Какви са тези родители - безотговорни или луди?

  • 55 197
  • 1 252
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 2 759
...И какво значи "така се е представило"? А те как са очаквали да се приеме?...
                              Може би като раждане, вместо 'изпльокване'... И може би хранене, вместо 'помия'. Но не са знаели те, че се ражда само в болница, всичко друго е грозно и неприемливо. А може просто да са ни смятали за по-адекватни.

Моля, моля, това "изпльокване" не е моя дума.
За храненето - все си мислех, че естественото не включва биберони.
Явно съм се лъгала.
Жалко.

                              Не схванах, че питаш само за своето представяне. Но ако е така - в поста ти с помията не беше споменат биберона.

# 1 156
  • Мнения: 6 648
Продължавам мазохистично да я чета тая тема, чудя се аз ли съм прекалено бременна или тук 90 процента от изказванията са прекалени и не ми понасят.
От прочетеното само днес си направих един скромен избор като майка - не че имам такъв, но ако можех да избирам, бих предпочела дъщерите ми да станат като тази хипарка /както някой я нарече/, а не тесногръди, неинформирани, неграмотни и злобни същества като някои от списващите тук.


Малко се съмнявам като станеш баба  да аплодираш зетя ,че е отказал на лекаря да прегледа новороденото и да приемеш ,че духа на майката е в пъпната връв /според някави древни поверия/ ,а риска от инфекция може и да бъде игнориран.
А откъде си извади изводите ,че хипарката е широкоскроена ,информирана ,грамотна щедра и добронамерена  newsm78

 

# 1 157
  • Мнения: 2

Факт е обаче, че изходът е добър, бебето- здраво, родителите- щастливи.

Това е чудесно  Peace ,но дали следващият такъв случай ще завърши с щастлив край?
Вчера по новините казаха: "Лекарите не съветват да се прилага модерното напоследък  раждане у дома".
Подчертавам съветват и модерно.
На някои млади хора е присъщото да са "модерни" на всяка цена.


# 1 158
  • Мнения: 6 274
 
Не схванах, че питаш само за своето представяне. Но ако е така - в поста ти с помията не беше споменат биберона.

Беше, беше.
Ето:


.........сега само остана да обсъдим какво, аджеба търсеха тия залъгалки и биберони пълни с някаква помиеста течност Sick из устата на бебето?
Аааааа, ясноооо...
Това е природосъобразно.
Ми, извинявайте, ама *бах тая природа, дето се завират залъгалки и шишета в устите на бебетата мечета, лъвчета и т.н.
Чиста проба лицемерие, за пореден път се убеждавам!
 Crossing Arms

Май само аз не съм благодарила за квалификациите.
Е, благодаря и аз.
Нека да съм такава, но детето ми никога да не се появи на бял свят в подобно място и при подобни "екстри".
 Sick

# 1 159
  • Мнения: 169
Само минавам да се повторя:

ДА МУ ЯДЕТЕ ДУПЕТО НА ДЕТЕТО!

...и ще видите това дете след 15 - 20г. когато вие и вашите деца пускате молба за работа в неговата компания...

# 1 160
  • Мнения: X
Бащатко, ЕДИН ТИКВЕНИК ЩЕ ИЗЯДЕМ ВСИЧКИ ДРУЖНО В ТВОЯ ЧЕСТ!!!!

# 1 161
  • Мнения: 2 759
                             Извинявай тогава, права си   bouquet. Аз толкова се впечатлих от част от постингите тук, че наистина давам накъсо. И най-вече си мълча като Де Що.

# 1 162
  • Мнения: 503
Но това не оправдава излишното поемане на неоправдан риск. Поне никой досега не обясни с логични и разумни твърдения, че няма риск, нито посочи причина, която да оправдае този риск.
Поставени сме в условия, в които всеки сам си преценява рисковете. Като влезеш в родилното обясняват ли ти риска от упойката, секциото или издърпването на плацентата? А скачането по корема? От това последното си имам допълнителна екстра- хипертония. Като си говорим за рискове- това е.

# 1 163
  • Мнения: 6 648
Само минавам да се повторя:

ДА МУ ЯДЕТЕ ДУПЕТО НА ДЕТЕТО!

...и ще видите това дете след 15 - 20г. когато вие или вашите деца пускате молба за работа в неговата компания...


Е, стига с тези глупости де .Понеже родено по Лотос метода и какво ще стане крупен бизнесмен newsm78 .То в Индия затова в охолство живеят повечето хора.
Наистина звучиш сектантски.

# 1 164
  • Мнения: 2
Малко се съмнявам като станеш баба  да аплодираш зетя ,че е отказал на лекаря да прегледа новороденото и да приемеш ,че духа на майката е в пъпната връв /според някави древни поверия/ ,а риска от инфекция може и да бъде игнориран.
А откъде си извади изводите ,че хипарката е широкоскроена ,информирана ,грамотна щедра и добронамерена  newsm78
[/quote]



Не ви ли направи впечатление,че бълг. баба не се появи по никоя медия да защити избора на сина си?
Щом го е записала като малък на виола,не вярвам да не е интелигентна жена.
Жената от социалното и тя не спомена например,че бабата идва и помага в грижите за детето.
Може би  и за бабата тоя избор е странен.

# 1 165
  • Мнения: 4 586

Пиколо, бабата по бащина линия жива ли е, да ни й ровим костите?

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 17:18 от Вълкът с дълъг ник

# 1 166
  • Мнения: 6 274
Бащатко, ЕДИН ТИКВЕНИК ЩЕ ИЗЯДЕМ ВСИЧКИ ДРУЖНО В ТВОЯ ЧЕСТ!!!!

 Joy Joy Joy
Хахахахаа...
Ох, направо ме скъсвате от смях с някои попадения.  hahaha
Jasra -   bouquet

Pikolo -  Hug

За бабите - никой нищо не говори за български баби и дядовци, къде ли са тия хорица?
 Thinking

# 1 167
  • Варна
  • Мнения: 1 795
...и ще видите това дете след 15 - 20г. когато вие и вашите деца пускате молба за работа в неговата компания...



Е те тава е вица на деня! Аз имам и друга версия за бъдещето: След 15-20г. детенцето още не се е откъснало от мама си, поради твърде силната им връзка.

# 1 168
  • София
  • Мнения: 10 519
Само минавам да се повторя:

ДА МУ ЯДЕТЕ ДУПЕТО НА ДЕТЕТО!

...и ще видите това дете след 15 - 20г. когато вие и вашите деца пускате молба за работа в неговата компания...


Ама то това ли е рецептата за успех?
За следващото ще знам. Ще му осигуря богата баба в Швейцария.




П.П. С удоволствие ще му ям дупето на детето, знаеш ли как обичам малки бебоци?
П.П 2 Не са нито луди, нито безотговорни родителите. Така са искали, така са си го родили детето. Мърляви са. Защото кучето спи при тях в леглото.


Щом го е записала като малък на виола,не вярвам да не е интелигентна жена.
Жената от социалното и тя не спомена например,че бабата идва и помага в грижите за детето.
Може би  и за бабата тоя избор е странен.[/i]
Виола=интелигентност  Joy
А може, недай Боже, жената да е починала.

Вълчо, какво е шебек?

# 1 169
  • Мнения: 6 274
Шебек е вид маймунче.

Ама вие пък стига сега с тези смърти.  Stop
Може да са си живи и здрави хората, къде ги уморихте без време?
  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт