Банята! - 12та тема

  • 104 270
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 679
Привет!
Аз отдавна не съм се разписвала, за съжаление все още нямам нищо за показване. Мога да се похваля, че от преди Коледа имаме ключ и вече може да действаме по апартаментчето Party Надявам се към края на месеца да имам готова баня, а това ни е пректа на банята. Аз съм го показвала, но много време мина от тогава - http://rumipg.snimka.bg/family/proekt-banya.385725.14296395

Приятен и усмихнат ден на всички   bouquet

# 76
  • Мнения: 6 020
Лирата вдясно от вратата отоплително тяло ли е, или кърподържател?

# 77
  • Мнения: 679
Лирата вдясно от вратата отоплително тяло ли е, или кърподържател?
Лирата е с цел отопление  Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 925
Записче да почета малко Heart Eyes

Момичета някой може ли да ми каже дали ила от къде да видя идейки "Как да направим малката баня, да изглежда по-голяма" или нещо такова Hug Някакви хитринки. Нещо за начина на разпределение на цветовете, огледала, шкавчета и така...
Нашата баня е 3кв метра по дължина Rolling Eyes Като дълга и тяста тоалента е. Това за мен не е баня, но ще трябва да се справя.

# 79
  • София
  • Мнения: 794
Записче да почета малко Heart Eyes

Момичета някой може ли да ми каже дали ила от къде да видя идейки "Как да направим малката баня, да изглежда по-голяма" или нещо такова Hug Някакви хитринки. Нещо за начина на разпределение на цветовете, огледала, шкавчета и така...
Нашата баня е 3кв метра по дължина Rolling Eyes Като дълга и тяста тоалента е. Това за мен не е баня, но ще трябва да се справя.
Линкчето от първа страничка: http://docs.google.com/present/view?skipauth=true&id=dd4gxqzj_144cz23qvdp Simple Smile

# 80
  • Мнения: 581
Благодарности за интересния сайт!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 925
 lo80  Hug Много благодаря, нещата съвпадат с това което съм намислила Grinning
Разгледах ви баните, страхотни са, ще си открадна някои идейки Blush

Имам един глупав въпрос. Като викна майстор за смяна на плочки, аз ли трябва да съм махнала старите или майстора го прави. Някой имал ли е такъв проблем  newsm78

П.п. Не, че е належащо, аз толкова ги мразя сегашните, че за 10 мин ще се справя  Mr. Green
Но ме е любопитно как се действа Peace

# 82
  • Мнения: 1 236

Имам един глупав въпрос. Като викна майстор за смяна на плочки, аз ли трябва да съм махнала старите или майстора го прави.

Говори с майстора. Не би трябвало да има проблем той да ги свали, но може да си таксува услугата  Laughing Освен ако не е някой нафукан, дето държи черната работа да я вършат чираци  Wink

# 83
  • Мнения: 2 259

Имам един глупав въпрос. Като викна майстор за смяна на плочки, аз ли трябва да съм махнала старите или майстора го прави.

Говори с майстора. Не би трябвало да има проблем той да ги свали, но може да си таксува услугата  Laughing Освен ако не е някой нафукан, дето държи черната работа да я вършат чираци  Wink
Таксува се естествено.
Никак не е леко за вършане  като услуга !
Цената е по споразомение!
Ние си свалихме нашите на вилата и отне доста нерви и време.За умората и гърча  не коментирам!
Само като ги гледах младежите и ги съжалих.Навремето явно материялите са били в пъти по -здрави !

# 84
  • София
  • Мнения: 714
Искам да Ви покажа за кой линеен сифон на АСО ни искат 1 180лв. + 100лв. за поръчка, но незнам как да сложа картинката...
Не ми излиза "Paste", а връзката е към целия каталог.

# 85
  • Мнения: 1 675
Искам да Ви покажа за кой линеен сифон на АСО ни искат 1 180лв. + 100лв. за поръчка, но незнам как да сложа картинката...
Не ми излиза "Paste", а връзката е към целия каталог.

Дай с десен бутон на картинката свойства/properties ,копирай адреса който ти излиза ,тук даваш вмъкни изображение или   и трябва да стане! И ние щяхме да слагаме линеен сифон,но финансите не ни стигат и сложихме обикновен за съжаление!  Confused
Ние ще фугираме с бял фугин в крайна сметка на лилавите плочки,просто никъде няма нищо подобно,а да миксираме с различни цветове не се решихме!

# 86
  • София
  • Мнения: 714
Нещо не става излиза Х.
Както и да е. Това е каталога става въпрос за сифона на 7стр. и 14стр., но с решетка wave. http://www.aco.bg/download/BG_ACO-Bulgaria_PDF/ACO_ShowerDrain_t … ical_brochure.pdf
С фланци от надлъжната и дясна страна.

# 87
  • Мнения: 2 259
Нещо не става излиза Х.
Както и да е. Това е каталога става въпрос за сифона на 7стр. и 14стр., но с решетка wave. http://www.aco.bg/download/BG_ACO-Bulgaria_PDF/ACO_ShowerDrain_t … ical_brochure.pdf
С фланци от надлъжната и дясна страна.

Има ли го тук?
Хоп и цени Laughing
Душканали със сифон от неръждаема стомана 6 см и решетка
WAVE или QUADRATO:
70x485x20 – 281.00лв. с ДДС.
70x585x20 – 294.70лв. с ДДС.
70x685x20 – 307.60лв. с ДДС.
70x785x20 – 320.26лв. с ДДС.
70x885x20 – 333.66лв. с ДДС.
70x985x20 – 349.76лв. с ДДС.
70x1085x20 – 362.42лв. с ДДС.
70x1185x20 – 374.83лв. с ДДС.

# 88
  • София
  • Мнения: 714
Не. Това са само решетките, който се виждат от горе. А самия сифон с водния затвор 50/25мм и фланците се монтират в пода. Фактически те са по-скъпите джаджи. Посочената цена е за всичко с дължина 90см и 50мм воден затвор. Цената варира и в зависимост от дълбочината на водния затвор, фланците, удължител и решетката. Модели Quadro и Wave са най-евтините /последните два от по-горе посочените/.
Има по-евтини /тези, койти си посочила/ с много малък затвор, без крачета и фланци, но се колебая за ефективността.?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 745
lo80  Hug Много благодаря, нещата съвпадат с това което съм намислила Grinning
Разгледах ви баните, страхотни са, ще си открадна някои идейки Blush

Имам един глупав въпрос. Като викна майстор за смяна на плочки, аз ли трябва да съм махнала старите или майстора го прави. Някой имал ли е такъв проблем  newsm78

П.п. Не, че е належащо, аз толкова ги мразя сегашните, че за 10 мин ще се справя  Mr. Green
Но ме е любопитно как се действа Peace

Най-добре е майстора като дойде той да ви ги свали плочките.Защото иначе ако свалите плочките предварително и майстора не почне навреме да ви прави банята има вероятност като се къпите да наводните съседи или други стаи.А освен ,че ще сменяте плочките е добре да смените и Вик и мръсния канал на пода.С течение на времето се затлачва.

Общи условия

Активация на акаунт