В момента чета......

  • 46 575
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 431
Снощи дочетох "Обжалването" на Джон Гришам... е, едва я дочетох. Незнам защо, но хич не ме впечатли, даже ме отегчи. Имаше малко движение към края, но определено не ме грабна - много сухарски описания, обяснения..... Може би бързах да я свърша, понеже започвам "Ловецът на хвърчила", за която четох много добри отзиви.
Моят мъж пък е възхитен от "Обжалването" ,мн. бързо я прочете и сега издирва др. книги на Гришам ,но по-хитовите са свършили навсякъде  Crazy .

# 256
  • София
  • Мнения: 2 164
Снощи довърших „Престъпен експеримент” на Мери Хигинс Кларк. Идеална за съботно-неделното излежаване на дивана:).

# 257
  • Мнения: 2 218
В момента чета "Без нея" на Рей Клуун- продължението на "Отива една жена при лекаря"  Grinning

# 258
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 10 287
Май снощи всички сме довършвали книги Laughing

# 259
  • Мнения: 106
Чиклитчето "Треска за бебе",но понеже съм с бебе не знам кога ще стигна  края....

# 260
  • На точното място
  • Мнения: 298
Аз започвам тази:

# 261
  • някъде
  • Мнения: 5 097
Капитан Немо хубава ли е? Струва ли си да я почвам newsm78
Според мен - да. Wink
Започнах и стигнах до кьм 130стр, но нещо не ми харесва Tired.......цялата ли е за океаните и морските обитатели или ще има и някоя любовна историйка Thinking

# 262
  • Мнения: 107
Току що свърших втората книга от "Училище за вампири" - "Измамена" и ще започвам "Циркът на кошмарите" на Дарън Шан, да видим дали изобщо ще мога да я прочета, защото ми казаха, че била страшничка, а аз съм си шубелийка...  newsm78

# 263
  • Мнения: 4 406
Завърших "Да убиеш присмехулник", нещо не ми допадна особено  Confused,а толкова суперлативи има за нея  Rolling Eyes
Ще започвам "Страх от летене".

# 264
  • София
  • Мнения: 10 856
Току що свърших втората книга от "Училище за вампири" - "Измамена" и ще започвам "Циркът на кошмарите" на Дарън Шан, да видим дали изобщо ще мога да я прочета, защото ми казаха, че била страшничка, а аз съм си шубелийка...  newsm78

Моля те, после сподели дали е хубава  Wink

# 265
  • София
  • Мнения: 5 957
Дарън Шан поредицата си е доста детска.
Аз ги прочетох и трите, дъщеря ми им се мръщи, скучни са й.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 820
Започнах "Търговецът"на Дж.Арчър,  засега ми допада, аз по принцип харесвам неговия стил на писане.

# 267
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Страхотна книга!  Peace
Дадох я на една приятелка и тя май забрави да ми я върне... Ей, това ми е най-трудно - да си я поискам!

# 268
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Ще започвам "Страх от летене".
Аз пък тази не можах да я издържа. И тя е с голяма реклама.
Май съм я пропуснала като недовършена.

# 269
  • Мнения: 4 406
Аз пък тази не можах да я издържа. И тя е с голяма реклама.
Май съм я пропуснала като недовършена.

Май винаги така се получава с прехвалените книги  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт