Отговори
# 15
  • Мнения: 150
............Аз се оттеглям.Не знам до кога.
До нови срещи в други теми Hug Hug Hug
Не бързай да бягаш!По-скоро чети между редовете!Никой тук не ти мисли лошо !Но не можеш да изолираш себе си,както и детето си от света..............мръсен,с лоши специалисти,с болести.......................и тем подобни!А............и няма вариант да отгледаш детето си под похлупак!Спри се!Огледай се!Ослушай се!И поне малко отпусни душата си и се наслади на най-прекрасния си дар!Защото следва едно трудно начало.............и не това е пътя!И не се сърди!  bouquet
Миле,КРАСИВА тема!Благодаря! Hug Hug Hug

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Бънка, не си права, мило. Мислех, че тук ни събира нещо повече и едно несъответствие на мненията не би могло да доведе до такова оттегляне. Или може би  греша? Все пак сме големи, разумни хора. Преживяли сме толкова заедно - такива емоции, радости, сълзи. Учудвам се на лекотата, с която се "оттегляш". Дори така като се позамисля, малко обидно ми става. Но, карай.

Желая на теб и семейството ти много топлина, уют и любов по Коледните празници! Радвайте се на всеки миг и се усмихвайте от факта, че догодина ще сте с един скъп член повече.

Ами, това от мен.

# 17
  • Мнения: 4 358
Вижте казах оттеглям се Не знам до кога.
Просто ми стана тъжно снощи, много тъжно.И без това хормоните ме карат непрекъснато да плача.
Не съм се обидила.Всичко е наред.
Просто ми трябва малко почивка явно и повече положителни емоции.
Понеже споделям предимно и само проблеми та явно се е натрупало това впечатление Cry. и грешно са ме разбрали доста хора извличайки от казаното само отделни фрази и думи Sad.
Чета ви Hug, но просто ще се въздържам да пиша засега.
Благодаря на тези които ми дадоха координати на своите зъболекари.
Ще се възползвам  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 5 569
Бъни, моля те, пиши... Аз например искам да знам, че си добре, че всичко е наред с теб и бебчето.  Hug

Миле, ти си много добър човек, аз те познавам.

Тази тема има едно основно предназначение - ДА СИ ДАДЕМ КУРАЖ!  Нека хората, които имат нужда от кураж, да споделят. Нека и хората, които имат кураж за даване, да пишат също. 

Много ще съм щастлива, ако в навечерието на Коледа, успеем да си подадем ръка, да се прегърнем, да се подкрепим.

Ние, жените, сме много емоционални същества и това е прекрасно по принцип. Но понякога попадаме в капана на емоциите си... Да се опитаме да преодолеем това!  Hug

Прегръщам ви всички!

Херка, очаквам и ние да гледаме Аватар с нетърпение. Зарибихме се от трейлърите, пък и на 3Д си представям колко ефектно е.  Grinning Радвам се, че се появи!

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Прасковка, много си мъдра!

# 20
  • Мнения: 2 990
Mileto, Hug поздравления за прекрасно оформената тема! Дано ни е на късмет и да има много хубави новини в нея!
Хъни - Бъни, не се оттегляй, нормално е да имаш притеснения и затова е темата - за кураж!
Никол, да ти е жив и здрав спътника в живота и много щастие!
За щастие майка ми е малко по-добре, днес я изведоха от реанимация - седем дни беше там след инфаркта, но се надяваме да се възстанови доколкото е възможно и поне за Коледа да я вземем вкъщи! Благодаря за подкрепата ви и специално на Деми за милите думи!
Аз ще трябва след празниците да отида на гинеколог, защото все отлагам, а явно имам проблем, тъй като получих повторно кървене, не обилно, но все пак десет дни след цикъла. Дали може да е овулаторно или пък е от притеснения  newsm78

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 08:31 от Mira_p

# 21
  • Мнения: 108
Милето , ГОЛЯЯЯМА ТЕМА  си открила  bouquet- почва в тая и ще свърши чаааак догодина Laughing
Дано само РАДОСТ И ДОБРИ НОВИНИ се леят в нея! Praynig
А пък който има нужда -ТУК СМЕ! то и нашта нужда наближава...  Embarassed

Бъни , а обяснили ли са ти КАК ТОЧНО се дава стерилна урина , важно е - как да си направиш тоалет  , подсушаване и прочие, на мен също ми се наложи не само веднъж да дам , докато стана ясно че е стерилна

Дани , честит ти рожденник! Tada newsm59 Здраве , щастие ,КЪСМЕТ!!!

# 22
  • Мнения: 7 263
Прекрасна нова темичка!!!
Благодаря ти Миленце Hug Hug Hug
Дано ни донесе много късмет, особено на вас очакващите бебенца!!!

Да кажа и аз нещо, това е темата и това са хората от всичките ми нет-познанства, които са ми най-много на сърцето. Които са направили доста мои мигове щастливи и незабравими. Неусетно станахме толкова близки, че сега се радвам на всяка ваша радост и страдам с всяка ваша болка, както и си споделям своите терзания и притеснения, знаейки че ще намеря съчувствие и приятелско рамо, а в някои случаи и помощ.

