Сатурновите дупки, новите години, равносметките и депресията

  • 3 880
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Тъй като в темата все за вино се говори...., и тъй като днешния празничен ден прекарах, в по- голямата му част, сама - непредвидено, ама се случи... и понеже в друга форумна тема се писа, че писа за Божоле-то и скорошната му стартова дата..., та - пих едно!  Mr. Green  Laughing  То пък се оказа не чак толкова по вкуса ми, ама к'во пък  Thinking   bowuu
Допълвам, че и с баклава от Къркларели разполагах, тя се оказа по- добро попадение  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 0
Мен пък ме натъжава едно уж дребно нещо.
През годината съм много заета, срещам много хора, имам много колеги, уж имам и приятели.
А ето днес е Коледа и не получих (за поредна година) нито един sms, който да не е в отговор на моя.
Казвам си, че не е от значение, но това леко ме депресира, защото явно с колкото и  хора да общувам -
за никого не съм важна.
Вероятно вината е и моя - което ме депресира още повече. Утре ще ми мине, но днес ми е криво.
Но иначе не пиша в тефтери и не си определям какво трябва да се случи през следващата година.
Не обичам да правя и равносметки.

# 32
  • Мнения: 9 814
Споко Котанке, не си единствената.
Да не ти пука. Забелязала съм обаче, че повече се честити Нова година.

# 33
  • Мнения: 12 072
Аз пък друга луда.Не написах нито 1 смс, от получените отговорих само на два, не по важност, а защото са от хора, с които рядко се виждаме и чуваме.Ами не ми идва отвъртре тази година и това е.Разбира се, влошеното ми настроение не е без "любезното съдействие"на близките ми.

Странно, на рождения си ден се чувствам добре и празнично, независимо от обстоятелствата.

# 34
  • Мнения: 54
Момичета, не се сдухвайте толкова. Гледайте по-ведро на живота. Важното е да сме живи и здрави! Всичко останало са подробности!

Наздраве! newsm24

# 35
  • Мнения: 4 668
Вече си мислех , че само аз не харесвам празници ... Имам предвид тези много масовите и много преекспонирани .Хич нямам настроение  Confused Старая се , де ... заради приятелите , мъжа ми и детето , ама нямам търпение да минат тези дандании ...
Но искам да ви кажа , че трябва да мислите позитивно  Hug така хубавите неща сами ще дойдат при вас и ако вярвате във всичко , което искате то ще ви се случи  Grinning
Стига да не сте като мен - аз каквото си пожелая и става ... обаче понякога прекалявам ...
Миналата година си пожелах нещо граничещото с лудост и фантазия . То взе , че се случи . Още не мога да се оправя  Crazy
Така че - внимавайте какво си пожелавате - може да го получите  Sunglasses
Наздраве  Wine Glass

# 36
  • Мнения: 2 448
Аз пък сигурно тотално полудявам, защото тази Коледа повече от всяка до сега имам причина да съм не в Сатурнова, ами направо в черна дупка, но не знайно защо ми е хубаво на душата. И за разлика от Pipinka   не се страхувам от сбъдването на което и да е пожелание, колкото и лудо да е то и продължавам да мечтая за чудеса. Crazy
Зарадваха ме и няколко поздрава от хора, които дори не съм и предполагала, че ще се сетят за мен.  Grinning

Весела Коледа на всички!  Hug

# 37
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Аз изпаднах в тази дупка , точно тази вечер. Започна да ми играе едното око и си мисля , че ми предстои нещо неприятно. О дано да не е така! Praynig Дано да стават чудеса! Пожелавам на всички поне по-едно чудо всеки ден от идващата година!

# 38
  • Мнения: 65
аз вече дали не се чудя от къде е дошло това за "сатурнорите дупки" преди рожден ден.
Може много да зависи. Ако към Слънцето има напрегнати аспекти в рожденния хороскоп, може периода да е напрягащ, но не с  всички е така, за някои може да е благоприятен период времето преди и около рожденния хороскоп. Трябва да се гледа личния хороскоп.
Но паник!  bouquet

# 39
  • Мнения: 372
Радвам се, че не съм единствена, на която всеобщите празници не се получават.
В навечерието им даже изпадам в напрежение, намирам доза лицемерие в тези празници.

# 40
  • Мнения: 2 386
Чувствам се като парцал - изцедена и ненужна.  Cry
Не съм мразила празник повече преди.. Както и да е.

# 41
  • Мнения: 521
Да запея и аз в хора на празнуващите с нежелание. В мислите си непрекъснато съм на отдавна отминали Коледни трапези, с онези любими същества, които ги няма. И ме боли адски много, но и с болка се живее.
Не унивайте момичета, докато сме живи ще ни боли. Ще плачем, ще се смеем, ще обичаме, ще предаваме...Това е реалността, и само ние я правим хубава или ужасна.

Много прегръдки от мен, и знайте, че най-важното е вярата. Тя наистина прави чудеса.
Весела Коледа на всички Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 39 166
Тая година някак се разминах със сатурновата дупка преди РД.
Обаче преди Коледа направо треска ме тресе - имахме проблеми с парите, сдърпахме се с Миуото, на всичко отгоре и малката има рожден ден.
Но вече всичко е наред!
Освен това, че бачкам...
Наздраве и от мен!

# 43
  • Мнения: 2 811
Мен пък ме натъжава едно уж дребно нещо.
През годината съм много заета, срещам много хора, имам много колеги, уж имам и приятели.
А ето днес е Коледа и не получих (за поредна година) нито един sms, който да не е в отговор на моя.
Казвам си, че не е от значение, но това леко ме депресира, защото явно с колкото и  хора да общувам -
за никого не съм важна.
Вероятно вината е и моя - което ме депресира още повече. Утре ще ми мине, но днес ми е криво.
Но иначе не пиша в тефтери и не си определям какво трябва да се случи през следващата година.
Не обичам да правя и равносметки.
Хей, това с есемесите според мен се дъльи на факта, яе повечето хора са пасивни. Аз също не се сещам да честитя освен ако не видя някого или не ме поздравят.  не го приемай лично. Най ценните хора в моя живот ме поздравиха първи.

# 44
  • Мнения: 2 811
Споко Котанке, не си единствената.
Да не ти пука. Забелязала съм обаче, че повече се честити Нова година.
Да и аз така си мисля, но според мен си има ритуални хора, които поздравяват и такива, които ти трябва да ги поздравиш, защото за тях не е толкова важно

Общи условия

Активация на акаунт