2010 година дойде,а ОКТОМВРИйка е с най-прекрасния дар на ръце!

  • 17 974
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 909
Ger4o ,значи като я сложа в кошницата и сама се надига и сяда ...е поклатушква се леко но общо взето се задържа седнала сама... ,изчетох сума ти теми ....казват зависи от детето,когато то е готово ще си проличи,но на мен ми се вижда рано и затова питам...как е при вас..

# 721
  • Мнения: 99
Здравейте  Hug

Силве благодаря за кафенцето  Hug Hug Hug

Моите гърди не бяха се променили с предишната бременност ама аз и почти не съм кърмила  Laughing Сега положението е  ooooh! големи цици с много стрий и силно се съмнявам, че ще имат някаква прилична форна като спра с кърменето  newsm78

Меридит и моята буба като я сложа леко повдигната както казва Герчо да не гледа само тавана и тя се стяга надига се и иска да седне  Laughing Естествено не и правя кефа  Whistling мисля, че им е рано  Peace Габи сама седна на 4 и половина, та ако Андреа сама се надигне и седне няма как да я спра  Wink


# 722
  • София
  • Мнения: 1 226
Добро утро,
Всички май чакате за нов запис,а? Mr. Green Mr. Green Никой не пише newsm78
Мегс,приеми моите искренни съболезнования,много е мъчно когато губим близки хора Cry.Дано е на по-добро място Praynig,но както казват хората Ада е на Земята.
Силванче,благодарско /и за вчера даже Laughing/ за кафенцето. HugТакова го пие мъжа ми - късо и с каймак Wink
И ние имаме по-силни колики от няколко дена,а тъкмо бяха поразминали,пием капки,но ефект нулев. Cry,особено вечер.
Адри,за кремчето да питам за бюста - като питам за него в аптеката ще ме разберат ли или има няколко вида?
За сядането на момченцата и аз съм чувала от майка ми,че сядали по-късно,заради ташачките Mr. Green,ама колко е вчрно не знам.И аз Теди го подпирам с една възглавница лекичко под главата и малко под гърба.Но все пак мисля,че седенето трябва да става постепенно,като степените на количката Peace
Бейбимамче,хайде на разходка с краставата котка Mr. Green,че днес е последния хубав ден май /не дай Боже/.Ние към 13.00 ще ядем Peace
Хайде трябва да бягам,имаше нещо ,но забравих Joy newsm78,ще докарат подаръка на мъжо за рождения ден и трябва да му намеря скришно място Mr. Green
Хубав ден.

# 723
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,
Мегс искрени съболезнования Sad

Моите гърди от 75C станаха на 80D, по време на бременността не получих нито една стрия, но сега положението е маматаситрака  Embarassed, ако не е нахално кое е това кремче да го пробвам и аз ...

днес времето пак ще е хубаво, приятни разходки на всички ви   bouquet

# 724

Общи условия

Активация на акаунт