Отговори
# 780
  • Мнения: 61
Това е от същата книга, за която споменах. Дано другите момичета нямат против.
"Изследователи от онкологичния център "Блок" в Еванстън например са заключили, че приемането на антиоксиданти може да увеличи продължителността на живота, да усили имунния отговор спрямо раковото образувание и  да допринесе за по-голяма поносимост към лечението срещу рак. Ръководителят на изследването д-р Кийт Блок заявява, че резултатите са важни за онези пациенти, които са били посъветвани от онколози да не приемат антиоксиданти, защото те могат да неутрализират ефекта от химиотерапията"
И още: "Резултатите и опознаването на взаимодействието между антиоксидантите и лекарствата, ползвани при химиотерапия, подсказват, че предишните виждания на някои онколози по този въпрос са били неправилни - твърди съавторът на изследването Робърт Нюман от онкологичния център "М. Д. Андерсън" към Тексаския университет в Хюстън."

# 781
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 019
Здравейте, не знам за вас, но за мен поста на Svetlili беше много полезен, защото представете си, аз пия точно Сероксат newsm78 #2gunfire И сякаш съм имала някакъв пресантиман, онзи ден се обадих на мойта психиатърка да я питам мога ли да го пия с Нолвадекс и тя ми отговори, че със сигурност мога Mr. Green Ами сега взех, че се шашнах още повече и че ще го спра, ще го спра, ама не  знам дали до сега не съм си навлякла нещо - два месеца реално без терапия Shocked Shocked Shocked
И аз искам да ви поискам прошка, ако нещо съм ви засегнала, сигурно има засегнати, че устата ми е голяма понякога Praynig
Обичам ви и желая леки пости на тези, които ще постят. Аз поне първата ще изпостя пък после ще видим Praynig
 Hug

# 782
  • Мнения: 708
Честит празник на всички празнуващи, независимо кой празник, важното е купон да става!

# 783
  • София
  • Мнения: 428
Миленка целувам те! Включвам се само заради теб мила за да ти кажа, че ще взема накрая да те напляскам! Laughing Не може за всяко нещо което прочетеш във форума да се притесняваш! Че то така къде ще му излезе края!? newsm78 Я се стегни и престани да се шашкаш. След такава сериозна химиотерапия и лечение с херцептин, нищо друго не може да ти се случи освен да си жива и здрава,
да продължаваш да гледаш хубавото си семейство, да раздаваш на всички доброта и любов! Hug и да имаш около себе си добри и верни приятели!!!!!!  love001
На останалите момичета, желая от любов да не се отървете!!!!!! ииии.......и   наздраве cheers Wine Glass

# 784
  • Мнения: 832

Аз имах само химиотерпия, без лъче, и като се замисля това все повече почва да ме притеснява. Защо пък не ми направих лъче!? newsm78

Миленкеееееееееее, Милекнке!!! Е колко пъти вече?!? Хайде спри се, че знам къде живееш и адские ме ядосваш и ще дойда да те прЕбия! (ударението е не Е-то Wink )

Айда да повторя пак - про мастектомия и чисти лимфи не се, повтарям, не се прилага лъчетерапия...............Ееееееееееееее, айди стига вече!  Hug

Момичета, простете, ако съм засегнала волно или неволно някой. Heart Eyes

И честит Свети Валентин!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 785
  • Мнения: 88
Мама Лорън
  Поздрав неделен и празничен момичета и от мен.
  ХУЛИ само най-добри резултати винаги ТИ ги заслужаваш                      smile3501 newsm10  love001.
  МИЛЕНКА много ми хареса клипчето за разг.с БОГ.Понякога баба ми казваше по-добре всичко да не знаеш./неболи глава/ Hug Grinning.
  МАРГИЧ не е честно да се включваш само заради М......ка ревнувам Blush/прости ми/шегичка.
 АЛИСА по повод лъчето,аз правя в момента.Няма никакъв проблем,чуствавам се добре за сега нямам никакви изгарания.Много се пудриш с пудра,нетъркаш местото,немажиш с нищо,къпеш се с бебе сапун и смело напред с Grinning.
 Ако може да попитам,след решението на телк за пенция издават ли нов трудов договор като се върниш на работа?Благодаря ви.
 И сега като на празник бъдете здрави и влюбени в живота.БОГ С ВАС. newsm51  love001

# 786
  • София
  • Мнения: 428
Мамо Лорън целувам те и теб!  love001 Нали си знаете, че всички много ви обичам! Миленка просто има нужда от шамарчета Joy
Мамо Лорън за никакакъв нов трудов договор не става въпрос, тъй като когато се пенсионираш, решението е пенсиониране по болест с право на работа и ти си продължаваш да работиш по договора на който си си работила преди пенсионирането! Само при пенсиониране по старост трябва да си приключила с работата. В никакъв случай не подписвай за прекратяване на договора, защото после може да не ти го подновят! не е необходимо!!!!

# 787
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте скъпи мои   bouquet
Чудя се кой празник първо да ви честитя  newsm78
Май даже и вече се досещам - Честит Св.Валентин обичащи  и обичани мои, прекрасни дами  newsm51. Обичащи близките си, децата, съпрузите. Раздаващи само и единствено обич !
Честит Св. Трифон Зарезан - Бог здраве да ни дава !
И на последно място - Моля Ви за прошка !
Не съм безгрешна и сигурно  някога, волно или неволно съм обидила и наранила някоя от Вас .
Та Ви моля - простете ми   love001

# 788
  • Мнения: 61
Момичета, гледахте ли току що репортажа по Нова телевизия? Звучи достоверно и сериозно.
Но аз не чух да говорят за сллучаи на рак на гърдата?

# 789
  • София
  • Мнения: 5 074
А чухте ли откога е това откритие ? Отпреди 30 години .
За Антималигноцита е същото. Що ли си мисля, че някои хора в България не са давали пет пари за нещо, което е открито от българи и би могло да помогне на много хора в целия свят?
И тия хора спокойно бих нарекла крадци на човешко щастие. Не само на нас, а и на другите около нас.
Чухте ли и че 170000 българи годишно умират от рак?
Това прави половината от диагностицираните.
А знаете ли, че съпругата на проф Черноземски, онколог, директор на НОЦ преди години, се е излекувала само и единствено с Антималигноцит?
И един куп други, докопали се до върховната власт.
Задавам си въпроси, на които никога няма да получа отговор.
За нас остава да съжаляваме, че не сме близо до тях.

# 790
  • Мнения: 68
момичета,аз имам една книга в компютера,но не знам,как да ви я препратя насам...ако някой ми даде своя имейл,ще я препратя,а вие ще направите така да я прочетат всички. Информация като за всички нас, там е написано,че МОЖЕ и преди и по време и след традиционно лечение да се приемат витамини,добавки и т.н. Може би някой има тази книга,Bugaeva-cancer"Ракът не е присъда,а диагноза!"

# 791
  • София
  • Мнения: 5 074
Поисках ви прошка!
Не зная дали ми простихте, но трябва да се изкажа.
Алиса, скъпа, не залитай!
Или едното, или другото.
Не бива да се смесва лечението, най-малкото затова, че да знаем, кое ни е помогнало...
Книги имам бол, касаещи нашата диагноза. Чела съм през всичките нам...колко си години, маса информация.
Писала съм, давала съм съвети. Не зная колко от вас или други, които са чели, са отсяли нужното за себе си.
Като Хан Аспарух - аз казах  Joy Joy Joy
Кой прочел, прочел, сега или преди.

# 792
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 019
Приемам забележката Flutter Просто моята глава ражда разни мисли и ги споделям с вас. За щастие лошите стават все по -редки, а оптимистичните по - чести Praynig Обичам ви многооооооо Hug
Лека нощ!!!

# 793
  • София
  • Мнения: 5 074
Миленка, ами това са много крачки напред, скъпа  love001

# 794
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет дами!
Честит Свети Валентин много здраве и любов!
Честит Трифон Зарезан пийнете чаша вино и се радвайте на живота!
Простете, ако съм обидила или засегнала някои.

Миленка, успех в постенето ще се включа последната седмица.

Лека вечер и успешна нова седмица.  love001

Общи условия

Активация на акаунт