Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 222
sillsav, да, името е чудесно  Wink Иначе в миналата тема се записах, не съм се мяркала много много до сега.

Ето малко снимки, да я видите: http://iri123.snimka.bg/baby/eli.459417

# 76
  • Мнения: 572
Ири много е сладка малката пу пу Hug bouquetНевероятна е!

По повод сока аз да ви кажа каква развръска имам по въпроса Laughing
Оня ден като се зачетах във вашите коментари и реших отново да
разговарям с педиатърката
newsm78
И така тъмън мислех да и се оабада и по едно време ми звъни телефона -
Педито. Понеже оня ден когато звънах вдигна сестрата и като я питах тя каза един
момент и като се върна на тел ми каза това което ви написах - нали да не се притеснявам и така нататък да не се повтарям. Сега когато ми звънна докторката ми каза че сетрата тогава
не я е питала ами ми е отговорила на своя глава. #CrazyНаправо останах без думи ooooh!
И сега ми каза че нищо че нямаме странични ефекти по добре да не го пием за сега сока от портокал.


В тази връзка искам да каза едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички които така
заинтересовано ми дадоха добри съвети
  bouquet Hug

# 77
  • Мнения: 7 424
СРАМЕЖЛИВКА ,много се радвам за такава развръзка! Hug
Мисля че в кърмаческия форум можеш да прочетеш много интересни и актуални неща за захранването,даването на сокове и т.н.. Simple Smile
   

# 78
  • Мнения: 572
Селма много благодаря  bouquet Hug

Пак съм аз Hug

Много мислих и реших и аз да ви се пооплача млако
Дано никой не натоваря
Hug

Не вчера оня ден с майка ми така се скарахме абе направо ужас.
Нали ви казах че си взех помпа за нос бейбивак Wink
И така майка ми зарязала помпата в мивката в мазната тава.
А помолих милото да ми я донесе като мислех че мама я е измила Blush
Голяма грешка отива той да вземе помпата и като го чувам как се скара с мама ooooh!
Ужас направо.
(А да ви кажа че в момента тя не работи и ние с моя я гледаме естетвено не ми пречи
в никакъв случай майка ми е все пак
Peace)
И от цялата работа тя седи и му вика че той бил неблагодарен и го прати
да си бил ходел на Плевен при майка си. От там и аз побеснах и тя и на мен ми каза че
съм била неблагодарна ooooh!
Милото вече не издържа и и каза нали че ние я гледаме а тя по цял ден седи пред копютара
(което е вярно) и тя "Ми да не съм те карала" ooooh!
И аз и казах че не искам вече да ми помага и да гледа малката Peace
И вече трети ден не си говорим аз готвя аз чистя и си гледам детето
Crossing Arms

Ако знаете колко ми се иска да се изнесем ама за момента нямаме финансова
възможност за това и търпим какво да се прави smile3518

# 79
  • Мнения: 4 393
Честита Нова година и от мен!  Hug Само минавам набързо да пожелая новата година да бъде по-благодатна от старата, да ни забравят болести, кризи, финансови и всякакви и да сме много щастливи! Имам днес страшно много работа, ще чета по-късно.   smile3503
До после, най-вероятно до утре дори  Crossing Arms

# 80
  • София
  • Мнения: 3 581
Ани, радвам се за развръзката с портокала, че ми стана съвестно, че ти се бъркаме Hug
А за майка ти много неприятно, но само да ти кажа - все пак не ти е свекърва и бързо ще ти мине. Поговорете си когато го няма мъжа ти и ще видиш, че нещата ще се оправят

# 81
  • София
  • Мнения: 969
Честита Нова Година и от мен. Пожелавам ви тази година да ви донесе много здраве, щастие, късмет и малките слънчица много да ви радват и само положителни емоции да ви носят  Hug
Доста закъснях с поздравите, но чак сега успявам да се включа, а вчера не можех да отворя сайта.
Само прочетох на Срамвжливка поста - как сок от портокал на 2 месечно бебе  #Cussing out Ужас. Сок от ябълка и моркови съм чувала ама портокал, дето се води силен алерген, луда работа.
Добре, че съм при добра педиатърка, която е само за кърмене до 6-ия месец, че да няма и кой да ми казва на въпреки, не че с Валето съм слушала педито де и другите около мен.
Приятен снеговалежен ден от мен  Hug

# 82
  • Мнения: 572
Само прочетох на Срамвжливка поста - как сок от портокал на 2 месечно бебе  #Cussing out Ужас. Сок от ябълка и моркови съм чувала ама портокал, дето се води силен алерген, луда работа.
Добре, че съм при добра педиатърка, която е само за кърмене до 6-ия месец, че да няма и кой да ми казва на въпреки, не че с Валето съм слушала педито де и другите около мен.
Приятен снеговалежен ден от мен  Hug

Кой пост този в който пише че е пила или този в който съм описала какво е
станало после?
Ири много е сладка малката пу пу Hug bouquetНевероятна е!

По повод сока аз да ви кажа каква развръска имам по въпроса Laughing
Оня ден като се зачетах във вашите коментари и реших отново да
разговарям с педиатърката
newsm78
И така тъмън мислех да и се оабада и по едно време ми звъни телефона -
Педито. Понеже оня ден когато звънах вдигна сестрата и като я питах тя каза един
момент и като се върна на тел ми каза това което ви написах - нали да не се притеснявам и така нататък да не се повтарям. Сега когато ми звънна докторката ми каза че сетрата тогава
не я е питала ами ми е отговорила на своя глава. #CrazyНаправо останах без думи ooooh!
И сега ми каза че нищо че нямаме странични ефекти по добре да не го пием за сега сока от портокал.


В тази връзка искам да каза едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички които така
заинтересовано ми дадоха добри съвети
  bouquet Hug

# 83
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Сок от ябълка и моркови съм чувала ама портокал, дето се води силен алерген, луда работа.

Цитрусите и в частност портокала не са силни алергени. Препоръчват се да се дават в суров вид след навършване на една годинка заради високата киселинност!  Peace

# 84
  • Мнения: 572
Да се похваля че снощи с милото решихме да се престрашим luvbed
И да ви кажа доста успешно newsm68 Все пак да се има напредвид че от 01.11
със сигорност не сме го правили Laughing
Беше малко смешно защото аз една таква no оплашена
Той седи и мегледа и ми се чуди Rolling Eyes
Абе смях rotfImao

# 85
  • Мнения: 7 424
Сок от ябълка и моркови съм чувала ама портокал, дето се води силен алерген, луда работа.

Цитрусите и в частност портокала не са силни алергени. Препоръчват се да се дават в суров вид след навършване на една годинка заради високата киселинност!  Peace
    Цитрусите се водят силен алерген за синеоките,русокосите и белокожите.Заради някаква си там жлеза,която при такива хора нещо се влияела от някакви вещества на цитрусите....
    Страааашшшшно обяснение праснах. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
    Искам да кажа ,че това твърдение не е случайно и си има нАучна основа. Simple Smile Peace

# 86
  • Мнения: 572
Нали от цялата работа се оказа че педи не дава да и давам сок каде е проблема
Айде не спорим вече Hug
Все пак всеки си има мнение Hug

# 87
  • Мнения: 7 424
  Срамежливке,няма спор!Има дискусия! Laughing Peace
  Какво толкова,ако си станала повод всеки да си каже какво знае за цитрусите?ВСе-пак това е още една възможност всеки да се информира допълнително.
  Нали сме тук за да общуваме! Hug

# 88
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ха, това не го знаех, че само за някои е силен алерген. Много интересно!  Thinking Имаш ли някъде инфо където мога да прочета повече, стана ми много любопитно. Аз съм голяма маниачка на тема храни, тоест кое кога може да се яде, как действа, какво доставя на организма. Темата ми е супер интересна. Crazy

Срамежливке, честит ви първи успешен опит!

# 89
  • Мнения: 7 424
Ха, това не го знаех, че само за някои е силен алерген. Много интересно!  Thinking Имаш ли някъде инфо където мога да прочета повече, стана ми много любопитно. Аз съм голяма маниачка на тема храни, тоест кое кога може да се яде, как действа, какво доставя на организма. Темата ми е супер интересна. Crazy
 И аз съм същата маниачка! Crazy  Laughing
  Но вече толкова съм изчела и съм изслушала от различни хора,че някой път трудно се сещам за източниците... Embarassed
  Обаче ще потърся инфо специално за случая.Става въпрос за тъй на речената на руски "вилочковая железа"(тимус).
  Аз самата съм страдащ (от цитрусите) член на гореспомената(синеоката и бледокожата  Mr. Green ) група,както и някои членове от моето семейство.Така че проблемът ми е близък до болка(е ......по-скоро до обрив и сърбеж,за да бъда съвсем точна. #Silly ) Peace

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 14:50 от Селма

Общи условия

Активация на акаунт