Покажете си детските стаи -10

  • 112 094
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момиче, мебелите са наистина много хубави, много стилно са съчетани цветовете и ефекта е някак... нежен! Красота!  Peace
Затова и ти казах, че може да се изработи по поръчка, т.е. ти си даваш размерите и се изработва проект в зависимост от желанията ти и помещението, в което ще са мебелите!  Peace

# 241
  • Мнения: 1 320
т-илиева, зная, че може да се изработи по поръчка. Но имам горчив опит почти с всичко, което съм си поръчала да се изработи. Все нещо объркваха. Искам да седна, да си направя чертежи и да им ги занеса. А в тези мебели има неща, които трябва да се пипнат - например плота на библиотечката "стърчи" напред. Отдолу мебелите завършват с цокъл. Вертикалните страници са по-напред от рафтовете /не равнят/ и "стърчат" /вероятно със сантиметър/ над тавана на библиотечката. Искаше ми се да мога да разгледам още снимки, за да съм сигурна, че не греша, защото точно тези няколко дребни детайла пряват точно тези мебели очарователни. Отделно искам да видя как би изглеждало гардеробчето. Та затова издирвам картинки. Иначе ми е ясно, че ще занеса размерите и претенциите си Simple Smile в някоя фирма за мебели и ще ги обсъдим нещата.

# 242
  • Мнения: 721
здравейте, искам и аз да се включа по темата за детската стая - предстои ми да обзавеждам стая за  моята принцеса която е на ръба на пубертета - на 10 г, все още много налита по розовото...но какво ще стане след година-две...не ми се мисли...Много трудно стигаме до консенсус. От това което има по магазините или не ми харесват мебелите или цените ...затова съм решила да си избера модел и да го поръчам ...
това е нейният избор  http://--//--/images/stories/mebeli/Flyteam_by_MAB/Flyteam_Creative_MAB_01.jpg ,  аз съм горе долу съгласна, само не в този цвят...ужасно е. Проблемът е сега къде да намеря майстор ..и имам нужда от вашата помощ

anita, от темата за кухните попаднах на това http://www.mebelni-idei.com/bg/categories/Children_room%60s/, сега не мога да отворя линка който си дала, но мисля че нещо подобно(дано не греша) беше харесала дъщеря ти.имам предвид последните четири снимки в раздел " детски стаи "

# 243
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета, може ли да ми помогнете с идеи как да се сложи преграда на легло тип ракла, на което матрака пада върху страниците, а не лежи на подматрачна рамка.  Praynig Или ако има друг начин да се направи леглото, без обаче да купуваме такава рамка.   bouquet

# 244
  • Мнения: 1 320
Аз си открих картинката! Мноооооооооого съм доволна Simple Smile.

# 245
  • Мнения: 8 242
Момичета, може ли да ми помогнете с идеи как да се сложи преграда на легло тип ракла, на което матрака пада върху страниците, а не лежи на подматрачна рамка.  Praynig Или ако има друг начин да се направи леглото, без обаче да купуваме такава рамка.   bouquet
С единичен матрак ако го направиш - не ти трябва подматрачна.
Или си сложете плоскост .. ако ще е 2лицев матрака.. ама така няма да има много добро проветрение..

# 246
  • Мнения: 1 305
Аз си открих картинката! Мноооооооооого съм доволна Simple Smile.

Е, сподели я де!  Simple Smile

# 247
  • Шумен
  • Мнения: 555
Duhi, матрака е еднолицев. И точно затова дърводелеца ще прави леглото и самият матрак ще ляга върху самата основа, направена от ПДЧ-то. Та се чудя къде да се задържи тази преграда за да не пада детето. Надявам се ме разбра какво се опитвам да обясня.  Embarassed

Ще говоря и с дърводелеца да измисли нещо.

# 248
# 249
  • Мнения: 8 242
Duhi, матрака е еднолицев. И точно затова дърводелеца ще прави леглото и самият матрак ще ляга върху самата основа, направена от ПДЧ-то. Та се чудя къде да се задържи тази преграда за да не пада детето. Надявам се ме разбра какво се опитвам да обясня.  Embarassed

Ще говоря и с дърводелеца да измисли нещо.
Аз разбрах, че питаш за преградата отдолу - между матрака и раклата  Crazy

А ти искаш странична преграда?

# 250
  • Шумен
  • Мнения: 555
Да, Духи. Странична, че моя синковец и на спалня да спи пак пада.  Mr. Green

# 251
  • Банкя
  • Мнения: 823
Момичета, може ли да ми помогнете с идеи как да се сложи преграда на легло тип ракла, на което матрака пада върху страниците, а не лежи на подматрачна рамка.  Praynig Или ако има друг начин да се направи леглото, без обаче да купуваме такава рамка.   bouquet
И аз имах подобен проблем. Оказа се, че като преобразувахме креватче в легло (то си имаше такава възможност), матракът му лежи върху страници, не можем да сложим от тези готовите предпазни рамки. Аз си го приспособих, като подпрях решетката отпред - ето така. Доста е допотопно, но идеята беше да е с подръчни средства. Wink

Ти предполагам може да коментираш с твоя дърводелец да закрепи допълнителна плоскост ПДЧ отпред, която след време да махнете. Може да е с декоративна форма и друг цвят, все едно че прави горно легло от двуетажни - нещо такова или такова. Peace

# 252
  • Мнения: 8 242
Освен от външната страна да се закрепи.. не виждам как иначе  Thinking

# 253
  • София
  • Мнения: 714
Момичета моля Ви да ми помогнете!  baby_neutral
Не мога да намеря стикери с МИКИ Маус. Само него уважаваме   Peace

# 254
  • Банкя
  • Мнения: 823
geryger Може да си поръчаш такива в някое рекламно студио. Харесваш си картинки от интернет и те ти ги разпечатват на лепящо се фолио. Peace

Ако не са много големи по размер (до А3), може и в обикновени копирни центрове да ти направят тази услуга. Аз миналата година разпечатвах в Студенски град, май се казваше The Net. Пратих им картинките по мейла, като изрично им писах, че искам разпечатване върху лепяща се хартия. Моите бяха точно с правоъгълни размери и не се наложи сложно изрязване. Ето така изглеждат на гардероба, който се опитах да освежа и развеселя. Wink

Общи условия

Активация на акаунт