д-р Даринка Банчева доволни ли сте от нея ???

  • 11 998
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Gesika, твоята приятелка може да е доволна, защото може да няма сериозни проблеми и ако всичко й е наред и ходи само на профилактични прегледи при нея, нищо чудно да е доволна. За мен лично тя не е компетентен лекар и се държи много нагло. Дори ми поиска предварително пари 100-150 лв. за лазерната процедура като ми взе материал за биопсия (т.е. още преди да е видяла резултата). Добре, че не ги дадох. Надявам се повече момичета да прочетат това и да не стъпват там и ако имат проблем от подобно естество, Карагьозови са най-добрия избор (реших да отида при тях след като прочетох само положителни отзиви за тях). Човекът ми обясни подробно какво означава резултата ми и се хвана за главата като разбра какви са ги вършили предишните лекари (мазания с ваготил, със солкожин и накрая искаха да ми правят лазер и то без изобщо да има диагноза ЦИН). Каза също, че и той работи  на частно и не му е никакъв проблема да ми вземе 250 лв. за лазер за 3 секунди (там не слагат упойки за 150 лв.), но въпросът е, че аз нямам нужда от това. Така че, внимавайте на кой лекар ще се доверите!

# 16
  • Мнения: 196
Някой може ли да сподели цени за проследяване на бременност?

# 17
  • Мнения: 355
Една от най-близките ми приятелки наскоро роди бебе при д-р Банчева. Преди това тя е консултирала цялата й бременност. Роди преди месец жив и здрав мъжага с идеални мерки. Моята приятелка е супер доволна от грижата и вниманието на докторката, все още я хвали и й е супер благодарна. Естесвено ми я препоръчва от доста време.
Аз още не съм ходила при нея, но съм сигурна, че следващия профилактичен ще си направя точно в Хил, където съм била за други процедури. Най-малкото клиниката наистина е на супер ниво за разлика от всички болници, където мирише на урина и никой не ти обръща внимание и е унизително. И не съм съгласна, че няма връзка между обстановката и качеството на персонала - мисля, че е нормално, който влага пари в нещо, да иска да даде най-доброто на пациентите.


# 18
  • Мнения: 0
beginner_mamma, и аз съм на мнение, че когато си плащаш за нещо висока цена, трябва да получиш добро качество на услугата, но за съжаление останах много разочарована от клиниката и по-специално от Банчева. Това естествено не може да те спре да отидеш и да прецениш сама и после да споделиш мнение. А и доволните от г-жата като че ли се броят на пръсти или греша? newsm78

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте , и аз бих искала да изразя възмущението си от тази комерсиална и безскрупулна жена.Моя приятелка ме заведе при нея тъй като била добър колпоскопист.На прегледа ми каза , да се подготвя психически ,че трябва да ми се направи конизация.Взе ми материал за цитонамазка , типизиране на папилома вирус и микробиология - платих 240 лв.Каза ,че тя ще изпрати пробата за анализ в Геника.Резултатите щели да са готови след седмица като когато излезат ще ми се обади.След няколко дни и позвъних да се поинтересувам за резултатите ,тъй като цитонамазката на моята приятелка вече беше готова.Д-р Банчева ми обясни ,че тъй като аз имам и вирусология моите резултати се бавели.В края на седмицата ми се обади и ми каза ,че съм 3а ПАП група и както ми е казала трябва спешна конизация.Вирусологията още се бавела ,но то било ясно,че имам Папилома вирус и трябва да се направи конизацията.Тъй като настоявах и за вирусологията се разбрахме да се чуем следващата седмица.Аз се попритесних доста и реших да се обадя в Геника да попитам кога ще е готова вирусологията.От там ми обясниха ,че не ми е пуснато типизиране,както ми беше казала д-р Банчева , а само скрининг и той ще е готов до края на деня.Цитонамазката е 2а- не 3 а както твърди Банчева, но със забележка да се повтори след 3м , тъй като клетките, които са взети са недостатъчни.Бях в шок.Поисках да си видя резултатите и те ми предоставиха потребителското име и паролата, с които си видях резултатите.В понеделник отново проверих вирусологията като и тям имаше забележка,че изследването трябва да бъде повторено, тъй като пробата е взета неправилно.Обадих се на Банчева и тя обясни, че проверила ,но още го работели в лабораторията и не е готово.Разбрахме се да отидем на консултация заедно със съпругът ми ,на следващият ден.Тъй като вече бях сигурна,че ме мотае решихме да я запишем по време на консултацията.По време на прегледа тя отнова започна да ме убеждава в необходимостта от манипулацията ,която струвала 1400 лв.Държеше лист с изследвания , според ,който пак ми обяснаваше ,че съм 3а и т.н. Поисках да го разгледам-беше истински резултат ,но на друга пациентка със същото първо име.Направих се ,че не забелязвам и я помолих да провери и вирусологията няколко пъти като тя все уж намираше нещо друго да свърши преди това.Чак на третият път отиде да проверява уж в кабинета на шеф.Върна се и каза ,че още се работи.Тогава и казах,че този резултат , е на друга пациентка.Тя се насмете и каза ,че в такъв случай конизацията се отменя.Била допуснала грешка.Поисках да извади моите резултати, но последва нова лъжа пак каза ,че не са готови.Този път обаче бяхме до нея и я помолихме да принтира страницата с резултата-започна да се оправдава с лабораторията.Смени терапията от конизация за 1400  с обща упойка на лазерно обгаряне на раничката за 150 без упойка.Спряхме до тук с нея.Срещнахме се с още по-гнусният д-р Николов - собственикът на болницата СВЕТИ ЛАЗАР.Той беше аругантен и не прояви никаква съвест да потърси отговорност от д-р Банчева-та нали той е в основата на всичко това.С голяма неохота ни върна парите 240 лв. тъй като леко се притесни като разбра,че сме заснели всичко.В последствие д-р Банчева звъняла на моята приятелка да я накара да ме убеди да не я съдя.Николов се намесил в разговора крещейки и по телефона,че е довела откачалки.Обадил се в Геника и ги заплашил,че ще ги съди ,защото са ми дали да си видя резултата.Мафиотска болница и срам за лекарската гилдия.

