''Тина и половина''

  • 13 979
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, не съм сценарист на "Клиниката".  Laughing Сценаристът си е истински лекар (но и писател).  Grinning Аз пиша друг филм сега.  Grinning

"Чертичката" е точно скалата (мерси, Рони Hug) над карето с формата и пр. на книгата. Като се натисне "плей", започва приказката.
http://www.fiut.bg/index.php?page=shop.product_details&flypa … art&Itemid=32

# 46
  • Мнения: 7 130
Вчера взех двете последни творби на уважаемата госпожа Умница (чакат за автографи). Тръгнах да чета за детективи на ситното, а то такъв бой ми тури да си ги чете само.  Crossing Arms
Внимание, книгите на Юлка водят до домашно насилие! Атансьон!

# 47
  • Мнения: 1 252
Не! До пристрастяване Hug

# 48
  • Мнения: 451
А, не съм сценарист на "Клиниката".  Laughing
A аз тъкмо се въодушевих.  Mr. Green Голям фен му бях навремето.

# 49
  • Мнения: 0
Моля Ви дайте ми малко повече информация за втората част на Тина и половина,защото ще се побъркаам хахах :Д . Кога излиза?Вече излязла ли е?Същото ли ще е заглавието?

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 18:43 от Cveti_28

# 50
  • Мнения: 289
Чест и почитания и от мен и синковеца към Юлка!   bouquet
Аз лично  чета Юлка още от много отдавна, когато пишеше в един друг форум, прочетох с удоволствие Тина и половина, а онзи ден с дребния четохме и за Джиго, който отива на училище. Длъжна съм да споделя, че от тогава всяка втора негова  дума  е "Юлка"- "Коя е Юлка, къде живее Юлка, колко е голяма Юлка, ама руса ли е и т.н и т.н"  Laughing Аз новите книги му ги взимам веднага, но ако интереса е все така голям, молим за една среща с феновете!  Hug

# 51
  • Мнения: 0
чакам отговор Simple Smile

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Чети де на 3 стр. е написано


Продължението на Тина вероятно ще излезе в края на февруари, а в края на годината може би (още е рано да се хвалим) ще има и филм по книгата.  Laughing

# 53
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Здравей, Цвети.
Втората книга е продължение на "Тина и половина". Историята продължава, но вече разказана от приятелката й Ержи, която се мисли за преродената графиня Батори.  Twisted Evil
Засега това е всичко, което мога да кажа. Датите и заглавието тепърва ще се уточняват.
П.П. Амели, много поздрави на младия слушател и бъдещ читател от мен.  Hug Laughing

# 54
  • Мнения: 0
мерси,много Simple Smile)))

# 55
  • Мнения: 2 137
Еха, колко сме радостни в къщи!
Василиса, нали ще напишеш, когато излезе на пазара продължението на Тина и половина?  bouquet

# 56
  • Мнения: 289
Василиса, благодаря от негово име и предавам "И аз  изпращам много поздрави на Юлка и нейните тролове"  Hug

# 57
  • Мнения: 31
Аз четох много добри отзиви за "Пилешка супа за душата на тийнейджъра", поръчала съм я и чакам да я доставят тези дни.
Може ли да попитам от къде мога на си я поръчам онлайн, защото нещо, нищо не намирам в търсачката Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 5 831
Напоследък поръчвам книги от тук - http://www.booktrading.bg/index.php?s=1&product=1000071
Имат добри отстъпки, доволна съм.

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Толкова бях щастлива да науча, че "Тина и половина" има продължение! 
Благодарим ти, Василиса!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт