Банята! - 12та тема

  • 104 231
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 259
Може и някво шкафче да сложите.Да е висящо ,хем и някой дреболиики ще сложите вътре!

# 61
  • София
  • Мнения: 714
Най -голямата глупост е вата в баня!!!
НИКОГА!!!

Недай боже някъде да има малко фуга повредена, теч или каквото и да е ,такива миризми се носят,че......
А и недоказано на 100% е идеален развъдник на хлебарки.Обичат си те влажничко и топличко! #Cussing out

Кое не ти е ясно?Монтират се в двете зони на принципа на въздуховоди!Подобно е на климатична инсталация,ако така ще ти стане по- ясно!
Кажи си идеята на майстора !
Трябва да те разбере ,ако е човек с опит!
Покажи му и снимката от банята на Сисенце и съвсем ще му се изясни.
Ако има още нещо ,питай! Hug


Благодаря, ще проверя и за тези тавани.

# 62
  • София
  • Мнения: 714

geryger, мога да ти препоръчам смесителите на Витра (техни представители са АБВитра - на бул. Евлоги Георгиев и Витра България на бул. България в София. Първите предлагат по-добри цени и обслужване). Имат и много хубави плочки. Ние купихме и плочките, и санитарния фаянс, и смесителя за банята от тях. Само душ питата не е Витра, а Fromac. Смесителят е вграден с превключвател за душ пита, подвижен душ и чучур. Само на Витра съм виждала такива. И цената е приемлива и доста по-ниска от тези, които си споменала. Още не са напълно готови трите помещения (баня, тоалетна и перално), но можеш да видиш смесителя. Ето снимки http://picasaweb.google.com/y.v.ivanova/Sakura#5422623208358940562
Благодаря, ще го проверя.
Какво производство са?
Моного хубаво Вие станало. С вградени смесители изглежда различно.
Какво е това до тоалетната в ляво, на последната снимка?

Последна редакция: пн, 04 яну 2010, 17:56 от geryger

# 63
  • Мнения: 383

geryger, мога да ти препоръчам смесителите на Витра (техни представители са АБВитра - на бул. Евлоги Георгиев и Витра България на бул. България в София. Първите предлагат по-добри цени и обслужване). Имат и много хубави плочки. Ние купихме и плочките, и санитарния фаянс, и смесителя за банята от тях. Само душ питата не е Витра, а Fromac. Смесителят е вграден с превключвател за душ пита, подвижен душ и чучур. Само на Витра съм виждала такива. И цената е приемлива и доста по-ниска от тези, които си споменала. Още не са напълно готови трите помещения (баня, тоалетна и перално), но можеш да видиш смесителя. Ето снимки http://picasaweb.google.com/y.v.ivanova/Sakura#5422623208358940562
Благодаря, ще го проверя.
Какво производство са?
Моного хубаво Вие станало. С вградени смесители изглежда различно.
Какво е това до тоалетната в ляво, на последната снимка?
Благодаря. Скоро ще сложа снимки от окончателния вид на баня-тоалетна-перално.
Това вляво до тоалетната чиния е вграден смесител за биде (тоалетната чиния е с биде), същата серия като този в банята. Много е убодно, а и цената на тоалетната чиния е една и съща, с или без биде. Витра е турска марка, но качеството на продуктите им е много добро. Ето сайт http://uk.vitra.com.tr/Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 743
Здравейте момичета  Grinning Страхотни бани сте показали!!
За сега приключихме с ремонта само на тоалетната, надявам се след няколко дена да мога да ви покажа и банята  Laughing
http://nadiaplam.snimka.bg/architecture/apartament.459722.16742748
За съжаление се оказа, че към мивката не пасва никакъв ботуш и сега се чудя дали се продават някъде овални поставки за кърпи, да се монтира пред мивката и кърпата да скрие сифона отзад. Помагайте  Laughing

Има лъскави сифони около25лв е цената.А също така тръбата се продава на различни размери.Седят много добре.

# 65
  • Мнения: 581
http://hristinak.multiply.com/photos/album/69#photo=20
Ето виж и тук една снимка на банята на съфорумка!
Това е идеята! Peace



Страхотна баня наистина!
Имам и аз едно питане - не мога да си намеря хубаво шкафче с огледало за баня и шкаф с мивка, но да са PVC. Мивката е съвсем близо до душа и ще се мокри, така че е задължително да е PVC. Проблемът идва от това, че искам да е голяма дълбока мивка, но да е около 60 см. заедно с шкафа, просто цялата ширина да си е от мивката, а не да е широк шкаф с малка мивка.
В един магазин харесахме шкаф с мивка, но нямаша никакви подходящи стенни шкафове.
Цвета трябва да е бял.

# 66
  • Мнения: 2 259

Това е у нас по мои размери  и модел!
Мога да потърся фирмата ,ако ти допада нещо като идея!

# 67
  • Мнения: 581
По твои размери и модел означава, че ти е правено по поръчка ли?
Стенно шкафче само че не виждам добре на снимката  Thinking

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Vali Simple Smile, Нещо от сорта ми се върти и на мен в главата... А мивката каква е точно? Захваната ли е за стената или се държи само на шкафа? Много харесвам стоящи мивки (не знам как е правилно да се каже), които са поставени върху шкафа, а не са вградени. Но повечето, са ефектни, но се държат само на сифона си. А ми се иска нещо по-стабилно  Rolling Eyes
Ако имате някакви насоки...

# 69
  • Мнения: 2 259
Вижте сега,моят умен мъж ,като слагали мивката му се видяла ниска понеже той е към 2 метра и казал да я монтират по височко .Но ,умникът не е предценил, че полуконзолата ще виси и се наложи да търся решение как да скрия тръбите и меките връзки.
Мивката си е хваната в стената стандартно, а шкафа под нея е изрязан и набутан максимално навътре.После е застопорен към стената и той и силикониран за мивката.Шкафа от горе е с 2 шкафчета в двете страни, с 2 полички и посредата огледало.Има и една луничка посредата.По хубава снимка нямам в момента.Всичко е по мой модел и размер.Нямаше 500 лева всичко и всичко е ПВЦ.Фирмата е Плевенска и нещата ги поръчах в един магазин в Спортна зала.За съжаление разбрах ,че вече го няма.А много ми е нужно да знам къде е ,че правя още един апартамент сега.Единствен проблем има с едното огледало стана на петна.Защо обаче неразбрах ,след като ми казаха ,че е кристално и няма да има проблем с влагата.Това да е кусур.Иначе се поддържа супер лесно и ми е страшно удобно.Все пак аз си го измислих Laughing

# 70
  • Мнения: 2 259
Помня ,че съм обещала да покажа и снимка на банята на свеки без лайсна с шлайфан ръб.Не съм забравила.Тез дни ще ходя май и снимам.А за моята баня,хайде да е утре,че днес имам именник и ме мързи сега!

# 71
  • Мнения: 581
Vali, aко успееш да изнамериш от някъде името и някакви координати на фирмата ще е супер!
Иначе шкафчето за стената и аз искам да е точно такова - да има открита поличка, да има затворена част и огледало Peace Ако успееш пусни и друга снимка, моля те.
А иначе мивката и шкафа са станали супер! Направо не мога да повярвам, че е донагласявано впоследствие  Laughing

Да ти е жив и здрав именника!

# 72
  • Мнения: 2 259
Vali, aко успееш да изнамериш от някъде името и някакви координати на фирмата ще е супер!
Иначе шкафчето за стената и аз искам да е точно такова - да има открита поличка, да има затворена част и огледало Peace Ако успееш пусни и друга снимка, моля те.
А иначе мивката и шкафа са станали супер! Направо не мога да повярвам, че е донагласявано впоследствие  Laughing

Да ти е жив и здрав именника!
От мен акъл искай ,пари нямам! Joy

# 73
  • Мнения: 25
Момичета, ако мога да ви бъда полезна с това магазинче за мебели за баня: http://www.andantebg.com  Мебелите са PVC и стъкло, естествено са водоустойчиви, много са красиви и са им дадени размерите!!!

# 74
  • Мнения: 2 259
Момичета, ако мога да ви бъда полезна с това магазинче за мебели за баня: http://www.andantebg.com  Мебелите са PVC и стъкло, естествено са водоустойчиви, много са красиви и са им дадени размерите!!!
Нещо на китайските ми блъскат. Confused
Дано греша

Общи условия

Активация на акаунт