Банята! - 12та тема

  • 104 200
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 397
Благодаря за хубавите думи!

malina_m  - плочките са италиански , серията мисля че се казваше  Folk.

yaya - мивката е италианска - от магазин в русе съм я купувала, а шкавчето пак мисля че беше от русенска фирма (май дейзи или нещо подобно се казваше)

Скубиду - рамките са от Икеа - дървени са и са залепени с монтажно тиксо .

# 706
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
http://vasil7011.snimka.bg/other/bania.487988.18044443

Това са снимки от новата ни баня. Искам да благодаря на всички за прекрасната тема. Благодарение на вас научих страшно много неща. БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА.  bouquet  bouquet  bouquet
Точно като моите плочки  Rolling Eyes. Много е свежо, но много малко снимки си пуснала.
Aprile, страхотна баня и страхотна аранжировка.
Макаронче, много свежо.
Ползвайте ги със здраве  Hug.

Последна редакция: нд, 04 апр 2010, 09:47 от *Теа*

# 707
  • Мнения: 4 076
Момичета,прекрасни бани.Честито!
Въпросче към тези,които имат завеса край душа:много ли се мокри?То зависи от много неща,разбира се,но приблизително повече от душ-кабина/параван ли?
Колебая се за една неголяма баня.Естетически,завесата изобщо не ме притеснява,но мокрия под и парцала после  ooooh!
Само за едно съм сигурна-цветът ще е резеда.

# 708
  • Мнения: 723
benitta, ето ти обещаните снимки на бойлера. Извини ме за закъснението  Embarassed

http://buggy.snimka.bg/other/toaletna.489035.18089176

# 709
  • Мнения: 0
Момичета,прекрасни бани.Честито!
Въпросче към тези,които имат завеса край душа:много ли се мокри?То зависи от много неща,разбира се,но приблизително повече от душ-кабина/параван ли?
Колебая се за една неголяма баня.Естетически,завесата изобщо не ме притеснява,но мокрия под и парцала после  ooooh!
Само за едно съм сигурна-цветът ще е резеда.

Ние имаме перде, но имаме и прагче, така че извън душа не се мокри. Въпреки това е доста кофти с перде. По-добре е с параван.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
benitta, ето ти обещаните снимки на бойлера. Извини ме за закъснението  Embarassed

http://buggy.snimka.bg/other/toaletna.489035.18089176


Благодаря  Hug
Голямо бойлерче си е  Mr. Green За нас май ще е множко  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 4 076
Ами май ще се откажа от пердето,като ви чета.
Дойде ми друга идея,пак от същия източник,-параван,поръчан на фирма за ал.дограма.Ще говорим тези дни с тях,собственикът ни е близък,и да видим какво ще решим.
Иначе за резедави плочки съм харесала серията Русана на Каи.Много ми се искаше шкафът да е цветен,но за съжаление само на бели попадам.

# 712
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  Много ми се искаше шкафът да е цветен,но за съжаление само на бели попадам.

Дървените може по поръчка да са цвят по каталог.

# 713
  • Мнения: 5 936
Някъде назад се коментираше окачен таван.Какъв сте сложили-хънтар-дъглас,някакви плоскости или гипсокартон.Ако някоя от вас е проучила въпроса-плюсове и минуси,моля да сподели.И защо се  слага,само за да скрие осветлението ли,поради естетически причини или просто така е модерно.
Aprile, поздравления за банята.Над реда розово-виолетови плочки какво е?Някаква боя?А на пода?От снимките не разбрах-не виждам и фуги.

# 714
  • Мнения: 4 076
Хм,моят майстор твърди,че плочките Каи били с много ниско качество,т.е. криви.
Аз видях една баня в лила с такива плочки и много ми беше харесала,но той явно има друг поглед върху нещата newsm78.

# 715
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да и моите майстори бяха на това мнение. Казаха дори, че моите китайски плочки са по-качествени.  Shocked

# 716
  • София
  • Мнения: 794
И аз да пусна снимки на вече завършената ни баня, накичена с шаренки джиджафки, че до сега я показвах само мръсна и мърлява. Миналата година май месец я започнахме и чак сега може да се каже, че е готова Simple Smile

# 717
  • Мнения: 2 259
И аз да пусна снимки на вече завършената ни баня, накичена с шаренки джиджафки, че до сега я показвах само мръсна и мърлява. Миналата година май месец я започнахме и чак сега може да се каже, че е готова Simple Smile
Ще замълча просто.
Уникална баня!
smile3501

Чак и четката за зъби и шампоана са в тон newsm10

# 718
  • Мнения: 721
lo80 прекрасна е, много свежа.  smile3501

# 719
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
И аз да пусна снимки на вече завършената ни баня, накичена с шаренки джиджафки, че до сега я показвах само мръсна и мърлява. Миналата година май месец я започнахме и чак сега може да се каже, че е готова Simple Smile
Много свежо!
Би ли споделила какъв и от къде е шкафа! Нашата баня е в оранжево и бяло и мисля, че е дий такъв шкаф би се вързал иделано...

Общи условия

Активация на акаунт