Така че Бънка, добре ще направиш да продължиш да ни четеш \ дори и в момента да си ни обидена\, защото никой тук не ти мисли лошото - напротив всички намеци и реплики "право куме в очи" са само, за да се опитаме да ти помогнем.
Знам, че понякога е невъзможно. Имам много, ама много близка приятелка, която буквално си осакатява и ощетява детето, просто защото я тресе безумна параноя и липса на здрав разум, а тя е иначе прекрасен човек и продължава да ми е приятелка и много добре вижда как гледам самураите, но.....
Така че тук всички сме с добри намерения към теб и наистина искаме да ти помогнем \ а някои сме опитвали да го направим с много повече от реплики в темата\, но човек трябва да пожелае да вземе дори и помощта и да отвори сърцето и най-вече разума си.
Послушай момичетата - всичко, което са ти казали има дълбок смисъл и наистина е вярно и е в твой интерес.
Много щастливи мигове в Коледната нощ Бънко и се опитай да се замислиш - заради теб и заради мъничето, което носиш  Praynig Praynig Praynig
Това е и от мен по темата ......

# 23
  • Мнения: 581
Бъни - наистина писането във форуми може да сыздаде по-засилено впечатление, в сравнение с реалната картина. Но в същото време, ако една група хора изразяват подобно впечатление и дават приблизително сывпадаща обратна връзка кым един и същ човек, може би има нещо вярно и не е само четене на определи изрази или думи. Хубаво е да можеш да изразяваш страховете си, не само за да можеш да се разтовариш, но понякога и да свериш часовника - кога нещо може би е в дисбаланс. Всеки има право на различно мнение и ти си повече от права да държиш на твоето виждане за света. Както и други хора да се съгласяват с него или не.  Peace Обратната връзка не винаги е лека за приемане, както и не е задължително да е вярна, но (според мен), почти винаги е интересна да се разгледа като вероятност.  Peace
Прасковка е права - най-важното е ТИ и бебето да сте добре, да се чувствате щастливи и ти да знаеш, че получаваш подкрепата, която заслужаваш - независимо дали  е в този форум или не. Все пак аз се надявам, че и този форум е място, което пак ще почувстваш, че ти дава нещо ценно.  Peace Hug

 

# 24
  • Мнения: 428
Най после мога да пиша тук!
Здравейте момичета и момче, ..... къде е момчето?
Май пак работи!
Миле, браво за новата тема, дано е много
късметлийска и скоро да имаме още бременни, а и малки сладки бебенца!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 21
Миле, благодаря за темата!   bouquet
Много усмивки през идващите празници - нека раждането на Спасителя ни напомни отново да бъдем добри и ни донесе още вяра в чудото!  Hug

# 26
  • Мнения: 397
Добър вечер на всички.
Миле много хубаво си оформила темата.Поздравления.
Дойде и моят ред да се запиша тук.
Благодаря на всички,които ми стискаха палци и бяха мислено с мен.Денят ми беше много дълъг и динамичен,но всичко се разви по-най добрият начин.Посетих и лекаря си,направих си и микробиология.Сега чакам резултата,който ще бъде готов във вторник.Да ви попитам освен това изследване,цитонамазка,хламидий какво друго изследване е хубаво да си направя или това е достатъчно?
Мисля,че всички тук сте добронамерени и положително настроени.А всеки има нужда от такива емоции.Затова е хубаво,че ви открих.
Лека вечер на всички.

# 27
  • Мнения: 337
Хоп и аз да се запиша пък макар и на втора страница.
Миле, благодаря за новата тема. Дано донесе късмет на всички ни!
 Hug Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 379
Добро утро дами! БъниHug Hug Hug , когато се почувстваш готова ще сме наблизо. Пожелавам ти много приятни и спокойни мигове през коледните празници...  bouquet
Дара, миличка нямам рожденик в момента , но не ми пречи да приема поздравления... Hug Hug Hug
Илче, наближава 28...леле колко вълнуващо...дядо Коледа ти е спретнал мнооого хубав подарък...  bouquet
Прасковке, как си мила...ти много много не пишеш за теб ( в което няма лошо) затова се надявам да си добре и всичко да е oк при теб! Hug
Миле, благодаря ,че си отворила новата темичка.... Heart Eyes
Нора, без лоши чувства към теб...когато ни избяга с дни надничах да видя дали си писала...лично аз много се тревожех( в онзи момент бях силно емоционално обвързана с темата ) ...една майна да ни беше теглила по щях да те разбера...сега бих искала да те посрещна отново и се надявам темата да ти донесе късмет и подкрепа , която явно предния път не си намерила...
Ох, наближава Коледа....утре е бъдни вечер...много се вълнувам...стискам  палчета за всички имащи нужда ...приемете от мен сутрешното кафенце...

# 29
  • Мнения: 1 045
Привет  Hug

Тъй като днес е последен работен ден преди Коледните празници и от утре до 27-ми няма да съм с интернет, още отсега искам да ви поздравя с тях.
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци...
Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,
но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка...
Да я направим!
На Коледа стават чудеса...

 santa2

Общи условия

Активация на акаунт