Да помогнем на Пламен да проходи

  • 56 150
  • 404
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, а вече има ли инфо колко парички са се събрали по банковата сметка?

# 46
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Надявам се скоро да се съберат парите за лечение. Помогнах  с малко но от сърце.

# 47
  • Мнения: 1 085
Пратих СМС. Дано по - скоро се събере необходимата сума.

# 48
  • Мнения: 13 512
след празниците ще се обадя на майката да я попитам.

# 49
  • Мнения: 10
Пуснах смс току що,дано се съберът по-бързо парите и сладурчето да се оправи! Hug

# 50
# 51
  • Мнения: 13 512
Много жалко,че толкова малко хора са видяли темата от преди половин година.
Вярвам,че ще съберем парите .

# 52
  • Мнения: 13 512
в момента в сметката има малко над 10 800 лева. Още не са отчетени смс ите от декември. Като стане ясно, ще пиша

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 20:55 от monda

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 337
и аз се присъединявам...дано съберем парите по-скоро Praynig

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Simple Smile

Аз съм Десислава, майката на Пламен! Искам да Благодаря на всички ви, които ни подкрепяте и помагате! Най - вече БЛАГОДАРЯ на Моника!

До момента са събрани около 10 800лв.! Чакам да обновят инфото за DMS - за м. декември и ще кача инфото в страницата на Пламен!

Още веднъж: ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!

# 55
  • Мнения: 127
Здравейте на всички Simple Smile

Аз съм Десислава, майката на Пламен! Искам да Благодаря на всички ви, които ни подкрепяте и помагате! Най - вече БЛАГОДАРЯ на Моника!

До момента са събрани около 10 800лв.! Чакам да обновят инфото за DMS - за м. декември и ще кача инфото в страницата на Пламен!

Още веднъж: ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!

Здравей Деси,

Аз съм татко на 2 дъщери и искам да помогна на Пламен, но понеже обичам и футбола като него искам да му направя и някакъв подарък. Има ли си любим футболен отбор?

# 56
  • Мнения: 0
Здравей, redor Simple Smile

На Пламен е мечта да може да играе футбол с връстниците си, но за съжаление това все още е само негова мечта! Единствения футболен отбор за него съм аз, тъй като си го отглеждам самичка...Не всички татковци са добри като теб Simple Smile

# 57
  • Мнения: 285
Деси, не те познавам, но ми в ужасно мъчно за теб и Плами.
Помогнах с каквото мога. Наистина вярвам, че ще се оправите и дано паричките да се съберат по скоро и най вече лечението да е успешно. Hug

# 58
  • Мнения: 0
Благодаря много, angel1  bouquet

И аз си пожелавам по-бързо да се съберат Simple Smile

# 59
  • Мнения: 127
Здравей, redor Simple Smile

На Пламен е мечта да може да играе футбол с връстниците си, но за съжаление това все още е само негова мечта! Единствения футболен отбор за него съм аз, тъй като си го отглеждам самичка...Не всички татковци са добри като теб Simple Smile

Пожелавам ти неговата, която сигурно е и твоя мечта да се сбъднат... Утре ще помогна с каквото мога по сметката, а винаги можеш да разчиташ на една футболна топка като подарък за Пламен от мен. Само ми драсни на лични.

Общи условия

Активация на акаунт