# 20
  • Мнения: 355
Teokisses, браво за куража да отстояваш себе си и интересите си! Благодаря за споделянето ти, нямам думи просто  smile3556

това е потресаващо непрофесионално. Ебаси, като отиваш в частна болница, очакваш всичко да е нива над това, което сме виждали в поликлиниките и това е... безкрупулно и жестоко!

Още веднъж БРАВО за смелостта и силния ти характер, аз сигурно щях да се огъна...

# 21
  • Мнения: 0
Моята "одисея" започна преди 2 години и половина,когато на профилактичен преглед ми казаха ,че съм 3-та а гр.пап.Казаха ми че имам и раничка на шииката на матката.Потърсих естествено второ мнение,след като дълго се рових в интернет.Контролната цитонамазка беше 2-ра гр.,казаха ми че имам хронично възпаление и ми изписаха лекарства.Нямах оплаквания и се успокоих.След 4 месеца,при профи преглед от фирмата се оказа ,че съм 3-та б гр.и ми бе поставена диагноза папиларно ерозио.Оказах се позитивна папилома вирус 16.Предложихь ми операция в Онко логична болница.Бях в шок.Майка ми посещаваше редовно др-Банчева и ме изпрати при нея.Прегледа ме,направи колпоскопия,потрети цитонамазката-едва тогава пристъпи към лечение.НАПРАВИ МИ КОНИЗАЦИО И ОЩЕ СЪЩАТА ВЕЧЕР СИ БЯХ В КЪЩИ.Изживях обаче още един шок,макар да ме бе подготвила,че се касае за карцином ин ситу,когато го видиш на хистологията е зловещо.Проведох 6 месеца лечение с кориолус.Сега съм пап 1-ва гр. и отр. на папилома вирус.Щях да си спестя много ако още първият път се бях обърнала към нея

# 22
  • Мнения: 0
Аз също ходя в Св. Лазар и  искам да Ви кажа, че единствено и само там съм се чувствала като бял човек. В никоя друга клиника не са ми обръщали такова внимание с такъв професионализъм както там. Била съм при д-р Николов и Николова, уверявам Ви, че и двамата са първо хора, а след това и много високо квалифицирани професионалисти.

# 23
  • Мнения: 0
Не познавам лично докторката, но приятелка на майка ми е оперирана от нея за пролапс,поставила и е слинг и е много доволна.Преди операцията почти не излизала от къщи защото се изспускала,но вече е добре и живее нормално.До колкото разбрах много малко лекари в България правят успешно тия операции.

# 24
  • Мнения: 45
Лелелеле аз направо немога да повярвам как е лъгала момичето за изследванията и.А за горенето на раничката мисля че взима прибарзани решения аз лично съм свидетелка на мойта приятелка искаше да и гори раничката а тя не беше за горене имайки в предвид че не е раждала.Затова помислете си дали ще ходите при нея аз лично повече не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт