кенга, добре е да имаш помпа в родилното - много майки имат проблеми с препълнени гърди в началото. Ако не се сложи бебето възможно най-рано на гърда преди да са се препълнили, после може да има трудности със засукването. Когато гърдите са много пълни, зърното става по-плоско и бебето не може да захапе заедно с част от ареолата, както трябва. Затова едно от решенията е да се дръпне няколко пъти с помпата, за да се задейства рефлексът на потичане и да се "изтегли" зърното навън  Peace Също така в самото начало често може да има напрежение в гърдите и то се премахва също с малко изцеждане. В противен случай може да се получат запушени канали, мастити и т.н.  Peace

За бракуването - ние го направихме с малка шаферка  Party когато Кали беше на 1.3 г.  Laughing Имам и кърмаческа булченска снимка  hahaha То си беше по-скоро подписване в мноооооого тесен кръг  Laughing

# 16
  • Мнения: 150
Tani4ka*, не сте само Вие и ние сме така Simple Smile

qilemak, честито момченце Hug

Май момиченцата са по срамежливи и не се показват, отбора на момченцата стана голям... Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 32
qilemak, честито мъжле Simple Smile   bouquet

АниК, блузката (туниката) е много хубава

# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
Докато се обърна и вече имаме нова тема... Laughing
Да ни е честита и само с хубави новини да се пълни.  Hug
qilemak, честити сини гащи.  Peace

  bouquet

# 19
  • Мнения: 72
Момичета - да ви почерпя за Рожденият Ден на моето малко съкровище! На 16.12 в 11:25 часа преди 2 години аз станах мама:)





# 20
  • Мнения: 123
Относно шишетата съм чела,че е по-добре да са стъклени,защото в пластмасата се съдържали отровни вещества. Чувала съм и че бебешките шишета се правят от висококачествена пластмаса и по никакъв начин не са вредни за дребосъците. В крайна сметка не знам какъв е правилният отговор, но аз май ще взимам стъклени.

aniK туниката е много хубава. Но ми се струва.че при по-голямо коремче може и да се отвори в долния край

Tani4ka* и ние не сме подписвали. Гледаме първо да се сдобием с поколение,пък сватбата когато и дойде времето. Иначе все се женим от 2 години  Mr. Green Предложението на green_dawn ми хареса- за едно общо напиване Laughing

dilqnkaa май точно бебока усещаш Grinning

змейковица мерси за съвета за помпата. Досега се чудех какво да правя Hug

mishenka да ти е жива и здрава рожденичката и много да я слушате newsm59

Оставям ви засега- отивам да сготвя нещо за вечеря,ама се чудя какво newsm78

# 21
  • Мнения: 32
mishenka , да ти е жива и здрава рожденичката Simple Smile

Kenga_, хехе не питам за правилен и грешен отговор, а за мнение. Аз също май се насочвам към стъклените.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, mishenka да ти е живо и здраво СЪКРОВИЩЕТОи много да ви радва.
Аз сега се връщам от ФМ и съм многоооооо щастлива, първо защото всичко си ни е наред и второ ще си имаме момиченце  newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18

# 23
  • Мнения: 32
Rorii, честитооо Simple Smile Момите се увеличиха с една Simple Smile

# 24
  • Мнения: 39
 В отговор на Tinaina, ще кажа че и аз вървя към 80-те. 78 кг. съм в момента, но като знам колко бързо качвам... А до скоро слабеех, то с толкова повръщане... Ще сваляме , момичета след като родим. С Алек качих 20 килограма, но за една година слязох до заветните за мойта височина (173см) и структура 68 кг.
Една от мамите питаше няма ли някой да ражда в 1 АГ. Аз със сигурност не искам да раждам там. Условията са повече от отвратителни. Бях споделила мнението си в една от предните теми. С две думи: родих Алек там през знойното лято на 2007. Стаите бяха отвратително мръсни, имаше майки , които казваха че са намирали хлебарки в креватчетата на бебетата. Аз бях в стая с обща тоалетна и баня с още една стая. Кофата за боклук беше свърталище за хлебарки и с ужах ползвах WC-то. Иначе следродилните сестри бяха любезни, но в никакъв случай полезни с информация как да слагам памперсите, как да къпя бебето и най - вече как да го кърмя. Хубаво , че имаше майки с второ детенце да ни показват. Аз бях ангажирала екип да споделя. Тогава струваше 500 лева. Мисля, че и сега е горе долу толкова.
А за ОБ само добри отзиви съм чувала и след този ремонт , който правят...
Някой от вас мислил ли е за това какви пелени ще ползва. Всички ли мислите да сте с памперси? Защото ми се иска да събера инфо за пелените за многократна употреба. Само като се сетя колко много памперси се изхвърлят за ден и колко трудно се рециклират...

# 25
  • Русе
  • Мнения: 764
Kenga_ , чудесна е новата тема.   bouquet
mishenka, да ти е жива и здрава рожденничката!   party002
qilemak, честити сини гащи! stork-boy
Rorii, честити розови гащи!  stork-girl
Пуснах снимчици в галерията на първите покупки, благодарение на Змейчето, и първия подярък от наш приятел.

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 17:44 от ~Magi_TM~

# 26
  • Мнения: 358
Много ни е хубава новата темичка, за което специални благодарности на KENGA   bouquet

Честито на всички които знаят вече цвета на гащите .Аз се надявам при следващият преглед и аз вече да го знам. Wink

mishenka , да ти е жива и здрава рожденичката

# 27
  • Мнения: 39
Толкова дълго писах , че не съм видяла , че си имаме рожденничка. Mishenka, да ти е жива и здрава рожбата и само хубави неща да ви се случват. Тортата изглежда много , много вкусна  preggo

Поздравления и га чудесната ни тема   bouquet

# 28
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Кенга, страхотна темичка си заформила Simple Smile Ей така тема по тема май ще мине времето  newsm08 Аз вечер като не мога да заспя и си представям как се гушкаме вече с моето момченце и ми става едно милооооо, чак ревливо Simple Smile

Rorii честито момиченце newsm51
mishenka , да ти е жива и здрава рожденичката newsm59  bigdance2 Много да ви радва и слуша Simple Smile
qilemak, честити сини гащи smile3525

Tani4ka* имаш ли линк към комплекта да го видя и да сравня цени? Аз гледах всичко на Томи Типи в Пигис Хаус Simple Smile А иначе за стъклените шишета, това, което се страхувам е, че са лесно чупливи. А пластнасовите четох някъде, че трябва по-често да се сменят.

Ангелка, кутията ти е препълнена  Rolling Eyes


П.С. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Laughing

# 29
  • Мнения: 5
   Kenga, темичката ми напълни душата, толкова е весела и коледна, БЛАГОДАРЯ!  bouquet
 Milkinis, много сладко клипчето, много сте весели, атмосферата е чудесна, много хубава двойка. Ние също ползвахме услугите на Виктор Попов за нашата всатба, но им забранихме да качват клипа, защото кума ни е публична личност и искахме да бъдем по - дискретни. Иначе той нищо не е казвал по въпроса. А после съвсем случайно го гледах в друг клип на Виктор Попов Joy
  За сватбата - кой както го чувства. Но не трябва да се прави само, защото трябва да мине от ред. Ние бяхме решили да се женим, и след загубата първият път, организацията на сватбата ме вдигна на крака, даде ми сили и настроение.
 Както каза Ани, исках да е лятна, пищна, весела и всички да се чувстват прекрасно. С всичко се заех сама - от поканите, табелки за маса, подаръци за гостите, торта, пианистка, уелкъм дринк, гълъби и т.н. Мацките от фирмата за украса ме мразеха, защото държах да избера и контролирам всички цветя, от хотела ме изгониха в 13.30ч. в деня на сватбата, а трябваше да сме в църквата в 18. Но наистина най - важен е ди джеят.
 А на моята лятна сватба на 11.07 не спря да вали от сутрина до следващия ден, и то обилно Joy
 mishenka , да ти е жива и здрава, много да слуша и да помага за бебчето nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт