Покажете си детските стаи -10

  • 112 082
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
baibibi, вече така или иначе съм в размисъл за чама. Има голяма вероятност да преправям едно двуетажно легло, което щерката ще е наследи от мен  Mr. Green То е масив, но не знам точно какво е дървото.
Лошото е, че тъкмо си бях решила какъв да е цвета на ПДЧ-то, че хем да е почти бяло, хем да не е вече така харесваното от всички чисто бяло  Blush А така леглото боядисано в бяло, че предопредели цвета и на останалите неща... а и един бял гардероб вече си е предвиден да остане в стаята...
Добре, че имам още време до момента на реализация и да ми се избисрти всичко.

Иначе относно издържливостта на очукване... в момента мебелите ни са от ПДЧ и издържат на набезите. Само на места са се поразлепили кантове и засилват още повече интереса на малката хала  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен , нашата детска в момента е  в застой , налепили сме само тапетите и сме сложили ламинат . Сега напролет ще я обзавеждаме , но още се чудя как

# 17
  • Мнения: 5 393
Записвам се да следя темата. За момента само ще наблюдавам и събирам идеи, ремонт преди Март месец няма да се започва така или иначе.

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Цитат
Цитат на: Наталия в Събота, 26 Декември 2009, 11:31
Най- сетне и аз да покажа нашата детска стая

http://penka55.snimka.bg/children/detska-staya.456830.16573015
Сърдечно благодаря на t_ilieva,която ми препоръча фирмата   Наистина се оказаха точни,коректни,дори но- бързо от предвиденото време я направиха!


Може ли и на мен линк към фирмата и ако е удобно( на ЛС) ориентировъчно колко ти излезе стаята? 

Наталия, много се радвам, че ти харесва новата детска стая!  Hug Със здраве да си я ползвате!  Peace Поздрави на малката собственичка!   bouquet  Heart Eyes

Мечо Пух, аз видях, че я има и на сайта на производителя, но не е в завършен вид там....

Pepi76, хубава стая!  Peace

# 19
  • Мнения: 7 106
Не се сърди, човече и от мен поздравления за красивата принцеска стая  Hug!

И на нас тази пролет ни предстои ремонт на детската стая и затова започвам да ви следя изкъсо. Проблемът ни е, че е много малка - 3,10 на 3,60, затова съм решила да приобщя терасата (която е обща с тази на спалнята). и така ще се поразшири малко. Много се чудех дали да предприема тази стъпка, тай като се лишавам от единствената си тераса, но имайки предвид че в момента тя е основно кофа за боклук на четири етажа съседи отгоре  #Cussing out (ние сме на първи етаж), тази идея ми се вижда все по-добра.
Имам доста идейки в главата си, но окончателния проект ще го наглася едва след къртенето. Едно е сигурно - дребната иска розово  Mr. Green, така че мебелите ще са чисто бели.

# 20
  • Мнения: 152
моята сладурана е на 2,5г. няма претенции за цветовете, но ми е интерсно вс. момичета ли са луди по розово след една възраст. На мен ми се иска стаята и да не е в розовата гама, а нещо жълто, оранжево, зелено. Та питам сериозно наистина ли вс. момиченца над 4 са луди по розовото?

# 21
  • Мнения: 5 393
Мечо Пух, аз видях, че я има и на сайта на производителя, но не е в завършен вид там....


Да, благодаря- и там разгледах всичко     bouquet

# 22
  • Мнения: 2 774
Привет   bouquet.
Предстои ни ремонт на детската стая,та идвам при вас за съвети и идеи .
Засега сме взели само  полюлея ,мъжлето го видял,харесал и купил....след 2 часа го беше закачил,от нетърпение да види как свети  Joy.
Отзиви за двуетажните легла,можете ли да ми дадете .

# 23
  • Мнения: 7 106
моята сладурана е на 2,5г. няма претенции за цветовете, но ми е интерсно вс. момичета ли са луди по розово след една възраст. На мен ми се иска стаята и да не е в розовата гама, а нещо жълто, оранжево, зелено. Та питам сериозно наистина ли вс. момиченца над 4 са луди по розовото?

Ами честно казано, когато дъщеря ми беше по-малка и не разбираше още от цветове  Laughing и нямаше предпочитания към определени филми, играчки и т.н., четейки по форума за "Уинкс манията", страстта към розовото, цикламеното, понита, принцеси  и.т.н. си мислех че родителите съзнателно или не втълпяват определен вкус.
Е, от сегашната ми позиция заявявам твърдо, че лично аз нямам никаква намеса във вкуса и.  Приятелките в детската градина, рекламите пак ако щеш и собственият и момичешки истинкт я водят в избора и  Grinning. И даже иска не какво да е розово, ами "точно това розово"  Laughing (и ми показна какво тоно да е розовото)  Joy.

И тъй като като малка за съжаление живеехме доста натясно и никога не съм имала собствена детска стая, сега ще направя всичко възможно да направя нейното лично пространство приятно за обитаване  по неин вкус Grinning.

# 24
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Не се сърди човече, белите мебели са страхотни   Peace

# 25
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много хубава нова тема!!!
Надявам се да видя още красиви стаи тук!

При нас има пак разместване в стаята за игра + ново килимче в зелено, меко и рошаво - имитация на тревичка (както се досещате, ИКЕА  Mr. Green), също така и още едно столче, (пак ИКЕА  Laughing), но в новата розова гама. Освен розово, имат и по-тъмно зелено, така че ако някой търси такива - да знае, че там имат (на 10евро са).

В стаята за сън сме лепнали нови стикери над леглата, релефни са и имат малко брокат по тях. На малкия са на тема Космос, на малката - животни.

След година някъде ще обособим стая за всеки от двамата, и ако дотогава ми мине икейската мания, ще копирам от Не се сърди човече - погледнах на чама с други очи  Wink Много е хубава стаята и е розова  Laughing

# 26
  • Мнения: 339
Хопа нова тема - нов късмет  Laughing Хайде дано ми потръгне и на мен ремонта, днес окончателно избрах главния цвят и няма връщане назад - купих го, стискайте палци като го мацна на стената все още да ми харесва Rolling Eyes
 Някой да има идея как да направя преливане на стената от един цвят в друг, но не странично, а от доло на горе newsm78 дали ще ми трябва някаква специална четка или мече Thinking

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
моята сладурана е на 2,5г. няма претенции за цветовете, но ми е интерсно вс. момичета ли са луди по розово след една възраст. На мен ми се иска стаята и да не е в розовата гама, а нещо жълто, оранжево, зелено. Та питам сериозно наистина ли вс. момиченца над 4 са луди по розовото?
Моята сама избра цветовете. Точно токаво розово и точно такова синьо - носеше картина от филм за Барби, вече има и пердета, но пък си избра от почевка в Сандански лампа нощна на Уинкс, избра си шалтета на Уинкс, а аз купих комплект на принцесите - за резервен, та явно няма да има определена тема, но тя си избира  Embarassed
Аз съм явно прецедент - имаме 2 комплекта шалтета (ще купувам ъглови легла), а нямаме легла.

# 28
  • Мнения: X
Не се сърди, човече, благодаря за снимките. Много красива стая си имате Simple Smile

# 29
  • Мнения: 49
Честита Коледа,
много хубави стаи сте показали.Миналата вечер хванах мъжо да разместваме детскта,та нещо се получи Laughing.Довечера ще снимам да покажа,сега търся лампи за детската ,но в наше село нема нищо Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт