"Сама съм и искам бебе" - евентуално продължение

  • 50 526
  • 559
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 615
Не съм посочвала поименно. Който се познае, може да се опита да се коригира. Който се е изказал възпитано, да не се чувства обект на коментара ми.

# 376
  • София
  • Мнения: 10 703
Подкрепям с две ръце жените, които са взели това решение в живота си! Дами, пожелавам ви успех в сбъдването на вашата мечта!
Aз също ви желая успех в достигането на мечтите! И въобще да не се впрягате от злобарски изказвания! Всяка има право да избере своя път, а хорското мнение-онова,което е злобно и ...- у лево! smile3513

# 377
  • Мнения: 1 661
Децата са дар божи....... и дано носа ти да е достатъчно дълъг, че да можеш да погледаш по надалеч....... И предлагам да не отговяряме вече на тесногръдието на някои хора...............На бъдещите мами....успех и ще ви усведомявам докъде съм стигнала. newsm10 newsm10 EFP preggo  ylinfant newsm30
  202uu newsm74
Да, мисля, че е отлична идея да спрем да отговаряме на тесногръдите хора.......достатъчно време им отделихме.
На бъдещите мами пожелавам успех и очаквам много положителни тестчета в тази тема! Hug Hug Hug

# 378
  • Мнения: 39 490
Магнитке, много хубаво си го казала  smile3501

# 379
  • Мнения: 28
За подобна стъпка задължително трябва психо тест и тест за пригодност.Много е лесно да дадеш 1300 лв и да станеш майка.Еми после ако се окаже ,че не ставаш ,че е трудно,че нямаш пари да го гледаш ,че не може да излезнеш от работа да го вземеш от градина,като вдигне 40 градуса температура и с е с гърч на кого ще се опреш.Еми кофти не ставам за МАМА както не ставам за съпруга така не ставам и за МАМА  ще го харижа на държавата край точно и ясно.Затова със закон трябва да се учреди това донорско осеменяване, и само съдът след беседа и обстойно обследване
на кандидатката да преценява дали може или не може да се осемени.Това е един вид като брак като друснеш хорцето то по трудно късаш синджира.

# 380
  • Мнения: 227
За подобна стъпка задължително трябва психо тест и тест за пригодност.Много е лесно да дадеш 1300 лв и да станеш майка.Еми после ако се окаже ,че не ставаш ,че е трудно,че нямаш пари да го гледаш ,че не може да излезнеш от работа да го вземеш от градина,като вдигне 40 градуса температура и с е с гърч на кого ще се опреш.Еми кофти не ставам за МАМА както не ставам за съпруга така не ставам и за МАМА  ще го харижа на държавата край точно и ясно.Затова със закон трябва да се учреди това донорско осеменяване, и само съдът след беседа и обстойно обследване
на кандидатката да преценява дали може или не може да се осемени.Това е един вид като брак като друснеш хорцето то по трудно късаш синджира.

newsm10 Със сигурност трябва да се въведе задължително събеседване с психолог.

# 381
  • София
  • Мнения: 10 703
За подобна стъпка задължително трябва психо тест и тест за пригодност.Много е лесно да дадеш 1300 лв и да станеш майка.Еми после ако се окаже ,че не ставаш ,че е трудно,че нямаш пари да го гледаш ,че не може да излезнеш от работа да го вземеш от градина,като вдигне 40 градуса температура и с е с гърч на кого ще се опреш.Еми кофти не ставам за МАМА както не ставам за съпруга така не ставам и за МАМА  ще го харижа на държавата край точно и ясно.Затова със закон трябва да се учреди това донорско осеменяване, и само съдът след беседа и обстойно обследване
на кандидатката да преценява дали може или не може да се осемени.Това е един вид като брак като друснеш хорцето то по трудно късаш синджира.

Каква е гаранцията че и при наличие на двама родители описаното по-горе няма да стане?
И двамата -на работа,и двамата до късно, и двамата не могат да излезнат по-рано от работа или каквото там..? Да не създават хората деца най-добре според теб като гледам или всички на тест-до крак!
Аз лично познавам майки отглеждащи сами децата си, за твоя може би неприятна изненада се справят много добре,повече от чудесно.
А тази тема не е ДАЛИ да забременея от неизвестен мъж, а темата е за жените взели това решение за ДА. Така,че няма да е зле да престанете да пишете гадни неща в нея. Живота е сУрав и кУрав за всички и НИКОЯ не е застрахована,че ще има мъж до гроб!Нито,че имайки го ТОЙ ще й помага да отгледа децата!
Жените желаещи това влизат тук за да получат подкрепа,а не за да ги плюете и да им казвате колко са некадърни,като нямат мъж и нямат право да искат да имат свое дете,това е безумие!
Кои сте вие,че с лека ръка да оплюете желанието на една ЖЕНА да стане МАЙКА Shocked

сори за спама не се сдържах,темата мисля се изчерпа,ще уведомя модератор.

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 20:46 от magnet_for_happiness

# 382
  • Мнения: 2 843
Божее, не се стърпях, това вече са пълни глупости... психо тестове, нямало кой да гледа детето като имало температура, абе вие нормални ли сте, познавам самотни майки, е винаги имат време да гледат децата си, сами са и се справят отлично!!! Нямало пари да се гледа, ами мисля, че една жена след като е решила да отглежда сама едно дете знае в какво положение е и си е направила сама сметка, има толкова деца, които са се появили и не са били планувани и все пак се отглеждат, а в много такива случаи и без баща!!! В случая на тези жени, които са взели това решение да си родят дете, това не е от егоизъм, не е от прищявка, това е чувство, което се появява у жената, това чувство не се поражда винаги от това, че тя има любовна и духовна връзка с някой мъж, това никак не е задължително, това, че при повечето от вас, които сте против тези неща е така- това е вашият случай!!! От другата страна има друг случай, при който нещата просто седят по друг начин, майката е само една, а баща може да бъде всеки. Това е моето мнение, просто изписаха се много глупости...

# 383
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Темата може да се заключи, но може и да продължи да съществува, в един по-нормален тон.

Искрено се радвам на хората, които мислят, че контролират всичко и смело раздават психотестове.

# 384
  • Мнения: 227
Божее, не се стърпях, това вече са пълни глупости... психо тестове, нямало кой да гледа детето като имало температура, абе вие нормални ли сте, познавам самотни майки, е винаги имат време да гледат децата си, сами са и се справят отлично!!! Нямало пари да се гледа, ами мисля, че една жена след като е решила да отглежда сама едно дете знае в какво положение е и си е направила сама сметка, има толкова деца, които са се появили и не са били планувани и все пак се отглеждат, а в много такива случаи и без баща!!! В случая на тези жени, които са взели това решение да си родят дете, това не е от егоизъм, не е от прищявка, това е чувство, което се появява у жената, това чувство не се поражда винаги от това, че тя има любовна и духовна връзка с някой мъж, това никак не е задължително, това, че при повечето от вас, които сте против тези неща е така- това е вашият случай!!! От другата страна има друг случай, при който нещата просто седят по друг начин, майката е само една, а баща може да бъде всеки. Това е моето мнение, просто изписаха се много глупости...
Вземете прочетете малко за процедурата и правилата и за осъществяване извън България.Още в началото на темата една от желаещите да забременеят изкуствено беше писала, че в Белгия задължително се минава през психолог!!!

# 385
  • Мнения: 1 661
Вземете прочетете малко за процедурата и правилата и за осъществяване извън България.Още в началото на темата една от желаещите да забременеят изкуствено беше писала, че в Белгия задължително се минава през психолог!!!
И след като е така в Белгия да не би това да е световен стандарт?
Аз живея в САЩ и хората, които се подлагат на АРТ не са задължени да минават през психолог. Aкo те смятат, че имат нужда да, но не е задължително!!!

Аз също мисля, че тази тема вече може да се заключи. Авторката на темата разбра, че мнозинството от  момичета тук се възхищаваме на решението, което е взела. Е, има и 2-3-ма закостенели мозъци дето не са доволни, ама това си е техен проблем. То такива винаги ще ги има, ама както магнитчето добре го е казала тези със злобното мнение у лево. hahaha hahaha hahaha

# 386
  • Мнения: 227
Nedinka би ли се свързала с мен на лични моля. Иска ми се да те поразпитам подробно за процедурата в Белгия. Тук, при мен се оказа незаконно ако нямаш партньор... Та ми се иска да проуча възможностите преди да реша да се връщам за това в България. Благодаря ти.
.Да пратим у лево и швейцарците.Явно са безкрайно задръстени! Laughing

# 387
  • Мнения: 1 661
Nedinka би ли се свързала с мен на лични моля. Иска ми се да те поразпитам подробно за процедурата в Белгия. Тук, при мен се оказа незаконно ако нямаш партньор... Та ми се иска да проуча възможностите преди да реша да се връщам за това в България. Благодаря ти.
.Да пратим у лево и швейцарците.Явно са безкрайно задръстени! Laughing
Ама ти един път говориш за Белгия, после за швейцарците newsm78 newsm78 newsm78Май твоята работа стана "Аз не съм ходил, ама бате е чувал"... hahaha
Пък за у лево сте вие хората с негативните и злобни мнения, не се прави, че не разбра кой. Много ясно го е казала магнитчето.
И това, че било незаконно в някоя си държава, ти даже ми се струва не знаеш в коя точно #Crazy не го прави световен стандарт.

# 388
  • Мнения: 227
Nedinka би ли се свързала с мен на лични моля. Иска ми се да те поразпитам подробно за процедурата в Белгия. Тук, при мен се оказа незаконно ако нямаш партньор... Та ми се иска да проуча възможностите преди да реша да се връщам за това в България. Благодаря ти.
.Да пратим у лево и швейцарците.Явно са безкрайно задръстени! Laughing
Ама ти един път говориш за Белгия, после за швейцарците newsm78 newsm78 newsm78Май твоята работа стана "Аз не съм ходил, ама бате е чувал"... hahaha
Пък за у лево сте вие хората с негативните и злобни мнения, не се прави, че не разбра кой. Много ясно го е казала магнитчето.
И това, че било незаконно в някоя си държава, ти даже ми се струва не знаеш в коя точно #Crazy не го прави световен стандарт.
SwitzerlandIn Switzerland sperm donation is only allowed for married heterosexual couples - not for unmarried couples, singles or homosexual couples. A donor may give rise to max. 8 children.
Ако си беше направила малко труда да попрочетеш в Wikipedia нямаше да пишеш глупости!!!
Апропо същото важи за Франция, Швеция,Германия.

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 10:25 от jaspermmm

# 389
  • Мнения: 1 661

SwitzerlandIn Switzerland sperm donation is only allowed for married heterosexual couples - not for unmarried couples, singles or homosexual couples. A donor may give rise to max. 8 children.
Ако си беше направила малко труда да попрочетеш в Wikipedia нямаше да пишеш глупости!!!

Ти по-горе говориш за Белгия, тук ми цитираш Швейцария. Аз пък ти говорех за САЩ. newsm78 newsm78 newsm78 А авторката на темата живее в България.Simple Smile
И след като това е написано в Уикипедиа прави ли го световен стандарт, че и БГ жителите да се съобразяват с него?

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 11:22 от Жълта Роза

Общи условия

Активация на акаунт