ЯНУАРИ наближава вече, нетърпеливо е малкото човече - 29

  • 26 578
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Привет от мен  Hug.
Най-после и аз сред първите страници. Да ви се похваля вчера се сдобих с помпа за кърма Playtex - обиколих цяла Варна докато намеря магазин където предлагат тази марка. Комплектът е чудесен и много се радвам Grinning. А днес допълнихме почти всичко от списъка с покупки. За козметика взех на Bubhen по препоръка на познати, крем за зърна взех на Aent, хубавичко кремче ама 30мл за 22.5лв. Изпрах и дрешките за изписване, като изсъхнат ще ги изгладя и ще разпределя торбите за родилното. Малко остана и вече много се вълнувам baby_neutral

# 31
  • Мнения: 373
Еvka, моя е една идея по-нагоре, но и аз си имам гънка, преди нямах докрая. Но пък моя термин е по-скоро  newsm78  Гледай да го докараш до 9 месец, ако можеш  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 345
Евка,верно как се е смъкнал надолу,явно човечето вече му се излиза,обаче нека поседи още малко,че му е рано...Ти как ще раждаш?

# 33
  • Мнения: 623
didka055 , тази помпа за кърма Playtex някаква по-специална ли е,че толкова си обикаляла за нея? питам защото аз още не съм си купила и незнам каква да избера. коя е най-удобна?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 350
Евка,верно как се е смъкнал надолу,явно човечето вече му се излиза,обаче нека поседи още малко,че му е рано...Ти как ще раждаш?

Нормално ще раждам уж за сега. Остават още 5 дни до 9-я месец. Пия един куп лекарства не мърдам не ставам само от леглото до стола той е на 2 метра  Laughing. Другата седмица ще намялявам магнезия според Док ама аз се чудя дали и първата седмица от деветия да не карам на високи дози пък после да намяла и да го спра?

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
здравейте Simple Smile

 Ще ми помогнете ли със списъка с неща, които трябва да приготвя за родилния дом ... че нещо се обърквам ... самобръсначка трябва ли и ако трябва, каква ?

# 36
  • Мнения: 560
Евка гледам сме с близък термин,а твоя корем наистина е много долу и голям.Дано наистина малкото да си подреме още вътре.Утре ще направя нови снимки и ще пусна и аз.От 9-ти нямам.

# 37
  • Мнения: 3 453
Евче,
радвай се, че ти се  е смъкнал корема! При мен гърдите ми не се виждат чак от корема. Боли ме от опъването, да не говоря за рефлукса, който не ми дава мира и не мога да легна изобщо. Sick

# 38
  • Мнения: 623
ако видите мя корем колко е надолу.изглежда все едно всеки момент ще излезе бебето. лекарката ми каза,че го нося много долу бебето и да лежа повече за да се качва по-нагоре.контракциите го избутвали. пия и хапчета  Thinking

# 39
  • Мнения: 19
Хайде, да се запиша и аз,нека новата темичка ни донесе много,късмет и здрави пухкави бебета  Hug
_Iri_ Ири аз съм готова с гладенето на първите дрешки,сега изпрах и спалното бельо и всичко на ръка,само одеалца и пеленки ще пусна в пералнята и съм готова ... а и багажа за болницата не съм оправяла,но те и за Селена не искат мн неща така,че бързо ще го спретна и него. Малко ти завиждам за гостите,аз съм малко хремава още и не смея да се събирам с никой  Confused
Ето и изгладените дрешки http://picasaweb.google.com/dimkaganeva/NxbeeI#
violetblue разбира се,че е според възможностите на мъжа,това казвам хубави са моментите, когато и той е там, това определено сближава  Wink На мен ми беше забранено да се докосвам до ключовете ,след един супер натоварен ден напред назад с колата получих силни контракции и това беше причината да се докарам до задържане в болница за 2-3 дни  ooooh!
Тани` Ето тва е... ти от всякъде си 6 ... пу-пу браво!

# 40
  • Мнения: 3 453
Диме,
много сладки дрешки! От къде са? Струва ми се, че съм ги мяркала някъде...Дали не са от Mothercare  или Next? Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 1 350
Хоупче не е хубаво да пада така, защото следва раждане. То моето тръгна преди 3 седмици ама още стискам крака и не давам ама с два купа лекарства.  То не че ти с киселините и висок корем си по-добре тогава пък няма поемане на въздух.

Ето ви  две весели снимки. http://eva23.snimka.bg/other/spyasht-niki.455676   парола пак  123 Едната я снимах нощтно време с татито така си спят от бебе още и до дне сако си измоли при него да заспива заспива гушнат да не му избяга  Grinning  А другата е след инатене до 5 часа без да спи просто отказа. Взе възглавницата и в момента на слагането на пода вече спеше  Laughing

# 42
  • Мнения: 60
Мамчета,здравейте!

Не съм активна напоследък,понеже сме нагости с "мъжо" в моя край.А утре отиваме на София за Коледа при неговите родители.И ако изчезна за по дълго време,не се притеснявайте!!!!Ако има случайно изненада по рано ще пусна смс на някоя от вестителките.

Багажа за болница ми е готов.Днес купих всичко за мен и за бебчо.Остана ми само помпата и памперси.Но това е утре.

И да кажа че и моето коремче е доста надолу вече.Много ме боли кръста и срамната кост,но доки каза че е нормално.В петък бях на ЖК и бебчо е 2050гр.Доки каза че всичко е наред и че се развива нормално,заел е вече поза за излизане,с кратунката надолу. Simple Smile

Това е от мен.Ако не се включа скоро ви пожелавам весели празници.И стискайте кълки поне да мине нова година.!!!!!!

# 43
  • БГ
  • Мнения: 1 164
Хайде и аз в новата темичка!!!   Hug  Благодарности на авторката!!!    bouquet 

Еиий, много съм доволна от днешния ден бях заложила доста неща, свърших ги и даже непредвидени такива вмъкнах, е, до диванчето така и не опрях, но важно е удовлетворението от успешното начало на седмицата!   

Еvка, много си ти е хубаво коремчето, а момчетата ти са херувимчета!   Heart Eyes 

dimka, покупките ти са просто разкош!    bouquet

По повод опиянението от радост на таткото за първа рожба и евентуална смяна на пола при второ, еми не сме случили на татко,   Thinking  нито се напи за Марти, нито сегашното бебче ще е момиченце, та при нас тази формула не проработи, може би следващия път,   hahaha  но и ние сме на опашката за печалба от тотото, само дето не пускаме фишове.   Joy

Мами, пишете, че търсите най-малка опаковка памперси за родилното, но в първите месеци бебчетата ги пълнят и се налага да ги сменяме по 7 до 10 пъти дневно, така че опаковка от 20 броя може и да не ви стигне!?   newsm78

Козметиката и аз съм решила да огранича до следното: измиващ лосион за коса и тяло, олио или тоалетно мляко и кремче против подсичане. За пъпчето - изчакайте какво ще ви препоръчат от АГО-то - при Марти нещата стояха така - никакви притеснения относно мокренето му, задължително използване на стерилни марли, спирт, йодасепт и пръскане с бивацин.   Peace

Приятна вечер и спокойна нощ от мен!   Hug

# 44
  • Мнения: 14
Хех, да ви се похваля с днешната придобивка:


Не се стърпях и го купих тва гащеризонче, че много готин снежният човек Grinning  А бях решила да не купувам за известно време повече дрешки Blush

Аз иначе досега вършах с прахосмукачката, днес кво ми става, кипя от енергия Crazy Разкошен ден, най-вече от гледна точка на това, че нищичко не ме боли! Дай боже всеки ден да е така и дай боже всички да сме така докрая Wink

Общи условия

Активация на акаунт