В момента чета......

  • 43 980
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 979
Щамът на Юда - Дж.Ролинс.
Свързана ли е с Последния оракул?

И да и не - и двете са от поредицата за Сигма форс, някой от героите са същите, в Последният оракул събитията следват тези от Щамът, и се споменават някой неща. Те всичките книги от поредицата са някак свързани и в същото време могат да се четат независимо - не знам дали обясних добре  Blush

# 691
  • Мнения: 106
"Дракула" на Стокър.

# 692
  • Мнения: 273
Здравейте, аз пък започнах продължението на "Мастиленият лабиринт" на Людмила Филипова - "Антихтонът на Данте". Много обещаващо започва, движи се на ръба между историята и фантастиката.
Преди това изчетох Магическият кръг на Катрин Невил, но не съм кой знае колко впечатлена, защото на моменти ми се стори една "салата" от факти - всякакви исторически, от всякакви периоди, които тя се беше опитала да свърже по някакъв начин, но на моменти връзките изглеждаха как да кажа, някак си малко изфантазирани или прекалено объркани и далечни.  Mr. GreenВ смисъл, че между два отделни исторически факта или две легенди винаги може да си съчиниш някакв връзка, тя прекаляваше на моменти. Да не говорим, че в самата книга всички герои излязоха братя, сестри, полуплеменници и полу баби на другите, всички се оказаха роднини и ми заприлича на "Дързост и красота", горе - долу през 10 страници се разбираше, че единият е брат на другия, че баща му не му е баща, а му е баща чичо му и така. newsm78
Докато Людмила Филипова пише доста увлекателно, да не говорим, че това, за което пише се възприема доста по - лесно, защото става дума за България, балканите. Много хубав език има също така.

# 693
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Джак Керуак - По пътя

# 694
  • Мнения: 759
Ст. Кинг "Нощна смяна"

# 695
  • Мнения: 107
Свърших снощи по късното "Мъртви в далас" и сега минавам на "Град от кости". Някой, като ми види четивата и ще си помисли, че съм върл вамп фен. Леко полеко им свикнах на вампирите да ви кажа, покрай дъщерята на колежката.  newsm78 , но вярвайте ми - не се оплаквам. Гълтам ги.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 365
"Страничен ефект" - Боб Рийс

# 697
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Проклятието на Шалион - Л.М.Бюджолд - фентъзи  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 4 569
Проклятието на Шалион - Л.М.Бюджолд - фентъзи  Heart Eyes
  smile3501 newsm10

# 699
  • София
  • Мнения: 3 581
Проклятието на Шалион - Л.М.Бюджолд - фентъзи  Heart Eyes
онлайн ли го намери  Grinning

# 700
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Проклятието на Шалион - Л.М.Бюджолд - фентъзи  Heart Eyes
онлайн ли го намери  Grinning

Да, има го в Читанка инфо.

# 701
  • Мнения: 4 916
В момента чета тази



# 702
  • Мнения: 646
Привършвам "Майстора и Маргарита"-страхотна книга.
Препрочитам я в момента, подсетена за нея от тук.
Интересното е, че когато я четох за първи път някога, ми вървеше много трудно и бавно, а сега не мога да я оставя. Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 3 371
започнах Лъдлъм:

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 1 484

Това е любимата ми поредица В момента са в разпродажба в Ориндж центъра на последния етаж

Общи условия

Активация на акаунт