''Тина и половина''

  • 13 974
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 487
Какво мислите за книгата?Чели ли сте я?Аз в момента я чета и ми е страшно забавна.Ще очаквам и други мнения   bouquet И ще се радвам ако ми предложите такива като нея на същата смешна тематика..

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Четох, че е голям хит сред децата. Имате ли представа до каква възраст е подходяща?

# 2
  • Мнения: 2 487
хмм аз съм на 14..ако това те оринетира Hug

# 3
  • Мнения: 7 128
Аз съм дърто парче и много й се радвах. Даже и на моята майка й беше забавна. Готина книга на още по-готин автор.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също съм от "дъртите", но я харесах.
Свежа, оригинална, идейна, поучителна, всеки може да намери нещо за себе си в нея.
Радвам се, че и на младите допада.
Авторката я познаваме тук...

# 5
  • Мнения: 3 491
И аз съм далече от тинейджърството, но бях очарована от "Тина и половина". Не знам дали има "ДО" възраст. Хубавата книга си е хубава книга.  Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Значи утре я купувам. Дъщеря ми е на 14, но бях останала с впечатление, че книжката е съвсем детска.
 Hug

# 7
  • Мнения: 70
Книгата е хубава.

# 8
  • Мнения: 31 364
Чувала съм прекрасни отзиви за нея, а авторката и е наша съфорумка и има и новоизлезли книги.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 830
Прекрасна книга, прочетох я с удоволствие, дъщеря ми също  newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мен ми допадна, за 2 часа я прочетох. Приятна книжка  Peace Истинска.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Днес я търсих в 8 книжарници в центъра - свършила е.

# 12
  • Мнения: 25 814
Значи утре я купувам. Дъщеря ми е на 14, но бях останала с впечатление, че книжката е съвсем детска.
 Hug

Не, не е. Точно за тийнове е.  Grinning

# 13
  • Мнения: 7 162
Днес я търсих в 8 книжарници в центъра - свършила е.
Поръчах я от ТУК

# 14
  • Мнения: 2 487
А някой да е чел подобна книга или да ми предложи такава за тийнове или смешна..ще се радвам да сподели   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт