В момента чета......

  • 43 975
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7
Щамът на Юда - Дж.Ролинс. Както всичко на Ролинс, действието те грабва още от първите страници. За любителите на трилъри - никак няма да съжалявате.

# 676
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Аз приключих "Тетрадката" на Спаркс и съм адски впечатлена!!!
Започнах "Капитанската дъщеря" на Пушкин. Леля ми ми я препоръча. Дано ми хареса  Hug

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 19:33 от maria.4

# 677
  • Мнения: 15
Момичета,чели ли сте някоя от другите книги на Никълъс Спаркс,освен "Тетрадката"?Че му се точа доста.. Blush

# 678
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Чела съм от него -
Писмо в бутилка
Завой на пътя
Тетрадката

The Wedding - продължение на Тетрадката, не знам дали е издадена в България
Нощи в Роданте
True Believer и продължението At first Sight
В момента чета A walk to Remember.
Чак вече  North Carolina близка я чувствам  Grinning

Има известна предсказуемост в стила му  Simple Smile Някой беше казал, че както се е зарадвал, че в True Believer няма смърт, така в At first Sight, което е продължението, тъпкано му се е върнало.
Но поне според мен, в това, което е избрал като поле на изява на творческите си възможности е доста добър. Аз намирам нещо общо между неговия стил и този на Даниел Стийл.

# 679
  • София
  • Мнения: 6 254
Привършвам "Майстора и Маргарита"-страхотна книга.
След това ме чака "Цар Плъх" Simple Smile

# 680
  • Мнения: 107
Борислава, ти си със страхотен избор в книгите. И двете са ми любими.

# 681
  • Мнения: 5
Щамът на Юда - Дж.Ролинс.
Свързана ли е с Последния оракул?

# 682
  • Мнения: 3 371
Палмира, като те видях, се сетих, че се опитвам да чета в оригинал "Komt een vrouw bij de dokter". Не е лесно, но....ми е интересно и същевременно - предизвикателство.
само съм я чувала, тежка била. няма да имам сили да я прочета, ще се депресирам ужасно.

всичко, което е радост, наслада за душата и развлечения, да. но тъга.... идва ми нанагорно.

ама ако ти се чете на холандски само, да ти донеса списания. клюки, мода, каквото искаш, разведряващо и развлекателно.

# 683
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След силната и много тежка книга "Татко" на У.Уортън започвам доста по-лекичка - чета на детето книгите на Хари Потър, сега съм на втората още - Стаята на тайните, а той ме води с една и чака за четвърти номер. Добре се разтоварвам, че този Татко много силен ми дойде, много мисли ми образува.

# 684
  • Мнения: 5 370

ама ако ти се чете на холандски само, да ти донеса списания. клюки, мода, каквото искаш, разведряващо и развлекателно.


у-ха!
Имаш 2 големи виртуални разцелувки от мене!!! И едно парче торта или каквото харесваш.

А книгите на Рей Клуун са наистина, хм, доста тежки и двете, що рев изревах.....

# 685
  • София
  • Мнения: 3 581
Тад Уилямс - Спомен, печал и трън Peace

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Чета в момента "Блус в лятна нощ" и "На юг от Брод стрийт" - и двете на Пат Конрой. Харесват ми и двете  Hug

# 687
  • Мнения: 106
Всичко на Майкъл Конъли!!!Много ми допада детектив Бош!!!

# 688
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес започнах да чета първата книга от трилогията "Шутът и убиецът" - "Мисията на Шута". Мммммм, услади ми се!  Heart Eyes Обожавам първата трилогия за Фиц, а и за тая получих страхотни отзиви.

# 689
  • Мнения: 759
Почвам "Светът е пълен с чудеса" на Т.Парсънс. Не знам какво да очаквам честно казано  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт