Жената Лъв - 14-та част!

  • 17 804
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 849
И аз ще карам на вчерашните манджи, че ние пък имахме гости - 2 дами-приятелки, а те колко ядат  Rolling Eyes Та и за утре ще остане. Ама за разнообразие ще врътна една малка баничка, че няма само едно и също да ядем.

# 721
  • Мнения: 9 776
Аз днес само с баницата се разписвам. Имам още малко пълнени чушки. Иначе пържолите свършиха бързо hahaha. Утре ще го мисля.

# 722
  • Мнения: 737
Норче, легнах за един час следобед, ама все ти ми беше в съня hahaha Joy. Беше седнала на една пейка посред зима с още някой, по сандали hahaha, с педикюр и нещо те интервюираха hahaha. Ама за кво, за що, не знам Crazy.


 rotfImao

А аз се чудя кви ТВ кво нещо.........ми м/у др. постоянно те мислих, като избЕга за извесно време от форума. Мислих се , че си легнала и сигурно пак сте се надупили с Ник Heart Eyes Даже като отидох до магазина пак си мислих за теб, ама що ли незнам....................звездите ми го говорят сигурно  Joy

Стеф как си , минала ли световъртежа?

M_Nik нямам такива прителки дето малко ядат, всичките ми познати са цревоогодници и лапат много, на повечето не им личи за което им завиждам  Wink

Вени, душа време е да си се прибереш у дома, и систър ти да почине от вас  Mr. Green Все пак утре е работен ден.  Laughing

Жу сигурно вече е заседнала на маса, нал' беше от 17ч на гостЕ ?

Синеоч, дека си мър майка?

Лелееееееееее срам, срам, срам, изядох един цял шоколад, ама хич не ми пука щото беше мн хубав  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 668
Опа, как сте?
Днес Вики има рожден ден. Почерпете се за негово здраве


Рени да ти е жив, здрав и мноооого щастлив и твоят рожденник.

# 724
  • Мнения: 250
Честит рожден ден,Вики!
Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя, и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!


# 725
  • Мнения: 9 776
Ейййййй, и туй ако не е връзкарче Laughing. Да си празнува РД на Хеопсовите пирамиди, тц, тц... Thinking.

Камчеееее, да ти е живо и здраво момченцето! Много успехи, много късмет в живота му пожелавам! newsm59 nbirthday nbirthday newsm59  

Норче, аз затва те сънувах, щото ти си мислеше за мен Flutter Hug.

А на Рени кой е рожденник да му честитим и на него специално newsm78?

# 726
  • Мнения: 737
Тъкмо си мислих за Камчето  Simple Smile

   party006 Да ти е живо и здраво детенцето, мн щастливо и палаво детство !   party006

Я кажи какъв подарък  получи и как празнувате там РД-то  Grinning  Снимки кога ще гледаме  Rolling Eyes Simple Smile

# 727
  • Мнения: 1 849
Камче, много здраве, щастие и весели игри на Вики!


# 728
  • Мнения: 737
Боже, боже, боже вижте това , аз   Shocked, а вие?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456905.0

# 729
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей ме на, обаждам се от нас вече  Blush ooooh!!
Срам, несрам... един шоколад нищо работа не е за мойта фирма, мога и повече да изям, тъй че хич и не се срамувай  Mr. Green.
Asus хич не са лоша марка, е, винаги зависи и от конкретния модел, но като цяло биват!

Ками, честит ви празник! Да ти е жив и здрав Вики и много да го слушате, нали знайш  Wink!

# 730
  • Мнения: 9 776
Норче, май скучаеш Mr. Green. Отде я изрови тая затъпяваща тема ooooh!...Рядко ходя из оня край на форума. Само ако наистина няма какво да правя bowuu.

Венче, ш' са заемеш ли с новата тема тая вечер? Норчето иска да се пише първа, пък утре е на работа Crazy.

# 731
  • София
  • Мнения: 6 210
Венче, ш' са заемеш ли с новата тема тая вечер? Норчето иска да се пише първа, пък утре е на работа Crazy.
Ей сегичка ще я пусна, нямате проблем!  Hug
Ще дам линк тук, щом съм готова и никой да не пише преди Реа  Heart Eyes!

Всъщност Реа, най-сигурния начин да пишеш пръв една тема е да си я пуснеш сам  Mr. Green, искаш ли?

# 732
  • Мнения: 9 776
...Всъщност Реа, най-сигурния начин да пишеш пръв една тема е да си я пуснеш сам  Mr. Green, искаш ли?

 hahaha Joy

# 733
  • Мнения: 250
Боже, боже, боже вижте това , аз   Shocked, а вие?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456905.0

Шок Shocked и ужас  #Crazy
Как може да има такива забравани?  Shocked #Crazy

# 734
  • Мнения: 737
Вени искам ама незнам как и сега може би не е момента да се уча  Mr. Green Ама съм тук и готовааааааааааааааааааа за съм първаааааа
Пол аз пък често посещавам здравният, м/у другото мога да трърдя, че съм от полза там  Mr. Green за съжаление дееееееееее
чочо-сан 1 явно всичко може, аз пъск се посмях, незнам защо....................особено на някой ЖЕНИ дето незнаят къде е матката им и т.н.

Хора гледам по PRO BG един филм "Хитч" мн хубава романтична комедия. Така ми олекна на душата и се посмях, ама и си пийнах едно червено винце ( за мен е изключително полезно  Peace)  та ми е хубаво сега..........
Виййй ща радиш бре, да не е свършило розето и да си отишла да търсиш? Загуби се ти.................ще разкажеш кво си правила, нали?

Общи условия

Активация на акаунт