Да помогнем на Пламен да проходи

  • 56 155
  • 404
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Преведох току-що малка сума чрез E-pay!  Peace
Надявам се колкото се може по-бързичко да съберем паричките!  Peace

# 31
  • Мнения: 13 512
Майката се опита д направи пейпал акаунт, но не можа да се справи с трицифрения код на гърба на картата. На дебитната карта на Инвестбанк  май  беше- няма такъв код. Ще и звънна да я попитам днес какво е станало.

Ако е тази, която дават за получаване на детски и т.н - няма трицифрен код.
Монда, Малена   bouquet

Ami да,такава е. Няма друга

# 32
  • София
  • Мнения: 1 078
Майката се опита д направи пейпал акаунт, но не можа да се справи с трицифрения код на гърба на картата. На дебитната карта на Инвестбанк  май  беше- няма такъв код. Ще и звънна да я попитам днес какво е станало.

Ако е тази, която дават за получаване на детски и т.н - няма трицифрен код.
Монда, Малена   bouquet

Ami да,такава е. Няма друга
Мисля, че трябва да е дебитна/кредитна Виза, Мастер или Американ Експрес.

# 33
  • Мнения: 3 595
Виза електрон също става   bouquet

# 34
  • Мнения: 429
Момичета, възхищавам ви се! Изпратих смс, ще разпространя и сред приятели! Дано малкият Пламен скоро тича с приятелите си  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 1
Днес за пореден път се убедих, че по Коледа наистина стават чудеса... Дано и за Пламен да е така!
Надявам се и читателите на вестник "Реклама" да са съпричастни и да изпратят по някой и друг СМС, след като видят банера, който преди малко качих тук

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 19:23 от nikistil

# 36
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
nikistil Hug

# 37
  • Мнения: 1
Аз също пратих пратих няколко смс-а.Не е много, което давам, но в момента нямам финансовата възможност!Успех на детето и на семейството!  Praynig
Приятни празници на всички!

# 38
  • Мнения: 2 109
Момичета, и аз снимах за Аднжи в София и в Стаpа Загоpа. Сесиите бяха след като се събpа сумата за Анджи, така че ще внеса паpите по сметката на Пламен.
Ако има още желаещи за благотвоpителни фотосесии, ще снимам пак.

ето бебетата от София, които моделстваха за каузата:

http://www.flickr.com/photos/kalina_me_snima/sets/72157622983201784/

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 17:21 от Калинa

# 39
  • Мнения: 13 512
Калина, страхотно! Hug

# 40
  • Мнения: 410
Весела Коледа!за сега мога да помогна само с смс.дано се съберат паричките по-скоро!!!

# 41
  • Мнения: 2 109
ВЕСЕЛА КОЛЕДА от Малките Юлски бебета с големи съpца  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 18:06 от Mamma

# 42
  • Мнения: 48
и аз подкрепям с смс-и,дано се съберат по скоро паричките.Весели празници на всички!и ако може информирайте ни как се развиват нещата.стискам палци.

# 43
  • Мнения: 28
Moмичета, откакто се регистрирах в еРау, се уверих,че няма по-лесен и по-бърз начин да преведеш пари.  Peace Без излизане, без висене по банките. А 10-20 лв. не са малко пари, особенно ако се включат повече хора.
Напълно подкрепям!
Господ да благослови Пламен и семейството, и техните начинания!
Честито Рождество Христово!
Относно Пейпал регистрация, може би е необходима кредитна карта, иначе се гледат отзад на картата последните три цифри. Успех!

# 44
  • Мнения: 166
И аз пратих СМС.Дано се съберат бързо парите и да се сбъдне още една детска мечта Praynig

Общи условия

Активация на акаунт