Кога да сложа детето си на проходилка и кога в столче за хранене?

  • 17 451
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде
  • Мнения: 4 961
в проходилката го сложих след 5-тия месец, почти кьм 6-ти.по сьщото време и на столче за хранене го сложих да сяда Peace

# 76
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Като започнах да го захранвам на 6 навършени месеца го сложих в стола за хранене, а проходилка не съм ползвала

# 77
  • Мнения: 35
Столче за хранене не съм имала,имах шезлонг с 3 позиции на тялото,който ми служеше като столчеи там я слагах от малка.Към 8-мия месец вече беше на полуизправената позиция.В проходилка я сложих също към 8-мия,макар че пробвах и от по-рано,но тя не беше стабилна.

# 78
  • Мнения: 1 558
След 5-я месец започнах да използвам проходилка,а столче за хранене по-късно,когато започна да седи стабилно Peace

# 79
  • Мнения: 269
От 6м проходилка по малко но педито ми забрани,защото бебеока е пълен и не било времето да го слагам сега за да не му се изкривят крачетата.Столче смятам след като навърши 7м.

# 80
  • Мнения: 215
На столче за хранене, сложихме дъщериката ни към 5тия месец - столчето обаче се регулира и не беше на 90градуса, а на 45. След като започна да седи стабилно, започнахме да я слагаме и в нормален 90градосов седеж - към 6ти-7ми месец.
Проходилка не сме ползвали.
Важно е детето само да извърви пътя до изправянето, като премине през лазене. Много е важно да лази, заради изправянето на гръбначния стълб.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На проходилка не съм я слагала, в стол за хранене в пети месец.

# 82
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
В проходилката я сложих на около 10 месеца.
В столчето - като започнах захранването, т.е. в 5 месец.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 606
В столче на 7 месеца а в проходилка въобще няма да я слагам.

# 84
  • Мнения: 52
В столче след като започна да стои стабило и я захраних  на 5 месеца,а в проходилка на 7

Общи условия

Активация на акаунт