Плаче ми се....

  • 3 030
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 047
Това със солната киселина печели по точки като безумие,свързано с отглеждането на деца Twisted EvilНяма друг такъв бисер! Mr. Green

Ми да, все на мен ще се случи....Тя има и други бисери, трябва да ги систематизирам поне вие да се смеете, на мен за съжаление рядко ми е до смях...А сещам се точно преди да родя бяхме у тях на гости и тя беше направила тутманик. Беше го "нарекла" ако стане "хубав" и бух #Crazyне значи детето ще се роди живо и здраво...слава богу че беше бухнал....

# 16
  • Мнения: 36 204
наистина ти съчувствам!

# 17
  • Мнения: 4 629
Мира, браво на теб, че чак до сега си издържала да не се развикаш. Много кофти как си позволява да те обижда тази жена. Опитай се колкото се може да я игнорираш и да не й обръщаш внимание. Тоое ясно, че тя нищщо смислено не казва та опитвай да си пускаш всичко покрай ушите

# 18
  • Мнения: 2 567
Хехе,непременно ги систематизирай, има и специална тема във форума  Laughing Ще се посмеем от сърце  hahaha

# 19
  • Мнения: 7 108
Мира, наистина ти съчувствам Sad!
Първо трябва да седнеш и да проведеш един много сериозен разговор със съпруга ти. Той трябва да е изцяло на твоя страта, за да можете да прекратите на време "мераците" на свекървата да дава непоискани съвети и недай Боже при удобен случай да си прави експерименти с детето. Следва разговор и с нея, в който със спокоен, но категоричен тон трябва да и се обясни на жената, че тая работа така не става.
Малее, има късмета, че не съм и аз снаха. Ела да видиш моята как ми се обажда веднъж седмично и със сто извинения ме пита дали може да дойде да види детето. А едно време също така наперено го раздаваше......Ха! Naughty

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Мира, тая твоята май бая се е сдухала, милата newsm48. Наложи й абсолютен игнор!
Аз моята с усмивка я слушам какво нарежда, а си мисля за съвсем различни неща в момента. Не възразявам, че наддумване няма, ама така се справям за себе си.
Успех в борбата с домашните вредители Peace

# 21
  • Мнения: 1 896
To da vzemem da si tatuirame otsenkite ot diplomata vurhu cicite li, shto li?
Viarno i az kato Zori si misleh - dobre, che ne sum i az snaha na tazi jena.
Na men puk dnes mi doyde na gosti baba mi ot selo na 80 godini i vze da mi se kara da ne sum pomisliala da kurmia sled godinka. Sega ya razbrah zashto se prevzema che navremeto e niamala kurma, puk posle izleze che i dvete si detsa gi e kurmila do 1 godina. Yavno s niamaneto na kurma go dokarva na fina madama entelektualka!  Wink
 

# 22
  • Мнения: 3 161
Толкова много се старая, а само простотии слушам.

Мира, ти нали тръгна на работа малко след като роди?
Знай си, че ти се възхищават тук много майки, че се справяш с работа и с кърмене - и хич да не ти пука какво мисли свекърва ти, явно не е много в час жената, просто мнението й няма значение. Ограничи контактите с нея, дръж се дистанцирано, не оставяй никога детето с нея насаме, изполвай подобни ситуации, за да поставяш искания към мъжа си (напр. да разредите срещите с нея...) И си пази нервите. Не си струва нито да кърмиш, нито да не кърмиш заради някой друг, единствено детето ти и ти определяте как и колко.

Как върви кърменето при вас между другото? Сподели малко опит на работеща майка, а?

# 23
  • Мнения: 6 207
Е зарад такива екземпляри им излизат лоши имена на свекървите.
Ти сигурна ли си, че си виШистка? А? Да не си си купила дипломата?
Щото с това кърмене ме съмняваш.
Гледай от смешната страна на нещата. По-леко ще ти е, иначе оправия няма.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Ела тук, сестро, да те прегърна  spoko
Някакси се поуспокоих обаче, колкото и егоистично да звучи... мислех си че моята змия е най-отровна Twisted Evil

Майтапа настрана, гледай да не започне да се меси в отношенията ти със съпруга,че тогава става лошо. Докато сте на един фронт с него, няма страшно.
Аз лично бих я отсвирила заради тези думи и постъпки, така направих и с моята. Не че искам да ти давам лоши съвети, но сега ми е едно спокойно и безгризно... Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 547
 #2gunfire за такива само пушка помага. И аз на какво се наслушах - не е истина. Как прехранвам Никола, леле, колко целулит  Shocked има детето и как така ОЩЕ го кърмиш? Ми то е вредно, няма смисъл! И пр. простотии. Включително беше говорила с една акушерка и с една педиатърка, които и казаха, че детето няма да може да проходи, защото е прехранен с кърма  Crazy и вече не помня останалите простотии.  #Cussing out И искам да ти кажа, че и да говориш, и да не говориш с мъжа ти, полза никаква. Каквито и да са майките им, те са мамини момченца. Понякога си мисля, че не държи толкова на мнението и отношенията с майка си, но след този случай той беше треснал вратата и си дойде у дома бесен. Ама после като исках да отида да застрелям свекърва ми, той казва: недей, тя не с лошо  Twisted Evil 

И на мен ми се искаше да не се държа като кретен и да се виждаме често, ма сега ни виждат макс 1 път в седмицата за 2 ч. За повече няма да я огрее. Съжалявам.

Така че горе главата  Wink Колкото по-рядко, толкова по-добре!

# 26
  • София
  • Мнения: 747
А не може ли просто да не казваш колко точно яде детето? Явно с нормален разговор и нормално отношение няма да се разберете. Наистина, много ти съчувствам. Аз не бих издържала толкова.

# 27
  • Мнения: 980
И ние имаме неразбирателство с майка ми относно хранене и кърмене, но това минава всички граници. Просто й кажи, че "заключваш темата" и ако иска да си говорите за нещо друго около бебо- ОК, ако не - ставаш и си заминаваш. Ако иска да е около вас, ще се съобрази. Всичко май са само пожелания, ама айде - успех. Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 2 019
Чета и не вярвам на очите си?! Момичетата са ти дали много съвети, дано да има резултат. Бъди силна и успех!

# 29
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
... защото тя не го кара да полага усилия, ...
Цитат

Аз пък си мислех, че точно кърмачетата знаят как се изкарва хляба  Wink, щото не им тече директно в устата както на хранените с шише  Wink!

Въоръжи се с търпение, ако искаш да кърмиш дълго! Още в началото си! Представи си какво ще билва като бебо стане на година и още суче!!!????!!!???

Общи условия

Активация на акаунт