САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-40 - Преди намаленията

  • 57 479
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
Извинявам се, опитах се да попрочета предишната тема, но не открих някъде - Съществува ли все още код за нови клиенти и какво изпращат с него?
Микки,това са актуалните кодове за нови клиенти...но не са много изгодни,защото хлебопекарната я отказват,дигиталната рамка-също. ooooh!
Кодове за спонсорство Есен/Зима `09/`10:

Подарък-комплект 6 керамични чашки(8 см.) и 6 лъжички(12 см.)
Подарък-Покривка с помпони(150х150 см.)+6 салфетки (6х6 см.),памучни.-код- 28754
Чек за 25 евро-код-28665
Дигитална фоторамка(15 ? )-код 28746, 29183   -  Реф № - 6807763
5 броя пътни чанти,цвят шоколад и слонова кост - код  - 28738
27898  - 4 форми за печене
http://storage3.album.bg/0cd/dsci2539_21b94_17907839.jpg

Ето ги в моя албум- http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.15142077

Бубе,естествено,че няма пробле мза снимката!  Hug

# 16
  • Мнения: 2
това са актуалните кодове за нови клиенти...но не са много изгодни,защото хлебопекарната я отказват,дигиталната рамка-също. ooooh!


Ева, това че отказват и дигиталната рамка скорошно инфо ли е? Че я чакам ...  Praynig
За хлебопекарната - ясно, то се повтаря вече месеци в темата; но за рамката не бях разбрала, въпреки че чета много усърдно  Thinking

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 00:40 от Morette

# 17
  • София
  • Мнения: 2 296
това са актуалните кодове за нови клиенти...но не са много изгодни,защото хлебопекарната я отказват,дигиталната рамка-също. ooooh!


Ева, това че отказват и дигиталната рамка скорошно инфо ли е? Че я чакам ...  Praynig
Ох,не помня вече,но повече от 2 седмици май.
Дано мацката,на която и я отказаха прочете и се включи.
Мисля,че в другата тема беше споделено.  Thinking
Дано  ти си я получиш!  Praynig  Peace


Код 54615-40% от Текстил;-25 от Спорт и за Дома;БД.До 05.01.10г.

# 18
  • Мнения: 158
С кода за дудунката са ми пратили някакво бежово сако(не е лошо) Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4
След като изпратих покана за регистрация получих бонус 5 евро и поканения след регистрация получи 10. Как се ползват тези бонуси.
Благодаря

# 20
  • Мнения: 1
Да се запиша, и благодаря за темата Simple SmileЧакаме 6 - ти май всички.

# 21
  • София
  • Мнения: 116
След като изпратих покана за регистрация получих бонус 5 евро и поканения след регистрация получи 10. Как се ползват тези бонуси.
Благодаря

Извинявам се за спам-а, но какъде се отразява, че имаш бонус. Аз също изпратих преди 2 месеца покана, ама нищо.. нито за мен, нито за поканения.  newsm78
и... благодаря и аз за новата тема!  bouquet

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ева, благодаря! Аз дигиталната отдавна я получих, хлебопекарната отдавна ми отказаха, пък имам нова карта и ми се искаше нещо друго да взема, но ще чакам да пуснат някога.

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Няколко пъти се повтори вече, че за тази колекция все още няма кодове  Tired

# 25
48445, 48488, 48496 – БД, дори при един намален артикул + подарък двете олекотени завивки – валидност може би до 31/03/2010, ако приемем, че са серия заедно с 48453.
Колкото до кодовете за колекция ПЛ 2010, отказвам се да споря с авторитетите на темата. Tired В крайна сметка всеки може да сложи такива артикули в кошницата си и да пробва. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
48445, 48488, 48496 – БД, дори при един намален артикул + подарък двете олекотени завивки – валидност може би до 31/03/2010, ако приемем, че са серия заедно с 48453.
Колкото до кодовете за колекция ПЛ 2010, отказвам се да споря с авторитетите на темата. Tired В крайна сметка всеки може да сложи такива артикули в кошницата си и да пробва. Peace
Първо Ви благодаря за предишния Ви пост и вниманието към моята скромна особа.  Peace
В бързината често допускам грешки. Embarassed А тогава точно така се получи на няколко пъти... Rolling Eyes
Хубаво е да има  и коректив,нали?    За което благодаря!!!   bouquet

Онтосно кодовете за новата колекция-по мои спомени излизат наистина към средата и края на намаленията.
Но е абсолютно точно това-  
Цитат
В крайна сметка всеки може да сложи такива артикули в кошницата си и да пробва. Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Като отворихте тема за кодовете за новата колекция може би трябва за дадете малко повече разяснения за тепърва запознаващите се с това чудо на природата ЛаРЕДУТ за това как се случват нещата по време на голямото намаление: дали има кодове, кои неща най-често намаляват и подобни, за да спрем с глупавите и досадни въпроси /или поне да ги намалим, че ще има неразбрали е ясно Embarassed/. Сигурна съм, че повечето от нас се чудят дали няма да се минат, ако поръчат сега или изчакат или обратното. Дали новите кодове ще са по-изгодни или ще са същите?

Ако на някоя от вас й се занимава, сигурна съм, че ще помогне не само на мен. Извинявам се за нахалството. Съзнавам, че въпросите са глупави, но това е защото нямам опит.  smile3506

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
Като отворихте тема за кодовете за новата колекция може би трябва за дадете малко повече разяснения за тепърва запознаващите се с това чудо на природата ЛаРЕДУТ за това как се случват нещата по време на голямото намаление: дали има кодове, кои неща най-често намаляват и подобни, за да спрем с глупавите и досадни въпроси /или поне да ги намалим, че ще има неразбрали е ясно Embarassed/. Сигурна съм, че повечето от нас се чудят дали няма да се минат, ако поръчат сега или изчакат или обратното. Дали новите кодове ще са по-изгодни или ще са същите?

Ако на някоя от вас й се занимава, сигурна съм, че ще помогне не само на мен. Извинявам се за нахалството. Съзнавам, че въпросите са глупави, но това е защото нямам опит.  smile3506
По намаления кодовете почти не работят,ако има някои,те ще са за Бд и в най-добрия случай- и подарък.
На зимните намаления имаше 2-3 кода само действаха за БД,на летните-малко повечко бяха.Като подаръци-предимно Дори и Спайдермени.
Надявам се,че и на тези намаления ще има някой друг код за БД поне.
Тази есен ни затрупаха с кодове за -20/33 евро.
Кодовете,които ще излезнат за к-я П/Л`10 ще са в процентно намаление,според мен.Поне в началото.
Относно това,кое е изгодно -сега или по намаления-аз лично каквото имах да поръчвам-поръчах с кодовете -20/33
по намаленията ще чакам втората и третата седмица,съвсем изгодно нещо ако изпадне  Mr. Green

# 29
Какво е le blanc en folie (каталог)

Общи условия

Активация на акаунт