Идеи за Бизнес-5

  • 82 846
  • 764
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 50
Изключвам козметиката покрай лавката е пълно с такива.

# 76
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
cherri , моите впечатления са, че евтиното върви повече. А ако е красиво, може и клиентите ти да се върнат, че и да доведат и нови такива. Във всеки случай търси уникални неща, които не се продават на съседните магазинчета. Иначе трудно ще продаваш еднакви стоки с тях... Луксозните стоки предполагат и луксозен магазин...

# 77
  • София
  • Мнения: 19 092
По мои наблюдения в такива павильони се продават по-евтини стоки. Не знам дали си помислила - след края на работния ден тук в София прибират почти всичко. Иначе се чупят стъкла и измъкват каквото докопат през дупката и решетките. Наблюдавала съм на спирка на гр. транспорт - сутрин идва продавачката с огромна пътна чанта и като влезе започва да реди нещата. Някак си не го възприемам за луксозни стоки.

# 78
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Според мен реденето не е толкова страшно, колкото неудобството за клиента. То е ясно, че стока в павильон не може да остави и че ще му хамалува всеки ден. Луксозните стоки предполагат луксозен магазин, пространство, красиво подреждане, удобно място за пробване, продавачки, които да обръщат внимание и да ласкаят.... Иначе хората, които купуват от павильончетата не държат на такива екстри, но пък не искат да дават излишни пари. Те биха се впечатлили от красиви неща само ако им изглеждат много изгодни...

# 79
  • Мнения: 681
 Ако има училище наблизо или някакво предприятие маже да бъде нещо като лафка.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте и от мене.Имам 4 почивни дни и използвам да се разпиша тука. При мене върви добре, не се оплаквам. Всеки месец става все по-добре. Тръгнах с около 12 000 оборот първия месец, сега минава 20 000. Чистата ми печалба е около 9 000 на месец. Това е от единия магазин само. Бях отворила втори,който не вървеше, и го затворих много бързо. Преместих го на друго място, където върви, не се оплаквам. Сега мисля за още един бизнес, а именно внос на няколко хранителни продукта. От внос разбирам, обаче от разпространението им не разбирам. Crazy Затова ако имате идейки как се разпространяват масово из цялата страна хранителните стоки, ще се радвам да споделите. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 606
Pukanka, разрових назад, ти с дрехи 2ра употреба ли се занимаваше?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Pukanka, разрових назад, ти с дрехи 2ра употреба ли се занимаваше?

Занимавам се с две неща, но по-горе наистина имах предвид магазините ми за дрехи втора употреба. Иначе внасям и аутлети , основно Найк и Пума дрехи и маратонки. Тях продавам на едро обаче само.Мисля че не му е сега момента да отварям магазини и за тях.

# 83
  • Мнения: 7 430
Дидка, мерси, от Козлодуй.
Как е в момента в Сливен с текстилния бизнес, има ли шивашки фабрики, които работят.
Имам известен интерес към една, май е италианска - Миролио или нещо подобно беше.

Да, все още я има - мъжът ми работи там.
Казват, че ако до пролетта избутат няма да се затваря фабриката  Peace
Ако имаш въпроси - пиши ми на лични  Hug

Весело посрещане на новата година  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 681
В утрото на Новата година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не те отмине,
с щастие и обич те дари!

# 85
  • Мнения: 133
ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА !!! НЕКА СМЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ НИЕ И НАШИТЕ СЕМЕЙСТВА И ПРИЯТЕЛИ И ДАНО ИМАМЕ МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!!!   bouquet Grinning

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честита новата 2010 година и дано както снощи беше пълна луната, така да са пълни и банковите ни сметки. Желая здраве и щастие на всички ви и да осъществите идеите си безпрепятствено.

# 87
  • Мнения: 211
В цунами да се превърне радостта Ви,
да идва и да отнася всяка болка.
Щастлива и успешна 2010!
 santa2 santa2 santa2

# 88
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Честита нова година на всички! Много здраве, късмет, успехи и висока доходност на бизнеса!

# 89
  • Мнения: 211
Момичета,имаше 1 линк в предишните теми за бизнес план.Беше си цяло ръководство.Помагайте,спешно.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт