Жената Лъв - 14-та част!

  • 17 798
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 737
Жуууу нещо грешиш, душо, имаме сега видях............
парола 1111
потребител reanora2
С бела рокля нямам   Crossing Arms хахахахах само на Артия имам  Flutter

# 706
  • Мнения: 577
Жуууу нещо грешиш, душо, имаме сега видях............
парола 1111
потребител reanora2
С бела рокля нямам   Crossing Arms хахахахах само на Артия имам  Flutter
Пуууу разгеле видях ги  HugАма то трябвало да изляза от моя ник и тогава да напиша твоя  Crazy
Много си ни хубавка  Hug  bouquet

# 707
  • Мнения: 9 776
Темата е на свършване Shocked.
Бре кво толкоз писахте hahaha? Оня ден беше....

# 708
  • Мнения: 737
Мечта ми е да пиша първа в темата, може ли?  Rolling Eyes Flutter Flutter Flutter

# 709
  • Мнения: 577
Темата е на свършване Shocked.
Бре кво толкоз писахте hahaha? Оня ден беше....
Писахме си едни работи за Едене ,за пиЕне.....ей такива работи.
Мечта ми е да пиша първа в темата, може ли?  Rolling Eyes Flutter Flutter Flutter
Бива ли да не осъществим детската ти мечта  Laughing
***
Молим ,който влезе в новата тема-да пише след,като се   е разписала Реа!   bouquet

# 710
  • Мнения: 737
Бива ли да не осъществим детската ти мечта  Laughing
***
Молим ,който влезе в новата тема-да пише след,като се   е разписала Реа!   bouquet
[/quote]

Хахахах добре, обещавате ли?  Shocked Mr. Green

Нещо ми се яде и незнам какво.................. newsm78 много мразя така...............уж имах ядене от вчера, а сега след като обядваха всички, няма нищо.........вие кво ще готвите?

# 711
  • Мнения: 577
Нищо  Mr. Green
Вчера бяхме на гости,днес пак........./от 5ч.,по-раничко,че по-раничко да се приберем/
Чааааккккк утре мисля да се разпиша в мойта куФня  Flutter
За обед ядоха,каквото има......па то малко ли е?Саламища,луканки,кашкавал,пържолки бяха останали,сърмички.

# 712
  • Мнения: 737
Как ми се ходи и на мен на гости - някой др. да шета, да се чуди кво да сготви, да сготви, да сложи масата, да наблюдава кво има на масата и кво не и после да дигне масата , да измие съдовете и да вкара всичко в ред. И после да стана и да си замина с усмивка на уста и доволна от всичко  Twisted Evil
Завиждам ти , Жу да знаеш.

# 713
  • Мнения: 577
Уфффф,Реа,сега като каза така и ми стана малко кофти-ама и ти ще отидеш  Hug Ако не  е тази седмица-другата.
***
По комшии сме канени,не бия път и не се обличам,като за гости  Laughing
Верно,че   е хубавко...  Blush
Довечера сме на гости-`услуга`.Хората са си взели плазма,та мойто техничарче да им я скачи  Wink ,аз ще съм основно на трапезата с домакинята.  Mr. Green
После -Що съм напълняла?!

# 714
  • Мнения: 737
Хич да не ти става кофти Жу   Hug Кажи после къв модел плазама са си купили, че и ние се озъртаме за нов ТВ , не че имаме нужда................ама...........Обаче хич не ми харесва да гледам "дебели" образи, а знам че може да се направи на нормално, но самият ТВ става все едно си на обикновен ТВ. Майка ми и баща ми са на такава плазма. Гледат го постоянно на нормалнен образ и аз не виждам смисъл да им е голем монитора.

# 715
  • Мнения: 4 006
Някой да знае лек срещу световъртеж? Главоболието ми леко мина, но след 2 аналгина и 1 солпадеин. Но ми се вие свят. Шимбата ми е като пияна. Одеве ходих до магазина за някаква по-лека храна. Като си вдигнех глявата нагоре и сякаш се олюлявах. Каква е тая работа.  Thinking А кръвното ми е нормално - 100/60.

# 716
  • Мнения: 737
Стеф аз реших да те питам за кръвното...........ама щом ти е нормално.........може да е от смяната на климата. Вчера лято - днес зима...........незнам......В аптеката не ти ли предложиха нещо за световъртежа?

# 717
  • Мнения: 9 776
Стефче, нисичко ми се струва. Хапни сладко или пий нещо сладко - компот например ако имате.

Норче, що не каза, че ще те дават по телевизията, душа Mr. Green?

Жу, срам мъй, ама тя половината тема мина само с мойта преса май newsm43 Rolling Eyes....

Норче, ам ко се случи утре да се пусне новата тема? Пък ти си на работа? Ко прайме, а? newsm78 Ей, кво стана с туй топите бре? Явно не си купила, щом не каза.

# 718
  • Мнения: 737


Норче, що не каза, че ще те дават по телевизията, душа Mr. Green?



 newsm78 това не го разбрах  newsm78

Пол не съм купила, ходих ама бяха стари модели, на следващият ден ( 31,12) ми се обадиха, но нямаше как да ида да видя кво ми предлагат. Бил Асос 2008г с вградена камера само това запомних  Blush Embarassed Обаче утре ще ида да го видя ааааааааааа и за 380лв.

Готвя - дойде ми пак мерака  Mr. Green Манджа с картофи, грах и пиле и пилешка супа. А за десерт познайтеееееееееееее - тиква - от онази с която се борих на Хелоуин, сигурно ви досадих с нея, ама това е последният пакет  Mr. Green няяяяямаааааа вееечччееееее

Момичета ако ме няма да не вземете да не пускате тема!!!!! Пускайте си наволя, аз ще се вклю др. път  Hug

# 719
  • Мнения: 9 776
Норче, легнах за един час следобед, ама все ти ми беше в съня hahaha Joy. Беше седнала на една пейка посред зима с още някой, по сандали hahaha, с педикюр и нещо те интервюираха hahaha. Ама за кво, за що, не знам Crazy.

Не разбирам от компютри особено. Дано Венчето те светне нещо, ако може.
Пък тя се е свряла някъде и сигурно гласи новата тема Laughing. Или? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт