Да помогнем на Пламен да проходи

  • 56 171
  • 404
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 325
Пуснах смс, и ще продължавам!Дано скоро  сбъднем една детска мечка Hug

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Не че е важно да се знае, но искам да се напълни темата, сега ще пусна смс, а утре ще преведа малко парички. Прегръдки на Пламен и близките му  Hug

# 62
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за подкрепата Simple Smile

Днес може би по Нова Тв ще дадат репортаж за нас!

Хубав ден  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 078
Desi Slavova , предай много поздрави на твоето силно момче!  Hug Ще направим всичко, което зависи от нас за да се оправи и да изпълни мечтата си!   bouquet

# 64
  • Мнения: 0
За месец декември изпратените sms са 816! Това са най-много изпратените до момента Simple Smile Сумата по банков път вече е 10 960 лв. Благодаря на всички за подкрепата!

Desi Slavova , предай много поздрави на твоето силно момче!  Hug Ще направим всичко, което зависи от нас за да се оправи и да изпълни мечтата си!   bouquet

Ще му предам, с удоволствие Simple Smile

# 65
  • Мнения: 13
Мила Деси,моля  се за вас и вярвам,че ще се справим със сумата,не е непосилна.Ти очевидно си силна жена,имаш и нашата подкрепа.Прегръдки и за двамата.

# 66
  • Мнения: 13 512
Момичета, нека да се активираме и да  съберем по-бързо парите ! Ето,че има раздвижване. Надявах се  да говоря с майката на Анджи след приключване на лечението  да пренасочат към Пламен останалата сума, но ето,че при нея още не е планирана КМТ и не се знае какво ще предстои, така че за момента не мога да говоря с майката на Анджи.
Затова  отново ви моля да отделите по малко време и да отидете  до банката или да пуснете по няколко sms-a. Аз като седна с приятели, хващамм телефоните и пускам по няколко смс-а. Има много хора, които могат да помогнат дори и с малко. но тази информация не стига до тях.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Не знам дали е редно да го напиша, но дори да се кликне на сайта само един път на реклама, пак е някакъв приход за Пламен. Мисля, че поне това всеки може да го направи. Ако прецените, че пиша нещо против правилата кажете да си изтрия поста.

# 68
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не знам дали е редно да го напиша, но дори да се кликне на сайта само един път на реклама, пак е някакъв приход за Пламен. Мисля, че поне това всеки може да го направи. Ако прецените, че пиша нещо против правилата кажете да си изтрия поста.
На кой сайт?

# 69
  • Мнения: 127
Присъединявам се към призива на monda да се активизираме с още един съвет, който има възможност нека по-добре прескочи до банката, отколкото да праща смс-и... Покрай смс-ите най-малко 20% от нашата помощ отива не на място (за ДДС).

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Ilieva аз съм гледала друг сайт, не този за Пламен.

# 71
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Hug И аз съм с вас отдавна, почнах да пращам на всичките си познати, дано поне с sms да помогнат  Praynig
Деси, Плами ходи в масово училище. Как се справя? Браво, той е малък герой  Hug Да го нагушкаш силно от мен   bouquet

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Ей сега даваха по Календар репортажа за Пламен, хранех си детето и ревях. Много будно дете е, дано се съберат бързо парите!
Аманитка  Hug

# 73
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ей сега даваха по Календар репортажа за Пламен, хранех си детето и ревях. Много будно дете е, дано се съберат бързо парите!
Аманитка  Hug
#Cussing out Изпуснала съм го! Довечера ще гледам централните (дано малчо позволи)
3des   Hug

# 74
  • Мнения: 263
Записвам се и аз да следя темата. В понеделник първото нещо, което ще направя, ще е да пусна малко парички по сметката.

Ще се моля от все сърце за сила, вяра и късмет на това прекрасно семейство!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт